Školka na Proseku- kterou vybrat?

28.2.17 07:55

Školka na Proseku- kterou vybrat?

Zdravím maminky, poradíte mi některá s výběrem dobré státní školky na Praze 9 Prosek, Střížkov pro dceru, v květnu 3 letou? Napadají mě Novoborska, Kytlická, Šluknovska, Veltruská,… ale neznám nikoho, kdo s nimi má zkušenosti co se týká přístupu k dětem, aktivit, stravy, chození ven atd, taky šance se tam dostat… Nevíte do kolika školek najednou se můžeme zapsat a jestli to pak třeba ovlivňuje přijetí? Díky moc všem za názory Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

28.2.17 09:00

Ahojky, koukni primo na web Prahy9, jsou tam veskere informace. Take jsem vsechno zjistovala pred mesicem :-) a jinak jsme taky z Proseka, tak pokud by jste chteli, muzem se jit nekdy spolu vencit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
28.2.17 10:00

Ahoj, já mám dvě děti v MŠ Šluknovská. Učitelky jsou celkem v pohodě, děti o nich doma hezky mluví a nemají z nich strach. Možná ale jen máme štěstí, protože od jiných maminek jsem slyšela i opačné názory. Takže těžko hodnotit. Já jsem měla před třemi lety problém pouze s ředitelkou, byla na mě velmi nepříjemná, ale za ty roky už se to hodně zlepšilo. Jídelníček je k dispozici na webu školky, já osobně s ním příliš spokojená nejsem, protože je v něm na můj vkus hodně pečiva z bílé mouky a mléka. Stejné to je s chozením ven, já jsem zvyklá tahat děti za každého počasí na vzduch, ale ve školce chodí pouze cca na půl-třičtvrtě hodiny dopoledne, a to ještě ne každý den (v létě je to samozřejmě lepší, to chodí odpoledne po svačině na zahradu, pokud je hezky).

Velmi dobré reference jsem slyšela na školky Kytlická a Novoborská. Myslím že přihlášku lze podat na dvě školky současně, ale těžko říct jak k tomu budou přihlížet u zápisu. Přednost mají dříve narozené děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.17 11:31

Ahoj holky, zatim diky. Na weby se samozrejme divam, ale presne takove info od maminek jsou to nejlepsi:-)S tim jidlem to asi je trochu peklo vsude, my mame ted malou v jeslich a to jsou same chleby, rohliky, knedliky, omacky…no ale resit to prilis, tak ji asi nedame nikam:-) Tak snad se jeste nekdo ozve a hlavne doufam, ze dobre vyberem a bude spokojene dite, na nas tak nezalezi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
28.2.17 12:18

@Margusa Moje kamarádka se taky kdysi nemohla rozhodnout a tak obešla s dítětem postupně všechny školky a všímala si, kde se prckovi nejvíc líbí, jaký dojem na ni udělaly učitelky, atd. Nakonec ho dala do soukromé školky, kam museli každý den dojíždět autobusem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 13:26

Ahoj, já jsem byla minulý týden na dni otevřených dveří ve Veltruské a dcera byla nadšená. Včera jsem byla v Novoborské pro přihlášku a popravdě se mi to tam jak v té Veltruské nelíbilo…bohužel Novoborská žádný den otevřených dveří nedělala, takže nemůžu porovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.17 13:30
@zelenka82 píše:
Ahoj, já jsem byla minulý týden na dni otevřených dveří ve Veltruské a dcera byla nadšená. Včera jsem byla v Novoborské pro přihlášku a popravdě se mi to tam jak v té Veltruské nelíbilo…bohužel Novoborská žádný den otevřených dveří nedělala, takže nemůžu porovnat.

Byla jsi dnes pro přihlášku v Novoborské? Tak zajímavé je, že tam píší: Výdej formulářů v čase 15.-17.hod. a prosí o respektování času! No nic, já tam mám a jsme moc spokojení. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
11.4.17 13:52

Byla jsem včera po 15hod, takže jsem čas dodržela :)
Fakt? A je dítko spokojené? Jestli můžeš, pošli více info - jídlo, kroužky, učitelky? díky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama