Skok z výšky v těhotenství 19tt

Anonymní
2.12.19 20:17

Skok z vysky v tehotenstvi 19tt

Ahoj holky, prosimvas potrebuji jen uklidnit. Sla jsem ven se psem, nemela jsem s sebou mobil, klic od el. brany, penize nic, klasika leginy, kabat, pes at to mame rychle za sebou. Kdyz jsem se vsak vracela zpet, elektricka vrata zavrena (jeden z povedenych sousedu, ktery presto ze videl ze jdu pryc a vedel ze nemam klice mi zavrel). Takze jsem cekala, kdyz se nic nedelo, preskocila jsem ten plot, prestoze jsem se zaprela rukama, byl to celkem otres, muze to ublizit miminku? Od toho tam ma tu plodovou vodu? Jak jsem byla nasrana a zmrzla, vubec jsem nad tim nepremyslela. Ten soused nas nenavidi, je to zmije.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2773
2.12.19 20:21

Asi to nebyla zase tak vysoká brána, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
404
2.12.19 20:24

Nemůže…Já v těhotenství(skoro na konci) spadla v zimě ze šesti schodů a dojela až na trávník a úplně v pohodě. Doktor říkal, že jo chrání voda a obaly apod. a že je mimi pěkně vypolstrovane…neboj, kort, když urcite ještě asi nemáš míč velke břicho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.12.19 20:24

Noo cca 180cm.. nahoru to jde vylezt, dolu uz seskocit @Veru1987

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 20:25

A boli te neco? Jestli se citis v pohode tak si myslim ze se nic nestalo ale v poradne to radeji rekni, co se ti stalo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 20:26
**@baccata no tak to bych se snad zblaznila, nemam vubec zadne bricho, takze si kolikrat ani neuvedomim ze jsem tehotna, protoze pohybove me to v nicem zatim neomezuje :D
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.12.19 20:29

Nic me neboli, jsem jen nastvana na toho souseda, tak mi je blbe ze vzteku :D do poradny jdu 19.12. Tak pak pani doktorce urcite oznamim co jsem za blbku :D

• Nahlásit
  • Citovat
10332
2.12.19 21:26

A toho psa jsi přehodila nebo jak? :D Ne, promiň, ale přijde mi to celé směšné.
Pokud jsi vylezla na bránu a přehodila nohy, skok nebyl víc než z metru a to se fakt nemohlo nic stát. Zavolat na někoho, aby ti otevřel, nešlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama