Základní škola na Slovensku bez trvalého pobytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka sisi
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 18.03.19 23:53
Škola na Slovensku

Ahojte holky,
Potřebuju poradit, všechno je na mě moc rychlé a já už jsem jaksi v koncích protože se mi všechno sype na hlavu. Už pár let žijeme na Slovensku, bez trvalého pobytu, ten máme stále v Čechách (já a syn). No nějak se to teď všechno zkomplikovalo, hledám si novou práci a syn má v září nastupovat do školy.
Chci se zeptat, máte s tím někdo zkušenosti? Někde jsem četla něco o kmenových školách a tak různě, jenže jsem z toho celá zmatená.
Jak to vůbec probíhá? Můžu ho zde vůbec přihlásit? :roll: co jsem se ptala kamarádek tak ty absolutně neví a když jsem se byla párkrát stavit a optat v místní škole měla jsem tu smůlu a buď nebyl nikdo přítomný nebo měli schůze. Termín se krátí a moje nervy s ním.

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 19.03.19 08:31

Ale pobyt máte, ne? Většinou všude platí kde jste fyzicky a ne kde máte nějaký „trvalý pobyt“. Aspoň v jiných státech to nikoho nezajímá.

Anonymka sisi
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 19.03.19 09:48

@pikola všude máme nahlášený pobyt tady, ale vlastně nikde to oficiálně napsáno není :(

Váš příspěvek
Reklama