Školka a zlé ucitelky

Anonymní
21.10.19 07:22

Školka a zlé ucitelky

Hezký den všem. Nechali by jste sve děti aby je pí. učitelka mlátila? Nutila je do jídla? Nebo je za trest zamyka v kumbalu? S různým chemickýma přípravkama… Co by jste dělali? Jak by jste to řešili?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

1332
21.10.19 07:27

V první řadě bych si zjistila, zda je to pravda. Od dětí od jiných rodičů. Tohle si snad už v dnešní době nikdo nelajzne. A děti bývají dost andrseni.

Pokud by se to potvrdilo, byť jen sebemenší podezření, okamžitě bych si dala osobní schůzku s ředitelkou a hledala jinou školku.

• Nahlásit
2706
21.10.19 07:27

Skolku bych někam nahlasila a dítě urychleně dala jinam nebo si ho nechala doma. Ale nepředpokládám, že by se někde něco takového dělo. Kdyby ano, dávno by to někdo z rodičů řešil.

• Nahlásit
7297
21.10.19 07:28

Vždyť to už tu bylo, ne?

• Nahlásit
20751
21.10.19 07:29
@Anonymní píše:
Hezký den všem. Nechali by jste sve děti aby je pí. učitelka mlátila? Nutila je do jídla? Nebo je za trest zamyka v kumbalu? S různým chemickýma přípravkama… Co by jste dělali? Jak by jste to řešili?

Rozhodně. Škoda každé rány, která padne vedle.

• Nahlásit
9280
21.10.19 07:31
@Anonymní píše:

Taková školka existuje?

• Nahlásit
10306

@boska90 @chaela tato diskuse už tu před časem byla, paní se do toho pak začala zaplétat, ve školce je zlý pan policajt, vozí dítě v kufru auta do odlehlých skal, atd atd - paní je zřejmě nějak nemocná

• Nahlásit
15287

Neverim

• Nahlásit
Nebijdeti
21.10.19 07:32
@boska90 píše:
V první řadě bych si zjistila, zda je to pravda. Od dětí od jiných rodičů. Tohle si snad už v dnešní době nikdo nelajzne. A děti bývají dost andrseni.Pokud by se to potvrdilo, byť jen sebemenší podezření, okamžitě bych si dala osobní schůzku s ředitelkou a hledala jinou školku.

Mám tam 2 děti z rodiny a jedno své. Všechny děti se shoduji. Včetně dětí ze třídy, kterých jsem se ptala. Nejméně 6 až 9 děti odpovědělo stejně. Učitelky tvrdí, že lžou.

• Nahlásit
2706
21.10.19 07:33

@stinga Aha, tak to je jiná. Díky za info.

• Nahlásit
Nebijdeti
21.10.19 07:34
@boska90 píše:
V první řadě bych si zjistila, zda je to pravda. Od dětí od jiných rodičů. Tohle si snad už v dnešní době nikdo nelajzne. A děti bývají dost andrseni.Pokud by se to potvrdilo, byť jen sebemenší podezření, okamžitě bych si dala osobní schůzku s ředitelkou a hledala jinou školku.
Mám tam 2 děti z rodiny a jedno své. Všechny děti se shoduji. Včetně dětí ze třídy, kterých jsem se ptala. Nejméně 6 až 9 děti odpovědělo stejně. Učitelky tvrdí, že lžou.
@stinga píše:
@boska90 @chaela tato diskuse už tu před časem byla, paní se do toho pak začala zaplétat, ve školce je zlý pan policajt, vozí dítě v kufru auta do odlehlých skal, atd atd - paní je zřejmě nějak nemocná

Nevím o jaké diskuzi mluvíš ale já jsem tu dnes poprvé. Školka je v Příbrami. Někdo tu psal už o Příbramské skolce 8o 8o. Tak to asi na tom možná něco bude :think:

• Nahlásit
20141
21.10.19 07:37

To se mi nechce verit

• Nahlásit
21.10.19 07:48

V Příbrami? No a ktera to je skolka?

• Nahlásit
1738
21.10.19 08:12

@Nebijdeti jo, budete to vy jen s jiným nickem. Navíc je úplný nesmysl, aby tam mlátili polovinu třídy a ani jeden s rodičů s tím nic nedělal a vy maximum co chcete dělat, tak si o tom píšete na webu.

NEKRMTE TROLLY!

• Nahlásit
1318
21.10.19 08:24

@Nebijdeti a která školka v Příbrami? Nejak se mi to nezda

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama