Školka - jak na dítko aby se mu chtělo?

151
11.8.15 21:18

Školka jak na dítko aby se mu chtělo

Ahoj,
může my někdo poradit jak na dítě aby se mu chtělo do školky začali jsme chodit před skoro 3 týdny a každé ráno s plačem sice se za 10 min uklidní ale během dne taky pofňukává a když jsi na to večer vzpomene že další den musí zase jít tak zase pláč. Snažím se mu vysvětlit že s tátou musíme do práce a že paní učitelky ho mají rády že se tam má dobře, ale jeho jediná odpověď že chce si sám hrát doma (a to přitom když jdeme někam spolu mezi děti tak je ve svým živlu) a že mu bude smutno. Je my každý ráno hrozně když odcházím a slyším jak naříká. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
11.8.15 21:37

Já jsem byla úplně to samé. Plakala jsem večer, v noci i ráno. Pak jsem si ve školce zvykla a další den to samé.
Já třeba plakala z toho, že jsem se bála nových lidí, dětí ve školek, ale už ze školky se mi jaksi nechtělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1585
12.8.15 08:03

Dceři to trvalo přesně 3 měsíce než si zvykla. Do školky jsem jí nosila, odmítla jít. Než jsem jí převlékla, tak byla louže slz na podlaze, svlékala jsem jí tam násilím, bránila se zuby nehty. Ale jinak to nešlo, vrátila jsem se v den jejích 3. narozenin do práce na plný úvazek. Babičky jsou obě 100 km. S nikým si tam ze začátku nehrála, děti se jí prý smály, že je uplakánek. Ona pak bulela ještě víc. Byla to smíšená třída, takže téměř pětileté dítě prostě čerstvého tříleťáčka převálcuje. Ale zvládla to a teď už chodí bez protestů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
12.8.15 09:28

Holce to trvalo 2 měsíce, nejen že brečela ve školce ale tak hodinu po příchodu ze školky probrečela celé odpoledne až do večera že už tam nikdy nechce, ale museli jsme všichni vydržet :) pak jsme měnili školku (po 3 měsících) z důvodu vzdálenosti, měla jsme strach, že to začne nanovo, ale stal se pravý opak, konečně se začala do školky těšit :) takže myslím že motivace je hodně o učitelkách a až si najde parťáka tak se to zlepší :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
14.8.15 20:31

Holky děkuji mě je těch Vašich dětiček úplně líto ale vím že to prostě jinak nejde, já taky pomalu odcházím z brekem když tam toho mého mrňouska nechávám a slyším jak pláče a říká že chce být s maminkou. Poslední 3 dny mě ráno ukecává abych ho nechala samotnýho doma že jsi chce hrát sám a že bude hodný a pak ještě že chce se mnou chodit do práce taky vydělávat penízky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
24.8.15 11:03
@SabinaK píše:
Holky děkuji mě je těch Vašich dětiček úplně líto ale vím že to prostě jinak nejde, já taky pomalu odcházím z brekem když tam toho mého mrňouska nechávám a slyším jak pláče a říká že chce být s maminkou. Poslední 3 dny mě ráno ukecává abych ho nechala samotnýho doma že jsi chce hrát sám a že bude hodný a pak ještě že chce se mnou chodit do práce taky vydělávat penízky.

jejda, ja te tak moc chapu.-/ je to boj. drzim palecky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
24.8.15 11:05

U me nastal problem, ze synek po pulroce bezproblemove dochazky zacal brecet a probreci cele dopo ve skolce. najednou se neco stalo a do skolky nechce. ze chce byt doma. Ze chce byt se mnou. A pulrok pred tim chodil do skolky rad. Ucitelky, ze pry mame doma nejaky problem. No nevim o nicem, vse je stejne.

Kdyby brecel na zacatku chozeni, ale po pul roce, to nevim, co s tim. Zmenit skolku? davat ho tam s brekotem? v praci me to pak nebavi, stale na nej myslim. je to na prd :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama