Skládací přebalovací pult Šikulka

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teta blaza
Nováček 8 příspěvků 21.01.19 10:55
Skládací přebalovací pult Šikulka

Ahoj holky, zaujal mě tento přebalovací pult: Máme malý byt a komodový se nám nikam nevejde (ani na pračku). Máte s ním některá zkušenost? :think:
Edit adminem: nepovolená reklama

Reakce:
Ala24
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 10:58

Ano, :palec: měla jsem ho v ložnici nad postelí a teď čeká složený na druhé dítě. Je kapku vyšší než běžné přebalováky. Já jsem malá, manžel vysoký a vyhovoval nám oboum.Edit adminem: reklama

Radunka Kelišová
Nováček 3 příspěvky 21.01.19 11:07

Ahoj, kamarádka si chválí ten košík na okamžité odložení použité pleny než jí člověk vyhodí. (Viděla jsem v akci) :) Taková věc, kterou nikdo neřeší a přitom je strašně praktická. :potlesk:

teta blaza
Nováček 8 příspěvků 21.01.19 11:08

Hrozně se mi líbí, že má kulaté všechny rohy. Ostatní co jsem viděla mají zaoblené rohy jen ve předu.

Ala24
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 11:11

U nás je mají na šestinedělí, takže asi dobrý :D

mijala
Kecalka 222 příspěvků 21.01.19 11:18

Nevím zkušenost nemám, ale pokud bych měla malý byt tak bych prebalovak nekupovala, můžeš přeci přebalit kdekoli, na gauči v posteli :think: :think:
Já prebalovak měla koupila tchyně a za mě celkem zbytečnost :nevim:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 21.01.19 11:30

Jestli máte opravdu málo prostoru, dělají se i takové přebalováky, které pasují na postýlku. Prostě v hohách dítěte je na postýlce pultík na přebalení.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3382 příspěvků 21.01.19 11:31

Taky nepovažuji přebalovák za nezbytnost, za mě to jen zabírá místo. Zvlášť, pokud plocha není alespoň 80*80,já měla přebalovák malý a použitelný byl tak 6 měsíců, pak už byl malý . :nevim: a od té doby, co malý lezl a házel sebou, tak jsem raději přebalovala na velké posteli a nebo na zemi. Bylo to jistější a nemusela jsem mít strach, že mi odněkud spadne,jako se to občas maminkám stává

Ala24
Nováček 5 příspěvků 21.01.19 11:41

My používali přebalovák do dvou let dítěte stále. Nepořizovala bych si nic nad dětskou postýlku. Jen když to vidím, tak mě jimá hrůza aby mimino nespadlo. Nehledě na to, že se pak omlacujete když zvedáte dítě. :?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 21.01.19 11:43
@Ala24 píše:
My používali přebalovák do dvou let dítěte stále. Nepořizovala bych si nic nad dětskou postýlku. Jen když to vidím, tak mě jimá hrůza aby mimino nespadlo. Nehledě na to, že se pak omlacujete když zvedáte dítě. :?
:D přebalíš dítě a sundáš to. Ten pult tam není napevno. Jen, když ho potřebuješ.
Jasmina81
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 21.01.19 11:56
@Čičorečka píše:
Jestli máte opravdu málo prostoru, dělají se i takové přebalováky, které pasují na postýlku. Prostě v hohách dítěte je na postýlce pultík na přebalení.

Tak přesně toto jsem měla na syna před 10-ti lety a mám znovu :palec: byl super, přebalit a schovat vedle postýlky :palec:

teta blaza
Nováček 8 příspěvků 21.01.19 12:13

Děkuji za reakce. Mě tedy nepřijde moc praktické něco stále nandavat a sundavat včetně dětské kosmetiky a plenek, které bych v tomto případě měla asi.. Na zemi/na židli? Nějak nejsem ten typ chaosu okolo. Ráda bych to měla vše při ruce. Ale díky za všechny rady!

Anais
Kelišová 5699 příspěvků 27 inzerátů 21.01.19 12:31

Přebalovací podložku jsem měla v koupelně na pračce. Používala jsem ji docela dlouho. Mít přebalovák kdekoli v bytě, kde nemám k dispozici tekoucí vodu a omyvatelnou podlahu, mi přijde hodně nepraktické…Dítko jsem měla rozhodně kreativní. V momentě sundané plenky, šlo vše rozhodně lépe uklidit a vydesinfikovat… ( kdo má dítě rozhodně zná, občas jsem to utírala i z kachliček na zdi… .....) Taky jsem ze začátku na přebalováku syna myla - jak byl novorozeně, tak jsem neměla moc odvahy ho cákat ve vaně… Hlavně mi stačila k mytí při přebalování obyčejná voda a nepotřebovala jsem horu vlhčených ubrousků. Za mě teda stačí přebalovací podložka umístit na pračku a je hotovo. Mít přebalovák nad postýlkou je šílenost, převlíkala bych snad při každém přebalování… Takže být zakladatelkou @teta blaza popřemýšlela bych nad místem v koupelně… pokud máš klasickou pračku s bočním plněním, koupíš podložku s pevným dnem a problém vyřešen prakticky i levně… ;) Až ho po pár letech nebudeš potřebovat, nebude ti doma zavazet další kus nábytku..

teta blaza
Nováček 8 příspěvků 21.01.19 13:16
@Anais píše:
Přebalovací podložku jsem měla v koupelně na pračce. Používala jsem ji docela dlouho. Mít přebalovák kdekoli v bytě, kde nemám k dispozici tekoucí vodu a omyvatelnou podlahu, mi přijde hodně nepraktické…Dítko jsem měla rozhodně kreativní. V momentě sundané plenky, šlo vše rozhodně lépe uklidit a vydesinfikovat… ( kdo má dítě rozhodně zná, občas jsem to utírala i z kachliček na zdi… .....) Taky jsem ze začátku na přebalováku syna myla - jak byl novorozeně, tak jsem neměla moc odvahy ho cákat ve vaně… Hlavně mi stačila k mytí při přebalování obyčejná voda a nepotřebovala jsem horu vlhčených ubrousků. Za mě teda stačí přebalovací podložka umístit na pračku a je hotovo. Mít přebalovák nad postýlkou je šílenost, převlíkala bych snad při každém přebalování… Takže být zakladatelkou @teta blaza popřemýšlela bych nad místem v koupelně… pokud máš klasickou pračku s bočním plněním, koupíš podložku s pevným dnem a problém vyřešen prakticky i levně… ;) Až ho po pár letech nebudeš potřebovat, nebude ti doma zavazet další kus nábytku..
:lol: Hnedka v první větě píši, že se nám na pračku nevejde (je tam sušička)…
Anais
Kelišová 5699 příspěvků 27 inzerátů 21.01.19 13:21

@teta blaza já ti dávám jen radu, proč je mít fajn přebalovací místo v koupelně ;) Už několik známých měli moderní přebalovací komodu či něco jiného v bytě a velmi brzy řešili, kde a jak ji přemístit do koupelny :mavam:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >