Školka je pro něj stresující skrz jídlo.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Kecalka 124 příspěvků 15.11.18 13:54
Školka je pro něj stresující skrz jídlo.

Ahoj holky malej je druhým rokem ve školce a každé ráno pláče že nechce do školky, že ho paní učitelky nutí jíst, když nechce..je pravda že je v jídle hodně vybíravý a leda co nesni. Je tak vystresovaný až se třepe.. s učitelkami jsem to řešila ať ho nasilu nenutí jíst, že pak do školky nechce a pláče až zvrací..ne jednou se pozvracel ve školce po obědě, když jsem si pro něj přišla. Stalo se to taky někomu, opravdu se ve školce nutí jíst?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 6326 příspěvků 15.11.18 13:58

Pokud v tomhle nejsou učitelky schopné respektovat rodiče, pak hledej jinou školku. Já měla jako dítě stejné problémy a i za hluboké totality mi ve školce vycházeli vstříc a respektovali to.

Šarlota4
Extra třída :D 10092 příspěvků 15.11.18 14:00

A proč znovu nevlítneš na učitelky? Když nechce jíst ať nejí :nevim: jiné jídlo nedostane, učitelce to může být buřt.

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 15.11.18 14:00

Nevim, jak dneska, ale za meho detstvi nutily.

Zelnicka
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 15.11.18 14:00

Stejná zkušenost, dodnes si to vyčítám, že jsem to nedokázala vyřešit… Mě tedy tvrdili, že nenutí jist, jen musí ochutnat, ale i to bylo dceru nepřijatelné. I jsme změnili skolku, bohužel nepomohlo.

ka2ka
Extra třída :D 13167 příspěvků 15.11.18 14:00

jinou školku, za mě tohle byla běžná praxe u nás ve školce zvracela jsem pravidelně dodneška cítím školní jídelnu a navaluje se mi

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 15.11.18 14:01

Druhý rok ve školce a vy to řešíte až teď? Chudák dítě

cverunka
Závislačka 2648 příspěvků 15.11.18 14:02

Dceru učitelky také pořád řešily skrz jídlo, jednou ji přinutily sníst tlusté maso a ona jim poblila celou chodbu, pak už ji nikdo nenutil???? A to jsem jim 100× říkala, ať ji nechají hladovou, když je vybíravá, však jejich dítě to není

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 15.11.18 14:04
@ka2ka píše:
jinou školku, za mě tohle byla běžná praxe u nás ve školce zvracela jsem pravidelně dodneška cítím školní jídelnu a navaluje se mi

tak tak. Ja teda byla nezravec ale ty jidla byly hnus velebnosti.

Nekteri lide s laskou vzpominaji na jidelni klasiky a rikaji, ze tak dobre jako v jidelne to doma uvarene nikdy chutnat nebude.

No ja dekuju pekne, ale kdyz citim zavan z jidelny, je to jako cesta v case. Sedim uplne znicena nad talirem neceho nepozivatelnyho a ucitelka na me krici, ze to snim, nebo bude na mne zalovat moji matce a vubec, nepujdu si ted hrat s ostatnimi detmi.

Zelnicka
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 15.11.18 14:04

Holky to fakt není tak jednoduché.. My jsme i skolku změnili… Ale stejně nedokázali respektovat, že dítě fakt skoro nic nejí.. Dcera už v té druhé tolik nestěžovala, ale pak mi ve třetí třídě ZŠ řekla, že ji učitelka strčila maso do pusy.. Nedokáže říct, proč mi to neřekla hned. A zase měnit skolku jako na běžícím pasu je nereálné. Učitelky řeknou, nenutíme, zřejmě nenutil denně, ale občas to zkusili.

warita
Echt Kelišová 8472 příspěvků 15.11.18 14:06

@ka2ka taky vedle tebe stal kybl pro pripadne savle?

annasmyc
Kecalka 398 příspěvků 15.11.18 14:07

u nás ve školce nikdo násilím nikoho nenutí, ale chtějí aby děti aspoň ochutnaly. Takhle mi „rozjedli“ syna, co byl opravdu nejedlík. Co bylo pro něj nové tak to odmítal ale naučil se. Chápu i učitelky, že to tak chtějí, je to jako davová psychóza, když jeden nejí, nejedli by i další (a naopak).

ka2ka
Extra třída :D 13167 příspěvků 15.11.18 14:09
@warita píše:
@ka2ka taky vedle tebe stal kybl pro pripadne savle?

ne do mě to cpali na chodbě a já si poblila bačkory, tlustý jsem schovávala do kapsy a nesměli jsme z jídelny dokud jsme nedojedli takže jsem tam byla i dvě hodiny

Tichošlápek
Extra třída :D 10930 příspěvků 15.11.18 14:09

U nás nenutí. Nandají, nejí, odnesou - jeho problém. Dostane az svačinu. Nechce ani tu? Smůla, naji se doma. Problém je, pokud kolem toho ma řeči a ostatní pak také přestanou jist. Takové děti u nás jedli u stolku zvlášť, aby na ne nebylo vidět

Janli
Kelišová 6326 příspěvků 15.11.18 14:12

@warita tak já k nim patřím. Jídelna byla čistá, voňavá. Ve školce i ve škole nám vařili fakt dobře. To byla výhoda vesnice. Všichni se tu znali a kuchařky by se styděly uvařit něco nepoživatelnýho nebo mít v kuchyni bordel :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >