Skinoren - co místo něj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sakota
Kelišová 5708 příspěvků 04.04.19 16:22
Skinoren - co místo něj?

Dobré odpoledne,

holky, ženy, potřebuju radu. Zkusila jsem na svoji problematickou aknoidní pleť Skinoren - před měsícem byla ještě jedna lékárna, kde se dal objednat. A přijde mi, že funguje a docela pomáhá. Chtěla jsem s ním pokračovat, ale není, nikde ho nemají, nedostupný… nevíte někdo, zda jako dočasně není, nebo už nikdy nebude? případně nepoužívala jste ho některá a nevíte, čím ho nahradit, co vám zabíralo podobně?

Reakce:
Hofida
Kecalka 305 příspěvků 1 inzerát 04.04.19 17:02

@sakota Zynex od kožní, je to teda ATB vodička na předpis. Skinoren mi zabíral, ale jen první 3-4 tuby, pak si pleť zvykla a už nefungoval. Zynex mám už druhý rok, matlám ho jen lokálně.

sakota
Kelišová 5708 příspěvků 04.04.19 17:08

@Hofida ja hledam neco idealne volne prodejneho, kvuli „blbymu akne“ se mi nechce otravovat doktora/resit hlidani deti/ atd. Ale dekuji.

Hofida
Kecalka 305 příspěvků 1 inzerát 04.04.19 18:15

@sakota tak stejnou kyselinu jako skinoren obsahuje i bělící krém od SynCare a myslím, že i spousta jiných bělících krémů. Zkusmo jsem objednala 4 bělící krémy z Aliexpress, fungují všechny výborně na akné, ale oni se s tím složením v Číně moc nepáraji a kolikrát jsem vysušená jak švestka. Není to nic pro citlivky, chce to zkoušet, ale za ty peníze mě ani nemrzi, když ho pak třeba vypatlam na záda. Ono ale skinoren taky není žádný mejdlicko, pamatuju doby, kdy byl na předpis.

Hofida
Kecalka 305 příspěvků 1 inzerát 04.04.19 18:44

Zkus z Ali třeba Caicui Snake cream, 35 g do stovky a je jeden z těch jemnějších, dá se používat pravidelně, hydratuje, běžné akné zlikviduje.

sakota
Kelišová 5708 příspěvků 04.04.19 18:52

@Hofida moc diky za tip!!!

Mista1
Kecalka 217 příspěvků 07.04.19 08:17

Vyborny je Akneroxid, ma stejne slozeni jako míval kdysy Eclaran, co byl na recept, ale tenhle je volne prodejny. Prodává se 5 a 10 koncentrace. Mam oba, 5 dávám na obličej a 10 na zada, kde jsem mela v pubertě akne a zůstaly mi jizvy :,( predrim jsem používala taky Skinoren, ale tohle mi zabírá lip :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama