Školačky co vypadají na 25, líbí/nelíbí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
denisa.krbec
30.6.22 03:51

Školačky co vypadají na 25, líbí/nelíbí?

Jaký máte názor.
Podporujete sami jako rodiče,
nebo nechápete tenhle trend vypadat o deset a více starší? :think: 8o :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13785
30.6.22 05:22

No je to bordel, člověk aby si pořád dával bacha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22194
30.6.22 05:27
@denisa.krbec píše:
Jaký máte názor.
Podporujete sami jako rodiče,
nebo nechápete tenhle trend vypadat o deset a více starší? :think: 8o :D

Je mi to fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31576
30.6.22 05:58

Ja nevim, moje dite vypada normalne a nevsimla jsem si, ze by chtelo vypadat o deset let starsi. Druhe starsi vypada, protoze je hodne vysoke, o deset let ale ne. Asi bys to mela trochu rozvest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
denisa.krbec
30.6.22 06:08
@Cenarius píše:
No je to bordel, člověk aby si pořád dával bacha.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
denisa.krbec
30.6.22 06:10
@mroe píše:
Ja nevim, moje dite vypada normalne a nevsimla jsem si, ze by chtelo vypadat o deset let starsi. Druhe starsi vypada, protoze je hodne vysoke, o deset let ale ne. Asi bys to mela trochu rozvest.

Obarvené vlasy ve 14 ti, dlouhé nalakované nehty, dlouhé řasy, oblečení…nemyslím vzrůst, ale chování
a hadry, aby byly ty děti in.

• Citovat
  • Nahlásit
10564
30.6.22 06:17
@denisa.krbec píše:
Obarvené vlasy ve 14 ti, dlouhé nalakované nehty, dlouhé řasy, oblečení…nemyslím vzrůst, ale chování
a hadry, aby byly ty děti in.

Ve čtrnácti to snad dělá každej…každá…někde se to naučit musej :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1693
30.6.22 06:17

No nevím, zda o 10 let starší a zda to sem patří. Mně hrozně vadí holky kolem těch 14 let, co se oblékají nadmíru vyzývavě až vulgarně, takové to „dobrý den, kozy ven“ a k tomu upnuté mikrokraťásky. Ne, ze by mne to nějak pohoršovalo, puberta, chápu. Prostě přijde mi to hrozně nebezpecné. Já kolikrát v MHD, na ulici fakt nevím, kam s očima, protože to opravdu nejde nekoukat jinam. A to jsem skoro 40letá ženská, matka… Prostě pro mě mnohdy nepochopitelná a nebezpečná provokace mužů. Tohle je jedna z věcí, na kterou se chci při „výchovném působení“ na svoji, dnes 4letou, dceru zaměřit. Snad v jejich 14 nepoletim se svými názory na tento druh módy jak namydlený blesk :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
30.6.22 06:21
@denisa.krbec píše:

Naštěstí to není moje starost. Tak mi je to celkem fuk. Ale i v mé generaci vypadaly holky ve 14 starší než kluci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.22 06:31

Jsem učitelka na SŠ a je pravda, že některé holky v prváku vypadají jako zkušené vysokoškolačky. Výrazně namalované, dlouhé umělé nehty, místo pohodlného batohu elegantní kabelka…
V kontrastu s některými spolužačkami, které mnohdy vypadají ještě hodně dětsky, je to zvláštní. Ale ony z toho ve většině případů jednou vyrostou / nebo dorostou do věku, kdy to k nim už sedí. :)

• Citovat
  • Nahlásit
60106
30.6.22 06:37

Neviděla bych to takhle dramaticky. Prostě je to přirozený posun.
Dcera mi taky nějak přirozeně vyspívá. Mění se před očima. Vlasy obarvené nemá, nikdy neměla. Lak na nehty má teď tento týden, kdy je konec školy. Během roku nějak na to neměla čas a nevzpomněla si. Líčení používá řasenku a jemné pastelové stíny. Nohy si teda holí. Chodí ráda nakupovat do mojí skříně někdy :D. Tak to ji možná dělá krapet starší. Lýtka se jí zapalují poslední půl rok. Puberta v plném proudu. Vše je, jak má být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3188
30.6.22 06:43

Hodně děvčat chce od 15 do 35 let vypadat, že je jim 25 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
30.6.22 06:45
@denisa.krbec píše:

A co chceš dělat ve 14? Možná tak ty obarvené vlasy nejsou u všech, ale on někdo v tom věku chce nosit hadry, co nejsou in, aby se mu ostatní posmívali a nezapadal? Když si někdo nalakuje nehty, udělá melír, řasenku a vezme něco moderního, tak přece nevypadá hned na 25 ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
denisa.krbec
30.6.22 06:49
@Tarinka píše:
Ve čtrnácti to snad dělá každej…každá…někde se to naučit musej :)

Já ne, nedělám to doteď a taky žiju
a nikdo mi skutečný věk nikdy neuhodl, každý tipuje méně…možná právě proto.

• Citovat
  • Nahlásit
1698
30.6.22 06:49

Mne spíš přijdou děsivý holky na začátku druhého stupně, co vypadají jak pracovnice nočních podniků - výrazné líčení, vyzývavé oblečení, červeně namalované nehty apod.
Nebo pak puberťáci, co si jedné i na základní školu vezmou oblečení s vulgárními nápisy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat