Reklama

Skolioza páteře - Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 15:18
Skolioza páteře - Praha 4

Dobrý den,

Neznáte prosím někdo lékaře, nebo rehabilitace. Kam by mě vzali se skoliozou páteře a vyšetření platila pojišťovna, nebo alespoň částečně? mám skoliozu od cca 14 let, do plnoletosti bez úspěchu léčená, pak jsem se na to bohužel vykaslala. Momentálně po skoro deseti letech neleceni, začínám mít velké bolesti. Vím, že už si teď nepomůžu, ale alespoň nějaké účinné cviky na posílení svalů potřebuji a nechci se do toho pouštět sama bez odborníka ať si ještě nepřihorsim. Děkuji

Reklama

Reakce:

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 10.01.17 16:02

Zajdi si nejdříve k obvodní doktorce, ať ti napíše doporučení k orotopedovi.Tam na tebe mrknou a napíšou ti rehabilitace.Tam by ti ukázaly, jak správně cvičit a řekly by ti co a jak. Já ted jezdím na vyšetření do Brna a čeká me možná operace. V mládí jsem to také dost zanedbala a ted trpím jako pes…

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 10.01.17 16:05

Oprava:ortopedovi. Píšu přes telefon a dělá si co chce :nevim:

Natalka123
Kecalka 144 příspěvků 10.01.17 16:54

A můžu se zeptat kolik stupňů máš vychyleni? Já mám rotaci páteře a naposledy asi před 5 lety když jsem byla na rengenu jsem měla bederní 40 stupňů a hrudní nebo jak to napsat asi 35 stupňů. No momentálně jsem ve fázi, že se mi to nějak u pánve bloklo a sotva zvednu nohu abych si napsala botu :( snad to zase brzy polevi. Mám dvouleté dítě a fakt tedy trpím 24 hodin denně bez úlevy, už jsem z toho fakt unavená. No, co ti budu povídat, znáš to. Určitě zajdu k obvodní, díky moc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama