Reklama

Skolióza rehabilitace - jen masáž a papír s cviky na doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavalava
Stálice 74 příspěvků 02.02.18 12:27
Skolioza na rehabilitaci jen masáž a papír s cviky dali domů.

Byla jse včera na rehabilitaci mam skoliozu. Paní mě promasírovala a dala papír se cviky domů neukalaza mi jak se cvičí nic.Dnes byla znovu a to jsem myslela že budem cvičit a nic a zas 3.minutová masáž. Je to normální myslela jsem že mě vše naučí.

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 02.02.18 12:34

Tak to bohužel bývá…nauč se v kursu cvičit tzv.sm systém a cvič doma…nezbývá než si rehabilitaci zaplatit, ta dobrá se platí :(

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 02.02.18 12:56

Takhle by to nemělo byt. Mne ukázala všechny cviky, pak jsem je musela opakovat sama, aby viděla, ze je dělám správně. A cvičila jsem před ni i pak na každé dalsi návštěvě.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 02.02.18 13:02

To byla rehabilitace na pojišťovnu, že? Od toho víc nečekej. Zaplať si pořádné fyzio u soukromníka.

lavalava
Stálice 74 příspěvků 02.02.18 13:21

Tichošlápek
Přesně tak jsem to myslela že by to mělo probíhat.
František 85 ano je to na pojišťovnu a co jako platít si snad zdravotní tak mam pravo na péči.

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 02.02.18 13:21

@lavalava to je celkem katastrofa :zed: takto to rozhodně vypadat nemá. Mám s rehabilitace mi zkušenost ze tří nemocnic. A všude stejné. 30minut. Když jsem byla se zády, tak 10-15minut masáž a pak cvičení. Vše mi pečlivě ukazovali, nechali zopakovat… Když jsem byla s nohou (jinde) opět 10min masáž pak cvičení a ještě mě učila ten kotnik tejpovat. Teď chodím se synem (opět jinam) a zase je to 30minut. Tentokrát je to spíš hraní a cvičení, protože mladými jsou tři roky. Ale zase 30 minut… Zeptala bych se jí jestli je to běžná praxe, pak si to popřípadě zjistila u nadřízené či vedení a pak i na pojišťovně, protože bych ráda věděla kolik za tu 3min masáž si nechala nemocnice zaplatit…

DenisaBy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 14:04

Takhle by to nemelo byt.. Chodila jsem take na rehabilitace se skoliozou, kdyz mi bylo asi 15.. Vsechny cviky mi ukazovala a delala je semnou, cvicila jsem pred ni cca tyden.. Kdyz videla ze to ovladam rehabilitace skoncili a ja cvicila doma

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >