Skolioza páteře - Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 15:18
Skolioza páteře - Praha 4

Dobrý den,

Neznáte prosím někdo lékaře, nebo rehabilitace. Kam by mě vzali se skoliozou páteře a vyšetření platila pojišťovna, nebo alespoň částečně? mám skoliozu od cca 14 let, do plnoletosti bez úspěchu léčená, pak jsem se na to bohužel vykaslala. Momentálně po skoro deseti letech neleceni, začínám mít velké bolesti. Vím, že už si teď nepomůžu, ale alespoň nějaké účinné cviky na posílení svalů potřebuji a nechci se do toho pouštět sama bez odborníka ať si ještě nepřihorsim. Děkuji

Reakce:

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 10.01.17 16:02

Zajdi si nejdříve k obvodní doktorce, ať ti napíše doporučení k orotopedovi.Tam na tebe mrknou a napíšou ti rehabilitace.Tam by ti ukázaly, jak správně cvičit a řekly by ti co a jak. Já ted jezdím na vyšetření do Brna a čeká me možná operace. V mládí jsem to také dost zanedbala a ted trpím jako pes…

simuška 1
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 10.01.17 16:05

Oprava:ortopedovi. Píšu přes telefon a dělá si co chce :nevim:

Natalka123
Kecalka 144 příspěvků 10.01.17 16:54

A můžu se zeptat kolik stupňů máš vychyleni? Já mám rotaci páteře a naposledy asi před 5 lety když jsem byla na rengenu jsem měla bederní 40 stupňů a hrudní nebo jak to napsat asi 35 stupňů. No momentálně jsem ve fázi, že se mi to nějak u pánve bloklo a sotva zvednu nohu abych si napsala botu :( snad to zase brzy polevi. Mám dvouleté dítě a fakt tedy trpím 24 hodin denně bez úlevy, už jsem z toho fakt unavená. No, co ti budu povídat, znáš to. Určitě zajdu k obvodní, díky moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >