Skladba jídelníčku

Attila8
29.3.17 09:36

skladba jídelníčku

Ahoj přikládám foto z mého záznamu kalorických tabulek, nejsem schopna se nějak poprat s těma sacharidama, potřebuji zvednout bílkovinu a vlákninu a už nevím jak, dle mého pohledu můj jídelníček nevypadá špatně, ale nechám si ráda poradit od někoho co tomu rozumí a má to jako hobby, díky.

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

20807
29.3.17 09:41

Já bych ti ráda poradila, ale nedaří se mi to zvětšit tak, aby se to dalo přečíst :oops: :mrgreen: Ale možná je chyba ve mně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
29.3.17 09:44

Hackuju se. Mam podobny problem. Mam jidelak, tudiz presne vim ceho a kolik mam. Bohuzel, jsem zjistila, ze jsem pred jidelakem jedla cca 1/3 toho co bych mela. :roll: nyni po mesici porad nejsem tam, kde bych mela byt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
29.3.17 09:46
@ejhle píše:
Hackuju se. Mam podobny problem. Mam jidelak, tudiz presne vim ceho a kolik mam. Bohuzel, jsem zjistila, ze jsem pred jidelakem jedla cca 1/3 toho co bych mela. :roll: nyni po mesici porad nejsem tam, kde bych mela byt.

Tak ono to nejde hned :kytka: Dej tomu čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
29.3.17 09:55

@radkka no prave. Vzdy jsem si myslela, ze jsem tlusta, protoze moc zeru. A tak jsem snizovala porce a vynechavala jidla :roll: nyni se mi ten zaludek pomalu roztahuje. Ale je to fuska-nekdy je mi vylozene tezko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8
29.3.17 09:55

Snad to bude lepší

• Citovat
  • Upravit
2069
29.3.17 09:59

@Attila8 podle mě máš moc ovoce, možná by stačilo jen odpolední svačinu vyměnit ovocný za zeleninový salát… + banán obsahuje mraky cukrů, takže pokud chceš snížit sacharidy, tak rozhodně není vhodný… jinak jsem to do dopodrobna nezkoumala, ale tohle mě zaujalo na první pohled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
29.3.17 10:07

@Attila8 Proč Eidam? Co mozarella apod… eidam 3× denně mi přijde dost, já ho teda nejim, takže nevim, kolik má sacharidů, ale myslím, že dost.

Ovoce mi přijde ok. Spíš ten chlebíček bych dala jednou denně, je dvakrát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20681
29.3.17 10:09

Samej chleba, rýže, smetanový slazený jogurt a ovoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
29.3.17 10:09

@Snilek88 Cukr z ovoce je cukr z ovoce, podle mě naprosto v pořádku. Mimo to, pokud nejí banán, který je hnědý, tak je v něm méně cukru, než je v tabulce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
29.3.17 10:10
@Run píše:
Samej chleba, rýže, smetanový slazený jogurt a ovoce.

Toho jogurtu jsem si nevšimla, ten by letěl hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20681

Přidej zeleninu, cottage, tofu, bulgur.. Chleba celozrnný žitný. Jogurty bílé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Attila8

No ale co mám jíst teda? třeba na večeři? co mám vyměnit za pečivo? n banán vyřadit můžu z dopolední svačiny, dopoledne mi dá energii než jdu na oběd, jinak mám hlad, zkoušela jsem banán vyměnit za jablko dopoledne a vůbec to nebylo dobré :? mozarelu si dát můžu tu mám v lednici taky pořád…tohle je jen ukázka dnešního jídleníčku, nejím každý den to samé, ale každý den bojuji s vysokými sacharidy :?

• Citovat
  • Upravit
2069
29.3.17 10:11

@radkka já uznávám, že cukr z ovoce je dobrý:-) ale pokud se chce dostat do tabulek, tak jí to tím prostě naskáče ani neví jak:-/ to je důvod proč úplně nemusím tyhle tabulky, teda jsou super, ale podle mě je třeba je pak trošku rozumově přizpůsobit:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
29.3.17 10:14
@Snilek88 píše:
@radkka já uznávám, že cukr z ovoce je dobrý:-) ale pokud se chce dostat do tabulek, tak jí to tím prostě naskáče ani neví jak:-/ to je důvod proč úplně nemusím tyhle tabulky, teda jsou super, ale podle mě je třeba je pak trošku rozumově přizpůsobit:-)

Tak stačí u toho používat hlavu, spočítat si zvlášť cukr z ovoce a brát to s rezervou. Myslím, že v tomhle jídelníčku je problém se sacharidy jinde, než v banánu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama