Školka a konec školního roku

Anonymni
23.6.08 21:11

Školka a konec školního roku

Jak u vás probíéhá konec školního roku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
23.6.08 21:30

Tak asi normálně. V pátek jdou naposledy, pak až od září. Ve středu mají na zahradě rozloučení se školákama (akce s rodičema), pečení buřtů, soutěže a hry :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
23.6.08 21:32

Ahojky, u nás trempsky, výletně i slavnostně - užíváme si celý poslední týden před prázdninama :wink:
Míváme celodenní hru venku se spoustou úkolů, her a hlavně schovaným pokladem pro děti.
Taky pro odvážné děti pořádáme skřítkovsku noc - přespání ve školce s opékáním buřtů a cestou odvahy za skřítky, co bydlí v naší školce.
Společně s rodiči jezdíme na školní výlet - zrovna zítra ZOO Ostrava.
Poslední den školky jsou předškoláci pasováni na školáky - vše je vyzdobeno - slavnostní tabule, zákusky, rychlý špunty, kytky, slavnostní oběd a pro školáky spousta dárků :D
Bývá to náročný týden, ale málo kdo na něj zapomene 8) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5139
23.6.08 21:34

Nějak nechápu smysl této otázky a jedna holá věta bez pozdravu bez ničeho a anonymní.At žije slušnost.

Ve škole to probýhá tak že se vrátí knížky dostane vysvědčení předá kytí a tradá na prázdniny.
A ve školce jak v které některé jsou i přes tak co by se tam mělo dít 8O
Ale jsem z města tak na vesnici je to asi o hodně jiné :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
24.6.08 10:16

Mě v souvislosti s tímto tématem napadlo, kam dáváte dítko, když je školka zavřená? Dovolená v zaměstnání bývá 4-5týdnů, ale i tak podlě mě málo který zaměstnavatel dovolí čerpat dovolenou v kuse. Jak to řešíte, když nejsou prarodiče k dispozici na hlídání :?: :o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
24.6.08 10:25

já jsem zatím s malým doma, a pak už snad bude alespoň jedna babička doma v důchodu. Jinak kamarádky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
24.6.08 13:12

Ahoj.

Naše školka je o prázdninách otevřená půl měsíce, další půlku je otevřená pobočka naší školky- asi km vzdálená. Na další měsíc je seznam několika školek ve městě, které mají otevřeno - zde záleží na využití kapacity - nejprve kmenoví žáčci, a pak se dobírá. Jinak zbývá sousedské hlídání - na konci prázdnin přibírám kamarádčinu dcerku.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama