Skolióza rehabilitace - jen masáž a papír s cviky na doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavalava
Stálice 74 příspěvků 02.02.18 12:27
Skolioza na rehabilitaci jen masáž a papír s cviky dali domů.

Byla jse včera na rehabilitaci mam skoliozu. Paní mě promasírovala a dala papír se cviky domů neukalaza mi jak se cvičí nic.Dnes byla znovu a to jsem myslela že budem cvičit a nic a zas 3.minutová masáž. Je to normální myslela jsem že mě vše naučí.

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 02.02.18 12:34

Tak to bohužel bývá…nauč se v kursu cvičit tzv.sm systém a cvič doma…nezbývá než si rehabilitaci zaplatit, ta dobrá se platí :(

Tichošlápek
Echt Kelišová 9164 příspěvků 02.02.18 12:56

Takhle by to nemělo byt. Mne ukázala všechny cviky, pak jsem je musela opakovat sama, aby viděla, ze je dělám správně. A cvičila jsem před ni i pak na každé dalsi návštěvě.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 02.02.18 13:02

To byla rehabilitace na pojišťovnu, že? Od toho víc nečekej. Zaplať si pořádné fyzio u soukromníka.

lavalava
Stálice 74 příspěvků 02.02.18 13:21

Tichošlápek
Přesně tak jsem to myslela že by to mělo probíhat.
František 85 ano je to na pojišťovnu a co jako platít si snad zdravotní tak mam pravo na péči.

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 02.02.18 13:21

@lavalava to je celkem katastrofa :zed: takto to rozhodně vypadat nemá. Mám s rehabilitace mi zkušenost ze tří nemocnic. A všude stejné. 30minut. Když jsem byla se zády, tak 10-15minut masáž a pak cvičení. Vše mi pečlivě ukazovali, nechali zopakovat… Když jsem byla s nohou (jinde) opět 10min masáž pak cvičení a ještě mě učila ten kotnik tejpovat. Teď chodím se synem (opět jinam) a zase je to 30minut. Tentokrát je to spíš hraní a cvičení, protože mladými jsou tři roky. Ale zase 30 minut… Zeptala bych se jí jestli je to běžná praxe, pak si to popřípadě zjistila u nadřízené či vedení a pak i na pojišťovně, protože bych ráda věděla kolik za tu 3min masáž si nechala nemocnice zaplatit…

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 14:04

Takhle by to nemelo byt.. Chodila jsem take na rehabilitace se skoliozou, kdyz mi bylo asi 15.. Vsechny cviky mi ukazovala a delala je semnou, cvicila jsem pred ni cca tyden.. Kdyz videla ze to ovladam rehabilitace skoncili a ja cvicila doma

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama