Zklidnění nervů v těhotenství

Anonymní
25.6.20 08:55

Sklídněni nervů v těhotenství

Holky prosím poradíte mi někdo přírodní nebo volné prodejny lék či homeopatika co by mi mohl pomoc na úzkost? Jsem objednaná k psychiatričce až 20 srpna. Nidky před tím jsem nebojovala s depresí s úzkostí a jsem na sebe dost naštvaná. Že je mi teprve 26 mám úžasného syna a místo toho abych si užívala svého života. Jsem se nechala psychický dodělat. Máte prosím někdo zkušenosti s tím, že by jste se znovu zvedla, znovu si získala svoje svědomí a lásku sama k sobě?
Děkuji za odpověďi

Příspěvek upraven 25.06.20 v 10:35

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

123
25.6.20 09:16
@Anonymní píše:
Holky prosím poradíte mi někdo přírodní nebo volné prodejny lék či homeopatika co by mi mohl pomoc na úzkost? Jsem objednaná k psychiatričce až 20 srpna. Nidky před tím jsem nebojovala s depresí s úzkostí a jsem na sebe dost naštvaná. Že je mi teprve 26 mám úžasného syna a místo toho abych si užívala svého života. Jsem se nechala psychický dodělat od svého manžela a tchána. Máte prosím někdo zkušenosti s tím, že by jste se znovu zvedla, znovu si získala svoje svědomí a lásku sama k sobě?
Děkuji za odpověďi

Ahoj, neboj jde to řešit, kdysi jsem si prožila něco podobného, trochu Te možna sklamu, že přirodni preparaty nemusej stačit, podle toho jak moc zle se cítiš, vše chce svuj čas, teď jsi zklamaná, smutná, tělo Ti to hlásí, ale tu lasku a sebevědomí časem opět získáš, zkus persen forte mne v začatcich pomohl :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama