Skladný sporťák na cesty (dovolenou)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
poopie
Závislačka 3279 příspěvků 10.02.18 11:21
Skladný sporťák na cesty (dovolenou)

Prosím o tipy na skladný a lehký sporťák. Jako hlavní kočárek mám baby jogger summit x3, je to pan kočár do terénu, taky podle toho vypadá (věčně špinavý), mně to v autě nevadí, mám pro něho volný celý kufr, ale problém je druhé auto, kam by se nám hodilo skládat kočárek jen za sedačku (Superb-mista docela dost), protože kufr má pro sebe velký pes a summit by sedačky spinil a pořád ho mýt se nedá.

Hledám :
Lehký a skladný ( do 8kg max)

Aby se skládal celý, ne sundavat sedačku z podvozku

Aby na něj šla nacvaknout (přes adaptér) kiddy evolution pro

Šel případně použít na lehky terén ( běžné chodníky, obrubníky), a byl trochu použitelný a pohodlný pro větší dítě

Nebyl moc drahý, bude pořád jen složen v autě( nákupy, kratší procházky), případně použit na dovolenou

Díky moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 10.02.18 11:28

GB Qbit Plus, jsou to sice golfky, ale jsou super :)

Janli
Kelišová 6271 příspěvků 10.02.18 11:43

Koukni na Britax B-motion

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 10.02.18 12:09

@Pavla087 sice nemám moc ráda dvojitá kolečka, ale musím uznat, že nevypadá vůbec špatně pro naše potřeby ( jako podvozek pro autosedačku a případné popojeti někde)

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 10.02.18 12:17

B-Agile, Yoyo +, Cybex Axis

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 10.02.18 12:17

@Janli na ten už jsem koukala, ale už má přes 10kg a už má asi zbytečně velká kola ta zadní, to už mi nepřijde takový rozdíl od toho baby joggera, co mám. Ale děkuji :kytka:

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 10.02.18 12:20

@poopie U GB si nejsem jistá, jestli zvládá i jiné autosedačky než GB a Cybex.

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 10.02.18 13:08

@kotyk Na podvozek Qbitu lze připevnit jakoukoliv gb nebo Cybex, Maxi-Cosi dětskou autosedačku kategorie 0+
Máme kiddy a má stejný adaptér jako MC ;)

Babyzen by šel, jen ta cena už je trochu vyšší za kočár jen do auta

Axis jsem nenašla :nevim: Jen Agis

Dík :kytka:

kotyk
Echt Kelišová 7944 příspěvků 10.02.18 13:50

@poopie Tak to je super, díky za info.

Měl to být AGIS a překlep.

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 10.02.18 13:58

@kotyk taky hledáš neci takového? Ještě jsem teď narazila na joie pact, jen 6kg, hodně kompaktní po složení, cena velmi příznivá

Ještě hledám info jestli lze sundat a prát, a hlavně teď bych ho používala zatím jen jako podvozek pod kiddynu a nesedí mi když se to nacvakava jakoby do sporťáku. :lol:

Asi jsem náročná
Pak asi ten Qbit, docela se mi líbí…

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 21.02.18 20:28

@Pavla087 tak jsem se na Qbit byla podívat a je to strašně prtavé, položila jsem tam malého a už měl hlavičku asi jen 5cm od konce opěrky a to je 4 měsíční (7200g a 67cm). Než bude sedět a bude moct do golfek, tak už se tam nevleze :?

Takže Qbit ne.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 22.02.18 00:09

@poopie tak to holka budeš mít velký problém, protože 99% golfek má vnitřní rozměry jako GB Qbit a to 80×32 cm. Tudíž je to úplně normální rozměr. V takových golfkách (s takovým rozměrem) jezdí děti i ve 3 letech. Třeba můj starší syn v nich i spal. Musíš si holt srovnat priority a taky fakt, že golfky nejsou sporťák. V tomhle mi můžeš věřit protože s kočárky pracuji X let :D

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 22.02.18 07:20

@Pavla087 ale já psala, že hledám sporťák :jazyk:
Jen tu byl Q-bit zmíněn, tak jsem využila příležitosti, že ho tu v krámě u nás měli.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 22.02.18 10:04

Tak třeba Baby jogger Lite, Peg-pérego Book Completo nebo Booklet… Tady bych počkala na nový Booklet. Ty PP jsou vhodný do města i cestovní, jsou prostorné a mají i parádně řešený koš pod kočárkem. Dva tu od PP mám a je to asi má nejoblíbenější značka kočárků.

poopie
Závislačka 3279 příspěvků 22.02.18 13:10

@Pavla087 mrknu na ně. Ale chtěla jsem za málo peněz hodně muziky. Což se asi teda nepovede 8)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >