Školák - horečka a nic k tomu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SibyllaTrelawney
Kecalka 335 příspěvků 19.03.19 15:55
Školák - horečka a nic k tomu

Zdravím a prosím o zkušenosti. Diskuze, které jsem našla o horečce bez dalších příznaků, se týkají mimin nebo batolat, já mám osmiletou slečnu. Ve zkratce - v neděli večer jí " nebylo dobře" ( nedokázala blíže popsat), přes noc asi 10× čůrala, ale nebolí ji to. Včera ráno ok, šla do školy, po obědě z družiny volali, ať pro ni přijdem, že má horečku a zimnici. Měla 38,5. Na nic si nestěžuje, kašel ani rýmu nemá, ani žádnou vyrážku. Nic ji nebolí. Přes noc teplota klesla, ráno měla 37,3. Šly jsme k dr. - krevní obraz a moč v pořàdku, crp negativní. Teď má zas přes 38, dala jsem jí Nurofen. Máme prý vyčkat. Jediné, co dcerce krom horečky je, že je unavená a celkově takoová " zvadlá". Stalo se vám to někdy? Jsem z toho nervózní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lea79
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 19.03.19 16:01

@SibyllaTrelawney A šestou nemoc již měla?

SibyllaTrelawney
Kecalka 335 příspěvků 19.03.19 16:01

@lea79 Ano. :nevim:

Hojuza
Kecalka 155 příspěvků 19.03.19 16:03

Moje děti to měly už několikrát. Naposled dcera min.tyden. Taky osmileta. Tri dny horečka bez ničeho. Dle naší Mudr je to viróza, která se projeví jen takto. Už ani k Mudr nechodím, čekám ty tři dny, vždy to už ten třetí den ustupuje. Čtvrtý už jen zvýšená. Fakt to mely už několikrát a nikdy z toho nic nebylo.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65603 příspěvků 19.03.19 16:05

Jojo, klasika, netreba to řešit, ja uz ani nedavam nic na srazeni teploty, max. jeden pred spanim.

monzaj
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 19.03.19 16:06

@SibyllaTrelawney minulý týden měl syn (5let) horečky bez ničeho jiného . Žádné příznaky,bolesti,kasel,rýma nic.. 4den jsme šly k Dr -crp 50 ,dle papírků v moči bílkovina a krev. Dostal antb. Na bolesti při močení si nestěžoval,ani bříška a čůrat chodil řekla bych k vyssimu příjmu tekutiny normálně. Byla to pro nás taky dost záhada.Treba se ještě něco doprojevi pokud horečky nastoupili teprve včera.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65603 příspěvků 19.03.19 16:08

@monzaj Tak male deti mohou mit zanet mocaku aniz by je cokoliv bolelo nebo chodily curat casteji.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 19.03.19 16:09
@j.a.n.i1 píše:
@monzaj Tak male deti mohou mit zanet mocaku aniz by je cokoliv bolelo nebo chodily curat casteji.

Tak vzala bych moč doktorce ještě jednou, jestli se tam něco nerozvinulo.

SibyllaTrelawney
Kecalka 335 příspěvků 19.03.19 16:11

Dcerka měla vždycky všechny nemoci docela jednoznačné, s jasnými příznaky. S tímto se setkáváme poprvé. Byly při té viroze vaše děti taky tak unavené a bez nálady? Dcerka třeba když měla angínu, tak i pŕesto ji to táhlo si hrát nebo číst, teď sedí a hledí… doslova. Je úplně KO.

Jinak moč jsme braly dnes, ale samozřejmě pokud to neustoupí, vezmeme znova. Dnes ale měla moč i krev ok. Akorát leukocyty trochu vysší, lehce nad limitem, ale v rámci širší normy ok.

monzaj
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 19.03.19 17:09

@j.a.n.i1 mě to překvapilo právě. Čekala jsem třeba 6nemoc.

alialiali
Kecalka 338 příspěvků 19.03.19 18:51

Co třeba neštovice??

SibyllaTrelawney
Kecalka 335 příspěvků 19.03.19 18:56
@alialiali píše:
Co třeba neštovice??

Už měla. :) Děkuju. :kytka:

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 19.03.19 19:05

@SibyllaTrelawney Může to být viróza. Teď takové lítají. Měli jsme s dcerou to samý. Jen horečky byly 40C. Nurofenem jsem srážela na 37C, teplota se držela týden a nic k tomu. Moč naprosto čistá, plíce a průdušky taky čisté, streptest negativní, mandle klidné. Žádné jiné příznaky. Žádná vyrážka, žádná bolest břicha ani průjem, jen hůř jedla. Po cca 10 dnech má trochu rýmu. Jinak nic.

MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 19.03.19 19:08

@SibyllaTrelawney Samozřejmě, že když dítě bojuje s vysokou horečkou,je unavené a bez nálady. Naše dítě mělo až zimnici.

Uživatel je onlinemado
Závislačka 4991 příspěvků 19.03.19 19:28

Všichni kolem měli střevní chřipku, jen naše dítě pouze dva dny horečku a pak už dobrý.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama