Sklamanie a vytriezvenie - poradte ako dalej...

bublinka1111
23.2.10 14:17

sklamanie a vytriezvenie - poradte ako dalej...

Ahojte, viem ze mi tazko moze niekto povedat co mam urobit, ale mozno mi pomoze aspon to ze sa niekomu vyrozpravam. Sama nechapem, ako som sa mohla dostat do takej situacie, ako som mohla byt taka slepa. Takze v skratke, som rozvedena, sama vychovavam dve deti. K tomu mam 3 rocny vztah z muzom, s ktorym som si este pred par tyzdnami planovala spolocnu buducnost. Zijeme kazdy na druhej strane republiky, cize uz davnejsie planujeme zacat spolocny zivot spolu v mieste bydliska mojho priatela (kvoli lepsej ekonomickej situacii). Lenze ja ako ,,rozumna" matka som brala ohlad na kopec veci, na to ze tu mam pracu, ze deti chodia do skoly, maju tu starych rodicov a nejak som to stahovanie stale odkladala. Tak sme sa s priatelom dohodli, ze by sme chceli spolocne dietatko, ze to vsetko urychli, pojdem na matersku, vezmeme sa a budeme spolu zit ako normalna rodina. Na to ze mam po 35-ke som otehotnela dost skoro, ani som to necakala. Lenze skutocny sok prisiel ked som ukazala pozitivny test priatelovi. Ostal v soku, nevedel co ma povedat, a zmohol sa len na to ci je to iste?…a ze mi pojde kupit dalsi a modlit sa aby bol negativny. Viete si predstavit ako som sa citila? Ako blbec…mesiace sa snazime, tesime (teda aspon ja) a teraz toto. Nuz predychala som to, drahy sa vratil domov a od vtedy jeho zaujem ocividne ochabuje. Nechapem co sa deje, neviem co bude, co mozem cakat. Cakala som radost, stastie, nadsenie, planovanie svadby a stahovania. No ostala som zatial na vsetko sama, sama chodim na kontroly k lekarke, sama znasam tehotensnke nevolnosti, zmeny nalady a k tomu sa sama staram o dve deti. A tym ze som tehotna, to znasam vsetko ovela dramatickejsie, horsie ako to v skutocnosti je. Sice sme v telefonickom kontakte, ale citim ze je iny, uz mi nezavola 2× denne, uz ma neprehovara na stahovanie, uz nekupuje prstienky. Ked som sa ho spytala ze ako to bude, tak ze to nechame na leto, vraj vtedy budeme riesit, uz ani slovo ze si ma vezme, nic. Som zmatena, v depresiach, neviem co mam robit. Pomaly sa mi zacina hnusit ako sa sprava, a nedokazem si predtstavit prezit zvysok zivota s takym clovekom ktory nevie co chce. Vobec sa na dieta netesim, dokonca uvazujem o interupcii (aj ked som si vzdy vravela NIKDY). Ale tato neistota ma nici, neviem co bude so mnou. Mam zodpovednost za dve deti, nemozem ostat sama a mat male dieta. Som zufala a neviem co mam robit, som strasne sklamana. Keby som len vedela pred par tyzdnami ako to dopadne, urcite by som utekala kade lahsie od takeho chlapa:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
23.2.10 14:23

Ahoj, to je smutný :cry: Nepíšeš, jak máš staré děti, ale pokud se máš čas rozhodnout, zvažuj všechny varianty :think: Zkus se zeptat přímo, jak to teda s váma je, protože nejistota je blbá vždycky :-? Ale upřímně - stěhování po takové reakci bych si dost rozmyslela :evil: Taky je dost důležité, jak znáš jeho rodinu a jakou bys měla v jeho bydlišti šanci na uplatnění… :think: Já bych teda do toho nešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
23.2.10 14:38
bublinka1111 píše: … Zijeme kazdy na druhej strane republiky, …

… a nejak som to stahovanie stale odkladala. Tak sme sa s priatelom dohodli, ze by sme chceli spolocne dietatko, ze to vsetko urychli, pojdem na matersku, vezmeme sa a budeme spolu zit ako normalna rodina…

8-o Nejprve ti řeknu, že je to opravdu smutný, když se takhle chlap postaví k situaci, kdy mu žena oznámí, že čeká jeho dítě. Co by za to tady některé holky daly, fakt hodně smutný.

Na druhou stranu to, že jste vlastně spolu ani nežili, zřejmě jste se kvůli vzdálenosti taky tak často nevídali (aspoň hádám), mně překvapilo, že by mohlo společné miminko něco uspíšit. To asi bylo dost nerozumné, ale nechci moralizovat, na to nemám právo. Jen mě to zarazilo. :nevim:

Taky bych se s ním snažila pěkně si to vyříkat z očí do očí, udělejte si na sebe čas a proberte to. Je to hodně vážná situace na to, aby to zůstalo jen tak vyset ve vzduchu. Ach ty někteří chlapi, co k tomu dodat :roll: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17496
23.2.10 15:36

Jsou chlapi, kteří miminko sice chtějí, ale pak když je na cestě, tak jsou z toho přepadlí, zřejmě nečekali, že to bude tak rychle, tak snadno, těžko říct, co se jim honí v hlavince.
Tady se nedá dělat nic jiného, než se ho zeptat na rovinu, co se vzniklou situací. Asi bych mu na rovinu řekla, že vzhledem k jeho postoji uvažuju o interupci, tak ať se vyjádří, co si o tom myslí. Ale určitě debata bez obviňování a určitě bych ho ujistila, že mu nebudu vyčítat, že dítě nechce. Sice by to ode mě nebylo upřímné, když se vžiju do tvé situace, ale pokud ho takhle neujistíš, je možné, že se bude bát ti říct, že dítě nechce, bude tě tahat za nos a zdrhne v době, kdy už ti jako jediné řešení zbyde babybox nebo adopce.
Když se zvládneš tvářit, že jseš nad věcí, tak třeba ukáže tu pravou tvář, že dítě vlastně vůbec nechce.
Ale moc bych přála, aby to bylo naopak a byl jen rozhozený z neznámé situace!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
23.2.10 19:51

Upřímně. Já bych šla na interupci.Ano zní to na tomto foru divně, ale kdybych měla dvě děti a třetí čekala s takovýmto člověkem, tak ano.
Podle tvého popisu stávající situace, je jasné, že přítel není ten koho sis myslela, že dobře znáš. Už bych mu nevěřila a je jen dobře, že jsi se ještě neodstěhovala, nejsi na něm finančně i existenčně závislá a můžeš se rozhodnout jen sama za sebe.
přeji hodně síly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1713
23.2.10 20:32

Tak to je moc smutné. Asi bych se bála, že má svoji rodinu někde jinde a teď se třeba bojí, že bude muset s pravdou ven.
Ale to je jenom spekulace.
Třeba to jen potřebuje zpracovat. I když na takové chování je už asi dost starý, že jo. To by mě moc mrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.10 23:38

Je to smutné, ale ve hře jsou tři děti, které by byly nešťastné.. nebo dvě, které už jsou možná na to, že jste sami, zvyklé… S tím člověkem jsi nežila, nevíš kdo to je, co tají.. utekla bych od něj a mimko dokud není faktické mimko, bych do takové situace nepřiváděla.. :cry: :cry: :cry: jak bys to finančně zvládala? Od takového člověka musíš počítat i s tím, že neuvidíš ani korunu.. a než soudy něco vymůžou… ne, zasloužíš si prima život.. a tvé dvě děti taky.. hodně štěstí příště.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama