Sklo nebo plast - stěny sprchového koutu

147
19.2.21 19:26

Sklo nebo plast - stěny sprchového koutu

Ahoj,
holky preferujete ve sprchovém koutu jako výplň stěn sklo nebo plast? Co a proč? Má sklo oproti platu nějaké výhody (čištění apod.) Prosím podělte se o zkušenosti. Zařizujeme koupelnu a nemůžu se rozhodnout. Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
K82
1578
19.2.21 19:32

Asi záleží, zda to chceš mít úplně průhledné nebo ne. u první varianty bych volila sklo, u druhé je to asi jedno.ja mám sklo,10let, vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21230
19.2.21 19:36

Mám rekonstrukci v plánu na léto, tak budu taky sledovat.

V momentalnim sprchovem koutu od Ravak mame plast, je skoro bezudrzbovy, dobry vzor, ale na jednom miste je prasklina.

Po rekonstrukci planuju vynechat hotovy sprchovy kout a vynechat sprchovou vanicku a mit ho uplne bezbarierovy se sirokym odtokovym kanalkem, na skle ci jinem materialu nechci videt kapky a nechci „sklo“ pruhledne. Takze se rada inspiruju..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
19.2.21 19:39

Já bych určitě nevolila nic čirého a v tom případě je plast výrazně levnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
19.2.21 20:03

Záleží, jak tvrdou vodu máš a jak moc jsi se ochotná o to starat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2110
19.2.21 20:04
@Prosteja144 píše:
Ahoj,
holky preferujete ve sprchovém koutu jako výplň stěn sklo nebo plast? Co a proč? Má sklo oproti platu nějaké výhody (čištění apod.) Prosím podělte se o zkušenosti. Zařizujeme koupelnu a nemůžu se rozhodnout. Díky :kytka:

Tak my měli léta plast, nyní máme sklo. Na plastu který byl bublinovatý nebyl vidět vodní kámen, ale ta údržba nic moc. Sklo mám čiré, kouřové, líbí se mi to moc, údržba lepší, ale kapky na tom vidět jsou. Jako když se to pěkně umyje, tak týden v pohodě, pak už se začíná usazovat takový ten šum. Jinak sklo ani čiré být nemusí, může být kouřové nebo s nějakým vzorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
19.2.21 20:15

Ahoj měli jsme sklo a musím říct že to bylo fajn i na údržbu měli jsme takové zatmavene 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7471
19.2.21 20:47

Plast je na prd, zajde…sklo, pokud ho denne po sprchovani setres sterkou (zalezitost par vterin), tak se zadny kamen a sum neusazuje. Jednou tydne pri myti koupelen omeju sklo a je porad jak nove. A cire sklo vypada proste nejlip :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat