Skokové přibírání na UM

50
4.10.20 19:42

Skokové přibírání na UM

Chtěla jsem se mile maminky zeptat, zda se skokově přibírá i při krmeni UM? Mala má 3m a teď poslední dobou přibírá v průměru 100g týdne… dřív to bylo i 300g… některý den nenabere nic, další 20gramu, ale hodně se to zpomalilo..:-( nemáte někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3351
4.10.20 19:51

Mě spis překvapuje, ze v tom mas takový přehled. Syna jsem nikdy nevazila. Na um se holt tloustne, já měla syna nenažrance a to fakt byl velký jedlik, v 7. týdnech měl už 5,5 kg a v půl roce skoro 9. Neřeš to, klid, hlavně ať je spokojený. Syn má přes dva roky a vypadá zcela normálně, i když do roka byl fakt tlustý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
4.10.20 20:02
@Verurizeckova píše:
Mě spis překvapuje, ze v tom mas takový přehled. Syna jsem nikdy nevazila. Na um se holt tloustne, já měla syna nenažrance a to fakt byl velký jedlik, v 7. týdnech měl už 5,5 kg a v půl roce skoro 9. Neřeš to, klid, hlavně ať je spokojený. Syn má přes dva roky a vypadá zcela normálně, i když do roka byl fakt tlustý…

Nee já to blbě napsala, mala prave přibírá dle mě mala… no sleduju, protože mala byla 7tydnu na JiP.. narodila se o 5tydnu dřív, takže se zrovna u nás sledovat doporučuje 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama