Škola Populo - doučování

18
27.8.21 20:07

Škola Populo - doučování

Ahoj sháním doučování pro syna ( teď půjde do 5.tridy) s vývojovou dysfázií. Trvá mu déle než něco pochopí ale potom už pracuje celkem rychle. Slyšela jsem o této škole, že mají i lektory kteří se zaměřují na tyto děti a doučování probíhá jak prezenčně tak online.
Chci se zeptat jestli má někdo s touto školou zkušenosti a jak jste byli spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21955
27.8.21 20:23

Poslední dobou čtu nepěkné recenze. A cena za hodinu 350-500 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
27.8.21 20:41

@jahuhudka a kde prosím jste četla ty recenze? Já právě nic najít nemohu. Jen ty na jejich stránkách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21955
27.8.21 20:44
@merlia1 píše:
@jahuhudka a kde prosím jste četla ty recenze? Já právě nic najít nemohu. Jen ty na jejich stránkách

Na FB jim běží inzerce a pod ni reakce nejsou momentálně zrovna pozitivní. Co si vzpomínám někdo si stěžoval, ze lektorka stále presouvala hodiny, rusila chvíli před, na poslední se vykaslala úplně. Někdo psal, ze zaplatili 20 tis s nulovým výsledkem :nevim:
Ale tak jsou tam i pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
27.8.21 21:10

My máme dobrou osobní zkušenost. Jednalo se tedy o přípravu na přijímací zkoušky. Koordinátorka i lektoři byli ochotní a vstřícní. Brali v potaz i připomínky. Cena tedy bezesporu vysoká je, ale ta úroveň nebyla špatná. Osobně považuji za největší výhodu, že se lektor intenzivně věnuje jednomu dítěti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.8.21 19:14

Já v Populu pracuji. Moc bych nepočítal a s tím, že jsou lektoři nějak zvlášť proškolení v této oblasti. Máme možnost si vybrat zda doučování vezmeme, vidíme i pokud má žák nějakou diagnózu.
Jak tu někdo psal, že se lektor věnuje jen jednomu dítěti. To ano, ale lektor může doučovat např. 5 dětí za týden.
Osobně bych našla spíše někoho napřímo. Lektor do toho dá více pokud celých např. 300 Kč půjde k němu do kapsy, než jen 140kc. :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat