Školka Habešovna Kladno 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Grenada
Povídálka 17 příspěvků 25.04.18 08:22
Skolka Habešovna Kladno 2018

Ahoj holky,
chystám se se synem k zápisu do školky. Nejblíže to máme do školky Habešovna, tak jsem se se chtěla zeptat, jestli některá nemáte aktuální reference na tuto školku.

Reakce:

Grenada
Povídálka 17 příspěvků 25.04.18 08:34

Nebo klidně i na další školky nejlépe v Rozdelove.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.18 22:20

Málo připravují na vstup do školy, prostory nové a čisté, jídlo výborné. Odpoledne děti dřepí v písku, učitelky krafají na lavičce, děti neznají koloběžku, odrážedla, míč, létající talíř, malování na dlaždice, hry. Není ve třídách trénována logopedie. Výkresy slabé, připravené učitelkou dopředu, práce dítěte na výkresu minimální. Básně netrénují. Třídy nacvaklé na maximum. Mám porovnání s jinými školkami, navíc jsem učitelka a mám v Habešovně děti u různých učitelek.

Grenada
Povídálka 17 příspěvků 23.05.18 22:56

Tak to jsi mě teda moc nepotesila. Jakou školku bys mi tedy v rámci Kladna spíše doporučila?

Tulipany1
Nováček 5 příspěvků 27.05.18 21:02

S jinými MŠ zkušenost nemám, tak ti moc neporadím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >