Škola Futurum dálkově v Praze -Pedagogika, kurz lyžování atd..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mababa232
Stálice 67 příspěvků 10.10.18 11:30
Škola futurum dálkově v Praze -Pedagogika, kurz lyžování atd..

Holky, máte některá zkušenost s touhle školou? Měla bz být v Měcholupech v Praze. Jde mi hlavně o ty kurzy, co se musí absolvovat. Nevím, hlavně, jestli bych dala ten lyžařský a plavecký. A je to podmínka ke studiu…

Reakce:
kklarus
Stálice 95 příspěvků 10.10.18 12:30

Studovala jsem dva roky zpět.kurzy jsou v pohodě,nemusíš se toho bát pokud umíš aspoň trochu plavat a na lyžáku vás rozdělí do dvou skupin zacatecnik-pokrocily

mababa232
Stálice 67 příspěvků 10.10.18 21:57

@kklarus trošku plavat umím, jen se bojím skákat do bazénu. A na lyžích jsem v životě nestala…

Kata 1990
Nováček 9 příspěvků 30.10.18 19:18

Dobrý den, přidám se k vám, mám v plánu příštího roku nastoupit na tuto školu při mateřské. Chtěla bych se zeptat zda je možné sehnat - koupit nějaké knihy nebo dostanu vše až ve škole? A jak je škola náročná? Myslíte že se to dá zvládnout s 2 dětma 4roky a 1 rok?

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 30.10.18 19:32

Také o této škole uvazuji. Můžu se zeptat jaký den a od kolika do kolika je výuka? Dekuji

mababa232
Stálice 67 příspěvků 30.10.18 21:17

@Fiialka myslím, že úterý od 14-19 hodin.

mababa232
Stálice 67 příspěvků 30.10.18 21:19

@Kata 1990 hlavně musíš mít pro děti hlídání, i na to, až pak pojedeš na 2-5 dní pryč, na kurzy. A knížky,to fakt nevím.

Nikolllk
Nováček 1 příspěvek 31.10.18 02:27

Ahoj , také přemýšlím o teto škole . Můžeme mi někdo napsat jak je složitá ? Nejsem z oboru , mám maturitu z jiné školy , ale velmi měl to láká . Dá se zvládnou při práci ? Prosím jen někoho kdo obor na teto škole ve zkráceném studiu -studoval .Dekuji

Kata 1990
Nováček 9 příspěvků 31.10.18 06:39
@mababa232 píše:
@Kata 1990 hlavně musíš mít pro děti hlídání, i na to, až pak pojedeš na 2-5 dní pryč, na kurzy. A knížky,to fakt nevím.

Hlídání nebude problém to pohlida mamzel.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >