Školka na Proseku- kterou vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Margusa
Nováček 4 příspěvky 28.02.17 07:55
Školka na Proseku- kterou vybrat?

Zdravím maminky, poradíte mi některá s výběrem dobré státní školky na Praze 9 Prosek, Střížkov pro dceru, v květnu 3 letou? Napadají mě Novoborska, Kytlická, Šluknovska, Veltruská,… ale neznám nikoho, kdo s nimi má zkušenosti co se týká přístupu k dětem, aktivit, stravy, chození ven atd, taky šance se tam dostat… Nevíte do kolika školek najednou se můžeme zapsat a jestli to pak třeba ovlivňuje přijetí? Díky moc všem za názory Markéta

Reakce:

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 28.02.17 09:00

Ahojky, koukni primo na web Prahy9, jsou tam veskere informace. Take jsem vsechno zjistovala pred mesicem :-) a jinak jsme taky z Proseka, tak pokud by jste chteli, muzem se jit nekdy spolu vencit :mrgreen:

guanaco
Kecalka 455 příspěvků 28.02.17 10:00

Ahoj, já mám dvě děti v MŠ Šluknovská. Učitelky jsou celkem v pohodě, děti o nich doma hezky mluví a nemají z nich strach. Možná ale jen máme štěstí, protože od jiných maminek jsem slyšela i opačné názory. Takže těžko hodnotit. Já jsem měla před třemi lety problém pouze s ředitelkou, byla na mě velmi nepříjemná, ale za ty roky už se to hodně zlepšilo. Jídelníček je k dispozici na webu školky, já osobně s ním příliš spokojená nejsem, protože je v něm na můj vkus hodně pečiva z bílé mouky a mléka. Stejné to je s chozením ven, já jsem zvyklá tahat děti za každého počasí na vzduch, ale ve školce chodí pouze cca na půl-třičtvrtě hodiny dopoledne, a to ještě ne každý den (v létě je to samozřejmě lepší, to chodí odpoledne po svačině na zahradu, pokud je hezky).

Velmi dobré reference jsem slyšela na školky Kytlická a Novoborská. Myslím že přihlášku lze podat na dvě školky současně, ale těžko říct jak k tomu budou přihlížet u zápisu. Přednost mají dříve narozené děti.

Margusa
Nováček 4 příspěvky 28.02.17 11:31

Ahoj holky, zatim diky. Na weby se samozrejme divam, ale presne takove info od maminek jsou to nejlepsi:-)S tim jidlem to asi je trochu peklo vsude, my mame ted malou v jeslich a to jsou same chleby, rohliky, knedliky, omacky…no ale resit to prilis, tak ji asi nedame nikam:-) Tak snad se jeste nekdo ozve a hlavne doufam, ze dobre vyberem a bude spokojene dite, na nas tak nezalezi…

guanaco
Kecalka 455 příspěvků 28.02.17 12:18

@Margusa Moje kamarádka se taky kdysi nemohla rozhodnout a tak obešla s dítětem postupně všechny školky a všímala si, kde se prckovi nejvíc líbí, jaký dojem na ni udělaly učitelky, atd. Nakonec ho dala do soukromé školky, kam museli každý den dojíždět autobusem.

zelenka82
Povídálka 12 příspěvků 11.04.17 13:26

Ahoj, já jsem byla minulý týden na dni otevřených dveří ve Veltruské a dcera byla nadšená. Včera jsem byla v Novoborské pro přihlášku a popravdě se mi to tam jak v té Veltruské nelíbilo…bohužel Novoborská žádný den otevřených dveří nedělala, takže nemůžu porovnat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.17 13:30
@zelenka82 píše:
Ahoj, já jsem byla minulý týden na dni otevřených dveří ve Veltruské a dcera byla nadšená. Včera jsem byla v Novoborské pro přihlášku a popravdě se mi to tam jak v té Veltruské nelíbilo…bohužel Novoborská žádný den otevřených dveří nedělala, takže nemůžu porovnat.

Byla jsi dnes pro přihlášku v Novoborské? Tak zajímavé je, že tam píší: Výdej formulářů v čase 15.-17.hod. a prosí o respektování času! No nic, já tam mám a jsme moc spokojení. :palec:

zelenka82
Povídálka 12 příspěvků 11.04.17 13:52

Byla jsem včera po 15hod, takže jsem čas dodržela :)
Fakt? A je dítko spokojené? Jestli můžeš, pošli více info - jídlo, kroužky, učitelky? díky Petra

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >