Skladují vaši muži krámy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva valoi
Extra třída :D 11054 příspěvků 05.05.18 21:11
Skladují vaši muži krámy?

Vyhazujeme klouzačku, skluzavku už jsme tedy vyhodili a v zemi zůstal železný žebřík. Tento se bude rozřezávat na tyče, protože ty se určitě budou jednou hodit a kde by je sháněl, když můžou ležet v rohu vedle dílny.
Staré křeslo si dá do garáže, ke tedy fakt, že na něm tam sedí, ale parádu tam tedy nedělá (to křeslo).
Oblečení vyhazuju tak, aby o tom manžel nevěděl. Všechno si chce nechat jako pracovní, až bude dělat dřevo, až bude betonovat, natírat, sekat, ale většinou stejně zničí něco ucházejícího.
Myslela jsem si, že můj muž je výjimka, ale tuhle tu byl jeho známej a všema deseti sáhl po rozbité motokáře, prý si ji spraví… Jestli se tak stalo, to už jsem nezjistila.
Nedávno zase přivezl štěrk, že zbyl jinému známému a muž má v horizontu dvaceti let v plánu ho použít, tak je tu v rohu hromada.
Je fakt, že on to pak většinou využije, nebo zase velice výhodně za něco vymění, ale kolikrát než k tomu dojde, to bych snedla rohlík..
Jak to máte vy? Asi by mě zajímal i pohled z druhé strany, tj. od nějakého kutila z emimina.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 05.05.18 21:18

@eva valoi už mě napadlo tuhle diskuzi založit včera, předběhla jsi mě. Ano, můj manžel je sběratel, všechno se mu bude ještě jednou hodit. Naštěstí máme v bytě dvě komory, jednu má jen na nářadí a veškeré jeho kabely a materiál, co nasbíral( je elektrikář). Když chci něco vyhodit, musím to udělat, když není doma. Jinak je to úplně stejně, oblečení se bude ještě hodit na zahradu…můj bývalý byl ale taky takový, hádala jsem se s ním, aby vyhodil džíny, které mu byly tak před 20ti kily. Ale byly to jeho první Levisky…věřím, že je má dodnes! :lol: :P

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 27 inzerátů 05.05.18 21:18

Jo, taky skladujeme kde co, nejlepší je „výprodej u popelnic“, dary od sousedů a počítačové komponenty. Muž to většinou využije, ale taky mi to kolikrát drásá nervy. ;)

ivculka
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 05.05.18 21:20

:lol: úplně to samé u nás, když už něco vyhodí, odmontuje z toho něco, co by se mohlo jednou hodit…oblečení vyhazuji také tajne, stejně tak i stare a rozbite hračky po dětech :D Můj táta byl to samé, takže jsem vlastně zvykla z dětství a neresim to :zed:

dedrichov
Závislačka 2659 příspěvků 05.05.18 21:20

Ano, manžel velmi skladuje. Ale má vzor v rodině, co jsem si všimla. Já to zase bytostně nesnáším. Když něco z haraburdí použije, radostně mi to oznamuje: vidíš, ještěže to tu bylo. Jak píšeš, různé trubky, odřezky, zbytky drenážních hadic. Jo a je mistr v zavěšování, takže v kůlně jsou u stropu různé předměty zavěšené na provázkách :roll:
Asi se ho teď ptát konkrétně nebudu, neb sleduje hokej :lol:

dedrichov
Závislačka 2659 příspěvků 05.05.18 21:23

Vzpomínám na kamarádku, jejíž otec skladoval na půdě různé staré elektrospotřebiče „na náhradní díly“. Když byl svoz nebezpečného odpadu, rozhodla se půdu vyklidit a odvezla např. 11 televizí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 2 inzeráty 05.05.18 21:25

Jo, muj muz k tomu ma taky sklony :cert: A ja to naopak nesnasim a jsem zivotni minimalista. Je to vecne tema nasich dohadu… Skladovat stare obleceni a predevsim ochozene krusky na praci, to je presne jak u nas :roll: Jednou zacas mu skrin preberu, kdyz neni doma a nikdy si ani nevsimne, ze mu neco zmizelo. Kdyz jsme se stehovali, tak jsem radsi sama vytahala x pytlu starych kramu z domacnosti do popelnice, aby to neprebiral a nenosil zpatky :roll: A prekvapive nam nic z toho v novem bydleni nechybi. Jeho rodice meli plnou chalupu rozbitych sekacek na travu, domacich spotrebicu a stoleteho harampadi, protoze co kdyby se to jeste nekdy hodilo. A pak mam chtit po manzelovi opak :?

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 05.05.18 21:25

Můj jo. Nejhorší je že mi domů nosí třeba skleničky na pití, které jsou hnusne staromódní, různé talířky atd. Tajně to pak vyhazuju

eva valoi
Extra třída :D 11054 příspěvků 05.05.18 21:26

A ještě bych dodala, že vůbec nezáleží na tom, jaké mají ti chlapi příjmy. Máme známého fakt hoooodně za vodou a ten je ještě horší. My taky nejsme žádní žebráci..
@dedrichov Přesněěě tuhle větu taky slýchám: Ještěže to tu mám, že jsem to schoval, teď se mi to hodí, ty bys všechno vyhodila… @ivculka Ano, rozebere, odmontuje…

Kelsey
Hvězda diskuse 43855 příspěvků 05.05.18 21:27

Opak, presny opak mam. Vse co muze vyhodi a nejradeji tajne veci, ktere nema vyhodit, kdyz jsem v praci, abych je nebranila.
Pak se pohadame, protoze rikam, ze zbytecne to vyhodil, tak rekne koupime nove. No ohromne. Nejsem shromazdovatelka, ale trvam, aby se premyslelo, nez se neco vyhodi, ale muz ma jiny nazor, takze jde a vyhodi. Jednou mi klepne nebo ja klepnu ho. Loni mi treba vyhodil keriky angrestu, boruvek, protoze byly nizke a kerikove, on chce keriky stromkove, aby se lip kolem sekalo. Pritom vse slo vyresit ostruvkem, netkanou textilii proti trave a kurou. Takze budeme kupovat a sazet nove.

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 05.05.18 21:27

Ano, skladuje. Má dokonce i sešity ze střední navíc k tomu všemu, co posbíral od té doby. I u popelnic kdysi lovil.

eva valoi
Extra třída :D 11054 příspěvků 05.05.18 21:27

@Pajka89 No manžel naštěstí většinou neví, že jsem něco vyhodila. A když to náhodou hledá, tak zase dělám já, že vůbec nevím, kterou bundu myslí…

eva valoi
Extra třída :D 11054 příspěvků 05.05.18 21:29

@Kelsey Tak to máš asi výjimečného muže doma.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 05.05.18 21:29

Můj muž skladuje i všechny šrouby, které kde posbírá. Ale pokaždé, když je potřeba něco smontovat, ty správné nenajde a musí kvůli tomu koupit balení nových. Na druhou stranu, můj táta takhle skladoval na zahradě vše možné a když se to před pár lety rozhodl odvozit do šrotu, vydělal si přes deset tisíc.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 05.05.18 21:30

Nikdy! Nesnesla bych všude nepotřebný krámy. Na šotonění má garáž. Nikde jinde po zahradě se nic válet nesmí. Na pracovní věci jsem mu koupila speciální skříň. Můj muž by třeba střádal (i když spíš z lenosti), ale našel si mě, tak má smůlu :D musí třídit.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama