Škola, školka, bydlení v Rýmařově

Anonymní
21.2.21 13:07

skola, skolka, bydleni v Rymarove

Ahoj, uvazujeme o stehovani do Rymarova (z Opavy). mame vyhlidnuty dum, 10 min na namesti. jak se tam bydli? a jaka je tam skola, skolka? diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17369
21.2.21 14:06

Pardon, ale proč zrovna tam? Široko daleko nic není, město jako takové se mi taky teda moc nelíbí. Školky, školy neporadím, ale možná by bylo lepší blízké větší město…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 19:21

Tak Opava je kousek, asi budeš trochu vědět, jakto tam vypadá, ne? Já jsem teda z druhé strany Jeseníků, ale říká se, že tamty končiny jsou takový chudý kraj, není tam práce, plno sociálních případů a Romů. Navíc z města do menšího města bych nešla, maloměsto je prostě divné. :lol: Na druhou stranu, to musíš vědět, jestli je to pěkný domek, výhodná nabídka, máte práci nebo rodinu poblíž, tak pro vás to třeba bude dobré. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
297
21.2.21 20:35

Neni to zle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:37

Protoze je tam dum hezky, cenoce dostupny pro nas - v Opave by stal o polovinu vic. a jako benefit beru okoli, ale taky to musime nejak skloubit s,,normalnim,, zitim, tzn. vzdelani atd. a domy pro vetsi rodinu s nejakou uzitnou zahradkou a mimo hlavni cesty jsou hrozne drahe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 20:39
@Anonymní píše:
Tak Opava je kousek, asi budeš trochu vědět, jakto tam vypadá, ne? Já jsem teda z druhé strany Jeseníků, ale říká se, že tamty končiny jsou takový chudý kraj, není tam práce, plno sociálních případů a Romů. Navíc z města do menšího města bych nešla, maloměsto je prostě divné. :lol: Na druhou stranu, to musíš vědět, jestli je to pěkný domek, výhodná nabídka, máte práci nebo rodinu poblíž, tak pro vás to třeba bude dobré. :nevim:

ano, vím jak to tam vypadá a líbí se mi to - kousek do Karlovy studanky, skritek, atd… ja budu tak dalsich 8 - 10 let na materske a manzel tam ptaci ma. tak spis mi jde o to, aby deti mely skolku a skolu nejakou slusnou.

• Citovat
  • Nahlásit
17369
21.2.21 21:05
@Anonymní píše:
ano, vím jak to tam vypadá a líbí se mi to - kousek do Karlovy studanky, skritek, atd… ja budu tak dalsich 8 - 10 let na materske a manzel tam ptaci ma. tak spis mi jde o to, aby deti mely skolku a skolu nejakou slusnou.

Tak když se ti tam líbí, tak proč ne. Já bych tam opravdu nebydlela :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat