Školka Lešenská Praha 8

14.2.16 03:16

školka Lešenská Praha 8

Ahoj, chci se zeptat na zkušenosti maminek s tou to školkou? Jestli nevíte jak to vypadá s přijímáním dětí od tří let, zda je v Bohnicých plno nebo je nějaká šance na přijetí? Ještě máme poblíž školku Poznanskou, ale tam je asi větší nával než sem.
Děkuju za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5917
2.12.16 17:18

Zdravím, obnovuji téma. Jestli to dobře dopadne, přestěhujeme se do Bohnic a už teď se porozhlížím po školkách. Mám z toho hlavu jak pátrací balón, tak prosím o info a reference k této školce, a nejen k té. :-)

Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6154
2.12.16 17:27

@bjetuschka Měla jsem tam obě dcery. Je to dost o učitelkách, ale už bych je tam podruhé nedala. Paní ředitelka je… starší a dost svérázná absolutně neslyšící přání a potřeby dětí a rodičů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
2.12.16 17:33

Vždycky je to o učitelkách, já tam mám druhé dítě, ale pokaždé jsme chytli tu samou paní učitelku a ta je úžasná. Ale jsou tam i jiné výborné učitelky a pak některé průměrné. O žádné u které bych si řekla „no to teda vůbec“ nevím. Paní ředitelka, jak ji tu Karleon zmiňovala, má jen část úvazku a učí děti s odkladem, jinak se s ní člověk setká akorát při zápise, takže tu bych při výběru školky v potaz vůbec nebrala:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5917
2.12.16 18:12

Děkuji za odpovědi. Moje kamarádka, co učila v MŠ Poznaňské mi říkala, že právě podle ní docela záleží i na ředitelce - sice ji člověk nemusí potkávat, ale pak když se něco řeší, tak je důležité, jak funguje. Což mi potvrdila i jiná známá, která měla s ředitelkou jisté MŠ právě problém, že nechtěla řešit např. častý výskyt vší a další. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5917
2.12.16 18:29

Jak je to vůbec se stravováním? Na internetu toho moc nepíšou. Mají svou vlastní jídelnu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
2.12.16 18:47

Jídelnu mají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6154
2.12.16 19:49

@me2dova Dle mého na ředitelce právě hodně záleží. Je to ona, kdo vede lidi, udává směr, řeší zásadní věci. Moje dcera ji měla ve třídě a opravdu jsem s ní byla hodně nespokojená. Beru to i z jiného pohledu, moje maminka dělá také ředitelku v MŠ, zbožnujou jí děti, učitelky i rodiče, podle toho i vypadá celá školka, odráží se to ve všech oblastech. My jsme se z Bohnic přestěhovali a mladší dcera teď navštěvuje jinou školku a i tady je obrovský, ale opravdu obrovský rozdíl oproti Lešenské. Co tam bylo problém tady berou za naprostou samozřejmost a nechápou, že někde to je jinak a ještě s dovětky. Pokud nemáš srovnání s fungováním v jiných školkách, je možné, že ti Lešenská přijde fajn, z mého pohledu je to dost hrůza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3141
2.12.16 21:44

Mám srovnání s jinou školkou, kde to bylo výrazně horší. Co přesně ti přijde, že funguje špatně? Já jsem si akorát říkala, že když je hezké počasí, tak by s nimi mohli víc chodit ven i odpoledne. Že je škoda sedět za hezkého počasí zabedněný uvnitř. Ale to je asi jediné. Jinak se (naše) paní učitelky dětem věnují, mají k nim hezký vztah, i znalostně když šel kluk do první třídy, tak většinu věcí měl ze školky natrénovanou. Ale on každý čeká něco trochu jiného a má trochu jiné představy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.18 13:55

Ahoj, pokud mohu radit tak asi bych dítě nedávala do MŠ Lešenská, chování personálu školy je naprosto nepřípustné. Podala jsem stížnost na školský odbor, jelikož se synovi nevěnovali, tak jak měli a díky tomu byl trvale vyčleňován z kolektivu, doporučuji všem rodičům, aby do této mateřské školy nedávali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama