Skládací přebalovací pult Šikulka

21.1.19 10:55

Skládací přebalovací pult Šikulka

Ahoj holky, zaujal mě tento přebalovací pult: Máme malý byt a komodový se nám nikam nevejde (ani na pračku). Máte s ním některá zkušenost? :think:
Edit adminem: nepovolená reklama

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5
21.1.19 10:58

Ano, :palec: měla jsem ho v ložnici nad postelí a teď čeká složený na druhé dítě. Je kapku vyšší než běžné přebalováky. Já jsem malá, manžel vysoký a vyhovoval nám oboum.Edit adminem: reklama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 11:07

Ahoj, kamarádka si chválí ten košík na okamžité odložení použité pleny než jí člověk vyhodí. (Viděla jsem v akci) :) Taková věc, kterou nikdo neřeší a přitom je strašně praktická. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 11:08

Hrozně se mi líbí, že má kulaté všechny rohy. Ostatní co jsem viděla mají zaoblené rohy jen ve předu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
21.1.19 11:11

U nás je mají na šestinedělí, takže asi dobrý :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
21.1.19 11:18

Nevím zkušenost nemám, ale pokud bych měla malý byt tak bych prebalovak nekupovala, můžeš přeci přebalit kdekoli, na gauči v posteli :think: :think:
Já prebalovak měla koupila tchyně a za mě celkem zbytečnost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3684
21.1.19 11:30

Jestli máte opravdu málo prostoru, dělají se i takové přebalováky, které pasují na postýlku. Prostě v hohách dítěte je na postýlce pultík na přebalení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8091
21.1.19 11:31

Taky nepovažuji přebalovák za nezbytnost, za mě to jen zabírá místo. Zvlášť, pokud plocha není alespoň 80*80,já měla přebalovák malý a použitelný byl tak 6 měsíců, pak už byl malý . :nevim: a od té doby, co malý lezl a házel sebou, tak jsem raději přebalovala na velké posteli a nebo na zemi. Bylo to jistější a nemusela jsem mít strach, že mi odněkud spadne,jako se to občas maminkám stává

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
21.1.19 11:41

My používali přebalovák do dvou let dítěte stále. Nepořizovala bych si nic nad dětskou postýlku. Jen když to vidím, tak mě jimá hrůza aby mimino nespadlo. Nehledě na to, že se pak omlacujete když zvedáte dítě. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3684
21.1.19 11:43
@Ala24 píše:
My používali přebalovák do dvou let dítěte stále. Nepořizovala bych si nic nad dětskou postýlku. Jen když to vidím, tak mě jimá hrůza aby mimino nespadlo. Nehledě na to, že se pak omlacujete když zvedáte dítě. :?
:D přebalíš dítě a sundáš to. Ten pult tam není napevno. Jen, když ho potřebuješ.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
21.1.19 11:56
@Čičorečka píše:
Jestli máte opravdu málo prostoru, dělají se i takové přebalováky, které pasují na postýlku. Prostě v hohách dítěte je na postýlce pultík na přebalení.

Tak přesně toto jsem měla na syna před 10-ti lety a mám znovu :palec: byl super, přebalit a schovat vedle postýlky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 12:13

Děkuji za reakce. Mě tedy nepřijde moc praktické něco stále nandavat a sundavat včetně dětské kosmetiky a plenek, které bych v tomto případě měla asi.. Na zemi/na židli? Nějak nejsem ten typ chaosu okolo. Ráda bych to měla vše při ruce. Ale díky za všechny rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
21.1.19 12:31

Přebalovací podložku jsem měla v koupelně na pračce. Používala jsem ji docela dlouho. Mít přebalovák kdekoli v bytě, kde nemám k dispozici tekoucí vodu a omyvatelnou podlahu, mi přijde hodně nepraktické…Dítko jsem měla rozhodně kreativní. V momentě sundané plenky, šlo vše rozhodně lépe uklidit a vydesinfikovat… ( kdo má dítě rozhodně zná, občas jsem to utírala i z kachliček na zdi… .....) Taky jsem ze začátku na přebalováku syna myla - jak byl novorozeně, tak jsem neměla moc odvahy ho cákat ve vaně… Hlavně mi stačila k mytí při přebalování obyčejná voda a nepotřebovala jsem horu vlhčených ubrousků. Za mě teda stačí přebalovací podložka umístit na pračku a je hotovo. Mít přebalovák nad postýlkou je šílenost, převlíkala bych snad při každém přebalování… Takže být zakladatelkou @teta blaza popřemýšlela bych nad místem v koupelně… pokud máš klasickou pračku s bočním plněním, koupíš podložku s pevným dnem a problém vyřešen prakticky i levně… ;) Až ho po pár letech nebudeš potřebovat, nebude ti doma zavazet další kus nábytku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.19 13:16
@Anais píše:
Přebalovací podložku jsem měla v koupelně na pračce. Používala jsem ji docela dlouho. Mít přebalovák kdekoli v bytě, kde nemám k dispozici tekoucí vodu a omyvatelnou podlahu, mi přijde hodně nepraktické…Dítko jsem měla rozhodně kreativní. V momentě sundané plenky, šlo vše rozhodně lépe uklidit a vydesinfikovat… ( kdo má dítě rozhodně zná, občas jsem to utírala i z kachliček na zdi… .....) Taky jsem ze začátku na přebalováku syna myla - jak byl novorozeně, tak jsem neměla moc odvahy ho cákat ve vaně… Hlavně mi stačila k mytí při přebalování obyčejná voda a nepotřebovala jsem horu vlhčených ubrousků. Za mě teda stačí přebalovací podložka umístit na pračku a je hotovo. Mít přebalovák nad postýlkou je šílenost, převlíkala bych snad při každém přebalování… Takže být zakladatelkou @teta blaza popřemýšlela bych nad místem v koupelně… pokud máš klasickou pračku s bočním plněním, koupíš podložku s pevným dnem a problém vyřešen prakticky i levně… ;) Až ho po pár letech nebudeš potřebovat, nebude ti doma zavazet další kus nábytku..
:lol: Hnedka v první větě píši, že se nám na pračku nevejde (je tam sušička)…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5752
21.1.19 13:21

@teta blaza já ti dávám jen radu, proč je mít fajn přebalovací místo v koupelně ;) Už několik známých měli moderní přebalovací komodu či něco jiného v bytě a velmi brzy řešili, kde a jak ji přemístit do koupelny :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama