Skluzavka k dětskému hřišti

228
16.7.15 13:01

Skluzavka k dětskému hřišti

Ahoj, chystáme se vyrobit na zahradu dětské hřiště - domek se skluzavkou. Nemáte někdo tip, kde sehnat asi 2.5 - 3 metrovou skluzavku s vyšším horním okrajem? - všude narážím jen na takovéto:
http://www.zbozi.cz/…avka-2-40-m/
Jde mi o to, aby nahoře, kde dítě nastupuje, byly okraje třeba 40 cm vysoké, aby dítě při nastupování nemohlo žuchnout, bude na tom jezdit i mrně. Vídávám to v parcích, ale kde to k sakru sehnali? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2751
16.7.15 13:05
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
16.7.15 13:09

Jo to je ono… tak teď ještě tak za pětinovou cenu :mrgreen: Umíš najít? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
16.7.15 13:12

A z těch obyčejných - nízkých - spadlo vám někdy dítě? Nejmenší když nastupuje, tak klekne, dá dopředu jednu nohu, druhou, ale ta se jí často zasekne a bojuje s tím dost prapodivně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2751
16.7.15 13:16

Bohužel, to se mi nepodařilo. Nevím, proč je ten cenový rozdíl tak markantní! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7179
16.7.15 13:29

Ono jde taky o to, že s tím vyšším okrajem jsou pouze k sestavám na veřejná hřiště, proto asi taková pálka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
16.7.15 13:56

Ty ceny jsou teda masakrózní. Máme normální, něco jako jsi dávala odkaz v úvodním příspěvku, mladší syn jí zažil od malinka, prostě jsem u té skluzavky loni, kdy mu bylo 1,5R, pořád stála a hlídala, ani ne tak kvůli samotnému nasedání (taky se tam vždy kroutil, vyndával nohu zpod zadku apod.), ale hlavně kvůli lezení po žebříku (má celkem široké rozestupy). Letos už je plně samoobslužný, oba kluci dělají všelijaké kraviny a nikdy nebyla tendence, že by měli z klouzačky přepadnout přes okraj (to už spíš by spadli z té nástupní plochy nebo ze žebříku, když se tam pošťuchujou, ale na to nemají jakékoli bezpečnostní prvky vliv).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
16.7.15 14:13

Třeba tady, ale i tak je to pálka…
http://kohoutcentrum.cz/…natova-barvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2826
16.7.15 14:24

Ty levné jsou z plastu, ty drahé z laminátu. A cena těch laminátových je teda děsná :mrgreen: A taky je tedy rozdíl, že jsou ty laminátové určené pro dětské hřiště, podle popisu to tak vypadá :). Ale třeba existují i levné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.15 16:33

Máme tu z tvého odkazu, nebo podobnou, prostě bez toho horního okraje, popravdě mě nikdy nenapadlo to řešit ale nikdy nebyl problém teda že by měl spadnout nebo tak něco :nevim: Ale kdybych před nákupem narazila na podobnou diskusi tak to asi taky dost zvažuju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama