Sklokeramická deska - plotýnka hřeje buď na max, nebo vůbec

1912
16.7.13 13:10

Sklokeramická deska-plotýnka hřeje buď na max, nebo vůbec

Ahojky holky, máme sporát se sklokeramickou deskou, jednu plotýnku - velkou už máme rozbitou, buď hřeje na maximum a nebo vůbec, dnes mi to začla dělat i druhá velká :-( Takže mi zbyly dvě malé, na kterých se dá vařit, takže budeme muset povolat opraváře, už se Vám to někomu stalo? Šlo to opravit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2762
16.7.13 13:21

@saiiimona to se mi stalo zrovna nedávno :mrgreen: obě velké plotýnky, jelikož byly nejvíce používané,
je to rozbitý/kaput termostat pod plotýnkou, opravit to jde, stačí aby opravář objednal příslušné termostaty a pak je vyměnil,
mě to stálo 700,– za dva termostaty a 600 doprava+výměna

Příspěvek upraven 16.07.13 v 13:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
16.7.13 13:22

@Barbulka ufff, to se mi ulevilo :-) Bála jsem se, aby jsme nemuseli kupovat nový sporák :-) Moc děkuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2762
16.7.13 13:27

@saiiimona :D ¨
já jsem celkem dlouho vařila bez té jedné plotýnky, ale jakmile odešla i ta druhá velká tak jen na těch malých se to fakt nedalo, a já měla ještě bonus, jelikož mi syn sedl na dvířka od trouby, takže nešly úplně dovřít/netěsnily a teplo a pára mi utíkala ven, bylo to jak hrnečku vař :lol: tak mi vyměňoval i ty panty (400,–) já už jsem skoro vybírala nový sporák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1912
16.7.13 13:48

@Barbulka Nám už ta jedna veliká taky nejde hodně dlouho a dneska vařim v papiňáku polívku a pak už ho chci vypnout a ejhle, hrnec nenatlakovanej, plotýnka studená a samo rozbitá.. :-( Už jsem taky koukala na ceny sporáků nebo desek a udělala si mi velikou radost.. :-) Aspoň něco.. A s tou troubou si to měla alespoň vše najednou.. Musíme hledat ty pozitiva, aby jsme se ze všeho nezbláznily.. :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama