Sklovina mléčných zubů se rozpadá

Anonymní
8.4.21 19:55

Sklovina na mléčné zubů

Dobrý den, maminky prosím o radu.. Malýmu se rozpadá zubní sklovina, co bude se zoubky teď? :( jsem z toho nešťastná, zoubky čistíme každý den, máme na to speciální zubní pastu a takové „krém“ a stejně se kazí, malej pije slabé ochucené pití šťávou a tak 1× za 2 dny dostane jednu čokoládku a jíme Jogurty hodně no.. Ale snažíme se nedávat moc sladkého.. Ale má to dědičné v rodine od táty, mají to tak všechny děti od nás, ale nikomu se nerozpadla..
Bude se teď kazit zoubek nebo co bude dál prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2842
8.4.21 20:06

Co na to rika zubar? Ten by mel navrhnout dasi postup, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.4.21 20:13

@luci.no nemá na nás teď čas, že prej má akutnejsi případy a na nás má čas až za půl roku a více, dala nám na to apadnet pastu a gc tooth mousse gel a nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10667
8.4.21 20:22
@Terka2912 píše:
@luci.no nemá na nás teď čas, že prej má akutnejsi případy a na nás má čas až za půl roku a více, dala nám na to apadnet pastu a gc tooth mousse gel a nic

Tak budeš muset sehnat jiného zubaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
8.4.21 20:32
@Terka2912 píše:
@luci.no nemá na nás teď čas, že prej má akutnejsi případy a na nás má čas až za půl roku a více, dala nám na to apadnet pastu a gc tooth mousse gel a nic

To snad ne 8o Najdi jineho zubare, ktery vas do tydne vezme. Pripadne soukromou kliniku, kde mu to opravi. Nekteri zubari umi hotove zazraky ;)
Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
8.4.21 20:36

Akutnější případy, jo? :think: Tak jako ono je teď hrozně málo zubařů, obzvláště dětských, ale když tě nevezme tenhle, zkus najít jiného…

Já zubařině nerozumím, ale jedno moje dítě má taky problematické zuby a zubařka to teda dost sleduje, vždycky nám zdůrazňuje, ať se po tom půlroce objednáme, kazy se snaží opravovat co nejdřív, aby tam nevznikl zánět a tak, že se to u těch dětských zubů může kazit dost rychle. Takže mi to přijde dost dlouho, že vás chce vzít až za půl roku.

Příspěvek upraven 08.04.21 v 21:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.4.21 20:42

Mohou mu udělat tu fluoridaci nebo co ale až mu 5.. A nedávno nám byly teprve 2 :( čistíme zuby hned co vylezli a stejně prd :( k čemu snaha když si dělají co chtějí :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:52

Syn i dcera mají taky větší kazivost zubů. Syn to měl mnohem horší, protože když mu prorážely zoubky užíval hodně antibiotika (a ty prý zeslabují sklovinu)mazali jsme taky nějakým fluorovým gelem…no zuby mu schnily, vypadaly… teď už má druhé a ty má ok.

• Citovat
  • Nahlásit
2842
8.4.21 21:02

@Terka2912 u syna takhle vypadaly kazy. Neotalela bych a sla to alespon nekam zkonzultovat driv, nez o zuby prijde. Kojis/kojila jsi v noci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.4.21 21:29

@luci.no nene nekojim ale pije na nic mliko (dětskou kaši)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
8.4.21 21:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, maminky prosím o radu.. Malýmu se rozpadá zubní sklovina, co bude se zoubky teď? :( jsem z toho nešťastná, zoubky čistíme každý den, máme na to speciální zubní pastu a takové „krém“ a stejně se kazí, malej pije slabé ochucené pití šťávou a tak 1× za 2 dny dostane jednu čokoládku a jíme Jogurty hodně no.. Ale snažíme se nedávat moc sladkého.. Ale má to dědičné v rodine od táty, mají to tak všechny děti od nás, ale nikomu se nerozpadla..
Bude se teď kazit zoubek nebo co bude dál prosím?

Ahoj, mohu poslat do SZ foto dcery, jak vypadají zoubky teď, ale to samé.. Nestripe zuby? U dcery to začalo " medovými zuby ", do toho párkrát na ty přední ošklivě upadla a k tomu začala skřípat ze spaní, hodně… Zuby pořád má, nebo spíš jen to, co z nich zbylo, čekáme, dokud nevypadnou samy, postupuji podle rad zubaře - a že máme hodně dobrého :palec: Byla jsem s ní i na soukromé klinice, kde jsem za Dobrý den vyplácla 1000Kč a ve finále jsem se jen dozvěděla, jaká jsem špatná matka, že občas dám dítěti bonbón :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
8.4.21 21:51

@Stueyina klidně pošlete nebo si můžeme napsat na mess.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4590
8.4.21 22:21

Máte možnost změnit zubaře? Když píšete, že na vás teď nemá čas :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
8.4.21 23:21
@Terka2912 píše:
@luci.no nene nekojim ale pije na nic mliko (dětskou kaši)

A potom jeste zuby cistis nebo uz ne? Pokud jde spat s nevycistenymi zuby, tak bych na tom zapracovala a zmenila ritual usinani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2842
8.4.21 23:27
@Stueyina píše:
Ahoj, mohu poslat do SZ foto dcery, jak vypadají zoubky teď, ale to samé.. Nestripe zuby? U dcery to začalo " medovými zuby ", do toho párkrát na ty přední ošklivě upadla a k tomu začala skřípat ze spaní, hodně… Zuby pořád má, nebo spíš jen to, co z nich zbylo, čekáme, dokud nevypadnou samy, postupuji podle rad zubaře - a že máme hodně dobrého :palec: Byla jsem s ní i na soukromé klinice, kde jsem za Dobrý den vyplácla 1000Kč a ve finále jsem se jen dozvěděla, jaká jsem špatná matka, že občas dám dítěti bonbón :lol: :lol:

Ja jsem se za podobnou castku dozvedela, ze dite kaz rozhodne nema :nevim: 3 jini zubari zcela jasne rekli, ze se o kazy jedna. Takze asi tolik k soukromym klinikam (ale nechci hazet vsechny do jednoho pytle, v jine jsme nechavali zuby opravit a tam fakt jsou profici).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat