Škodlivost homeopatik

1309
8.2.13 17:52

Škodlivost homeopatik

Ahoj, protoze je tu hodne diskusi o homeopatikach, dovoluji si pridat tenhle odkaz, mrknete: http://technet.idnes.cz/…x-/veda.aspx?…

Treba to nekomu pomuze v rozhodovani zda je uzivat nebo ne. AhooooJ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11274
8.2.13 18:05

Aha. Článek o tom, že homeopatika nefungují. Dobře. Ale kde tam prosím píšou o té škodlivosti? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20555
8.2.13 18:08

Díky za článek..mě to pomohlo v rozhodnutí, určitě je budu používat dál.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
8.2.13 18:10

Nechci tady resit jak to doopravdy je, jen chci zduraznit, ze moje sestra leci obe deti homeopatiky uz od narozeni a neda se mluvit o placebo efektu. Pochybuju, ze by mimino vnimalo, ze vubec nejaky lek dostava, natoz aby ho to tak ovlivnilo a vylecilo na zaklade psychiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
8.2.13 18:17

Jak jsem napsala-KAZDY AT SE ROZHODNE SAM. Proto jsem sem clanek umistila. Vystudovala jsem klasickou medicinu v CR a alternat. v USA-snazim se, aby si kazdy udelal obrazek sam, proto ale musi mit informace z obou stran, nejen ty pozitivni. Proto jsem sama neuvadela zadny komentar k clanku.Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10830
8.2.13 18:20

Já myslela, že jsou to bylinky? Ale asi ne? Tedy podle článku. Já nevím, jednu dobu jsem jim byla nakloněna, ale po té co plno lidí dává přednost homeopatie před léčbou a pak to dochází do extrému se obloukem vyhýbám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mariannnka
@yourlady píše:
Jak jsem napsala-KAZDY AT SE ROZHODNE SAM. Proto jsem sem clanek umistila. Vystudovala jsem klasickou medicinu v CR a alternat. v USA-snazim se, aby si kazdy udelal obrazek sam, proto ale musi mit informace z obou stran, nejen ty pozitivni. Proto jsem sama neuvadela zadny komentar k clanku.Ahoj
óóó díky! :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
24447

MOje zkušenost-jaksi nemají účinek ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.13 18:24

Škodlivost homeopatik (pokud to nejsou nějaká falešná homeopatika obsahující ve skutečnosti nezanedbatelné množství účinné látky) spočívá ve vynaložených prostředcích a případném zanedbání účinné léčby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10830
8.2.13 18:24

Podle mě je nadpis škodlivost právě z toho důvodů, že se dává přednost homeopatii před léčbou a pak to jde právě do extrému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
8.2.13 18:26

Na stranách sysifos je toho hodně, např.http://www.sysifos.cz/files/Alternativni_medicina_Hert.pdf
Jinak já jsem ZASTÁNCE alternat. medicíny, však jsem ji vystudovala, a babička i prababička byly bylinkářky. V otázce homeopatik jsem ale zdrženlivá. Jak jsem ale řekla, umisťuji sem odkazy, sama z principu nehodnotím. Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
8.2.13 18:28
@jessikka píše:
Aha. Článek o tom, že homeopatika nefungují. Dobře. Ale kde tam prosím píšou o té škodlivosti? :roll:

Vyčetla jsem jen, že jsou škodlivá v případě, že pacient odmítne klasickou léčbu, která by ho bývala zachránila. Viz ta holka s nádorem prsu. Jinak je to skvělý placebo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
8.2.13 18:29
@yourlady píše:

Ano, souhlasím, že každý se bude rozhodovat sám. Tenhle článek na tom určitě nic nezmění. ;)
Nicméně tvůj název tvé diskuze pořád nevysvětluje nikde onu škodlivost homeopatik… :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10830
8.2.13 18:30
@radúna píše:
Ano, souhlasím, že každý se bude rozhodovat sám. Tenhle článek na tom určitě nic nezmění. ;)
Nicméně tvůj název tvé diskuze pořád nevysvětluje nikde onu škodlivost homeopatik… :nevim:?

Ale vysvětluje. Viz příspěvek nad tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23861
8.2.13 18:30
@yourlady píše:

Jen ze zvědavosti - jakou alternativní medicínou ses zabývala ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama