Škoda Fabia 1.2 HTP

Anonymní
11.9.20 20:24

Škoda Fabia 1.2 HTP

Chci se zeptat, zda toto auto nekdo mate..
chtela bych si ho pořídit, ale tata s chlapem, co rodicum opravuje auto, rikaji, ze je tohle auto uplne nah*vno.. že se musi porad na tom neco opravovat, delat rozvody a tak..

Je mi 20 a hrozne se mi libi a mam v planu si ho koupit, ale kdyz o tom autě zacnu mluvit, hned se tata nastve a rekne “delej si co chces”.. nejradsi by byl, abych si koupila auto takovy, jaky mi ON vybere, ale tak o tohle mi tady nejde, jen chci vedet vas nazor, na toto auto. Dekuji:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1210
11.9.20 20:26

Zkusila bych nějaká diskusní fora zaměřená na auta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
11.9.20 20:29

Taky bych ti to nedoporučila. Po městě asi dobrý, ale jinak to je slabej srac se kterým budeš mít problém v zimě něco vyjet, natož se udržet na vozovce když bude náledí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
11.9.20 20:29

Pokud máš kolem sebe lidi, co tomu rozumí, tak na ně dej a vyber si spolehlivější motor, nech si poradit.
Pro mě by bylo HTP moc slabé, do města ale stačí, to záleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11736
11.9.20 20:38

Tak si vyber jinou fabii. Vzhledově bude stejná, ale motor bude lepší a míň poruchový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
11.9.20 20:44

Motorově docela slabé, nic s tím nevyjedeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508
11.9.20 20:45

Já mám, jezdím jen po městě, má malou spotřebu, mě to stačí. Ale fakt je ten, že mi na tom táta téměř neustále něco opravuje. Což je zároveň i velká výhoda - hodně se dá opravit samodomo, pokud máš v okolí někoho, kdo rozumí autům, ušetříš za servis. Nech si ale poradit. Vzhledově jsou fabie stejný, ale mají jiný motory. Já předtím měla 1.4 mpi nebo tak něco a bylo to trochu živější. 1.2 do města ideál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18794
11.9.20 20:51

Segra ma a tak kazdej druhej mesic je v servisu :mrgreen: podedila ho, jinak by do toho nesla. A nic moc to nejede, na prejeti po meste to de, ale jak s tim budes chtit nekam na dovcu, hory, horsi teren, tak ti bude k nicemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
11.9.20 21:00

Auto hrozny. Slabej motor, problem predjet kamion na okresce a taky dost velka spotreba (nalozeny pri dalnicni rychlosti kolem 8-9 l jen to hvizdne) Tuplem kdyz se to auto nalozi. Nejede vubec, je to jak kamion. A jak to ma najeto nad 80tis. tak budete v servise porad.

Jako da se jeste poridit jako druhe auto do rodiny s minimalnim najezdem km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
11.9.20 21:19

Htp je typ motoru… kdyz se Ti libi Fabie, tak si vyber s jinym motorem…
Rika se… Fabia htp=hov** to pojede… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.20 21:44

Tuhle Fabii mám, 1,2 HTP, kombi, r. v. 2009. Je to druhé auto, jen na každodenní dojíždění a nákupy, roční nájezd do 10k km. Mám ji pět nebo šest let, bez jediného problému. Ťuk, ťuk, ťuk…

Prosím ponechat anonym nebo smazat - osobní informace.

• Citovat
  • Nahlásit
4717
11.9.20 21:47
@lucfee píše:
Htp je typ motoru… kdyz se Ti libi Fabie, tak si vyber s jinym motorem…
Rika se… Fabia htp=hov** to pojede… :roll:

Manžel vzkazuje to samý :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
11.9.20 21:48

Mela kamaradka a hruza. motor slabej, do kopce jsme to s bidou vyjeli. v servisu bylo x krat. vyber si neco s jinym silnejsim motorem a na radu nekomu kdo tomu rozumi. a ano tatka ma pravdu na h***o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
11.9.20 21:49

Moje první auto byla fabie 1,2 HTP 40 kW, má už 13 let a pořád dobře slouží ( pravda má najeto asi tak 60 000 km :mrgreen: ), teď s ní jezdí taťka a musím zatukat, že s ní nikdy nebyly problémy. Dokonce byla i v rakouských Alpách, sice ten nejvyšší kopec jela na jedničku, ale dala to :mrgreen:. A na dálnici jela i 150 :mrgreen: ( v Německu ). Je to jedničkova fabieel ( ale je z období přechodu z jedničkové na dvojkovou, takže už tam něco v interiéru má z dvojkové ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13371
11.9.20 21:57

Kup si 1.6 Fabii, ta už utáhne dost.
My jí máme, náhradní díly jsou levné, spoustu se dá udělat samo, bez pomoci a málo žere. Najeto máme moooooooc, skoro 300.tis a šlape. Zatím, dokud to jede, necháváme si.
1.2 má kamarádka a fakt je to hroznej sh. t

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama