Skolka happy hippos Praha 10 Záběhlice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janča m
Kecalka 289 příspěvků 07.12.17 08:31
Skolka happy hippos Praha 10 Zabehlice

Ahoj, nemate prosim nekdo zkusenost s anglickou skolkou happy hippos na Praze 10?Nebo s nejakou jinou anglickou skolkou Praha 10 nebo Praha 15 nebo Praha 4?Diky moc!

Reklama

Reakce:

Iva575
Kecalka 350 příspěvků 07.12.17 10:09

@janča m Zkušenost přímo nemám, ale chodívala jsem kolem (zahrada, nástěnky, vstup). Přišlo mi to jako obyčejná soukromá školka, za ty peníze bych čekala skoro víc, ale netuším, jaké je to uvnitř. My nakonec chodili do Duhové školky, ta je hned vedle. Tam jsme byli moc spokojení. Byl tam i jeden cizinec, co neuměl česky, jen anglicky (měl trochu problém s komunikací s dětmi, místo slov spíš strkal, ale děti ho braly). Jaké dítě tam chceš dát? Jestli umí jen angl. nebo je biling., tak klidně může i českou mš. Jestli ti jde o naučení se angl. tak od známých vím, že nětkeré děti to neberou moc dobře (nové prostředí a nikdo jim tam nerozumí) - to bych radši volila kurzy aj.

janča m
Kecalka 289 příspěvků 07.12.17 14:53

@Iva575 jde mi o anglictinu. Dcera uz na kurzy anglictiny chodi a anglicky rozumi i mluvi, proto uvazuji o anglicke skolce na zacatek aspon dva dny v tydnu..

janča m
Kecalka 289 příspěvků 07.12.17 14:55

@Iva575 ja prave nechci zadnou tzv. prestizni materskou skolku, ale skolku s anglictinou plus min deti na ucitelku, nic vic, zadne luxusni zazemi, specialni krouzky a tak..

Iva575
Kecalka 350 příspěvků 07.12.17 18:01

@janča m Jo, tak to by mělo splňovat. Dětí tam bylo na zahradě vždy málo. Docela dobrý nápad kombinovat anglickou a českou školku, aby taky uměla komunikovat s českými dětmi. Ono rozdíl je domluvit se s učitelkou a spontánně si povídat s kamarády.. Ještě jsem si vzpomněla, že byla jedna prý dobrá anglická na trase 22 (ale nevím kde), ale tam se právě známí moc spokojeni nebyli.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama