Reklama

Školka Habešovna Kladno 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Grenada
Povídálka 17 příspěvků 25.04.18 08:22
Skolka Habešovna Kladno 2018

Ahoj holky,
chystám se se synem k zápisu do školky. Nejblíže to máme do školky Habešovna, tak jsem se se chtěla zeptat, jestli některá nemáte aktuální reference na tuto školku.

Reklama

Reakce:

Grenada
Povídálka 17 příspěvků 25.04.18 08:34

Nebo klidně i na další školky nejlépe v Rozdelove.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.18 22:20

Málo připravují na vstup do školy, prostory nové a čisté, jídlo výborné. Odpoledne děti dřepí v písku, učitelky krafají na lavičce, děti neznají koloběžku, odrážedla, míč, létající talíř, malování na dlaždice, hry. Není ve třídách trénována logopedie. Výkresy slabé, připravené učitelkou dopředu, práce dítěte na výkresu minimální. Básně netrénují. Třídy nacvaklé na maximum. Mám porovnání s jinými školkami, navíc jsem učitelka a mám v Habešovně děti u různých učitelek.

Grenada
Povídálka 17 příspěvků 23.05.18 22:56

Tak to jsi mě teda moc nepotesila. Jakou školku bys mi tedy v rámci Kladna spíše doporučila?

Tulipany1
Nováček 5 příspěvků 27.05.18 21:02

S jinými MŠ zkušenost nemám, tak ti moc neporadím.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama