Skladný, dobře manipulovatelný kočárek

570
20.7.19 17:45

Skladný, dobře manipulovatelný kočárek

Ahoj. Tenhle tyden jsme byli na exkurzi ve 2 prodejnach kočárků:
Požadavek:
Maximálně skladný (bude nas 5)
Vyšší
Dobře ovladatelný
Lehký ale pritom stabilní
4kolka (nejlepe)
Sportak po i proti smeru jízdy
Možnost nasadit autosedačku
Do 18.tis za 2 kombo

V jednom nam nabidli Espiro a v tom druhem nam rekli ze je nekvalitni, ze je to značka na kterou maji nejvic reklamaci, a doporucili easywalker.
Ten ma jizdni vlastnosti pekne, ale jinak se mi hrubě nelibi. Desing je priserny a samotny kocarek je dost nizko a my jsme oba dost velci.

A teď babo raď.
Přítel proťěžuje TFK, protoze uz ho na 2 děti měl s byvalkou.
Ten by vlastne šel, kdybych prekousla to ze je to trikolka, ale nese si stigma.. :D
Mam jeste doporuceni na gesslain

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2650
20.7.19 18:02

Cybex priam nebo bugaboo po nekom v top stavu za 2 kombo sezenes v pohode. Ja u prvni mela kocar za 10 i 20k a hruza, hruz. Takze jsem si vybrala top znacku a 17k dala za rok pouzity, nam jezdil krasne 2roky pak putoval dal jeste kamosce. Kocar porad drzi. Ted u druheho ditete jsem sla na jistotu a udelala to stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
20.7.19 18:06

Já mám gmini Lord, výška rukojeti se dá nastavit, je hezký a vešla jsem se do 10 tisíc :wink:

Jediné co mi trošku dělá problémy je skládání, chce to grif, který jsem si ještě neosvojila, moc často ho neskladam :wink:jinak nezabere moc mista

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50797
20.7.19 19:57

Vzhledem k tomu, že tam nemáš požadavek na extra terén, pořídila jsem teď Peg Perego book a splňuje všecko, hlavně ta skladnost a ovladatelnost je úžasná, váží 10,5 kila. Gesslein je kráva neskladná, ale super teréňák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
20.7.19 20:06

@ugluk nejakej extra terén ne, ale parky, zpevnene cesty, stezky asi cas od casu jo…ale jinak hlavne mesto
Diky na peg perego kouknu i na ten cybex priam od @Micaella22. Nejaky cybex jsme taky videli, a nezdal se byt zly..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50797
20.7.19 20:47

@Maneki neko tak to dává v pohodě. Koukni po PP Book Plus S.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
24.7.19 12:30

Tak nakonec vyhral cybex priam all terrain.
Je teda použity, ale vlastne bych to na nem ani nepoznala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama