Školka Praha 10 Zahradní Město

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hvezdaa
Nováček 6 příspěvků 08.01.17 20:55
Školka Praha 10 Zahradni město

Maminky letos pujdu se synem k zapisu do skolky, v dubnu mu budou tri roky, jsme z Prahy 10 Zahradni mesto. Chci se zeptat Ti co byly minuly rok vzali vam deti do skolky od tri let?

Reakce:
Heddys
Kecalka 399 příspěvků 08.01.17 21:58

Taky se chystam s dcerou k zapisu do skolky na Zahradnim meste, ale jelikoz je prosincova, tak si moc sanci nedavam. Bohuzel tedy nepomuzu, ale doufam, ze Vam nekdo poradi ;-)

jita20
Povídálka 22 příspěvků 81 inzerátů 17.03.17 00:23

Ahoj, tak teď už snad na správném místě. Prosím také o nějaké informace, zkušenosti… Jelikož zrušili dny otevřených dveří a webové stránky některých školek jsou k ničemu.

Zajímalo by mě i jestli jste někdo zkoušel dávat přihlášku a s jakým výsledkem, když vám byly tři až v průběhu roku - jeslti to má vůbec smysl vše vyběhávat (tři nám budou v únoru 2018). Všichni říkají, že je to bez šance.

Druhá věc je, že letos navíc zavedli opět spádové školky. Tudíž předpokládám dostat dítě mimo spádovou školku bude ještě těžší a asi s naším věkem naprosto nemožné.

A jako třetí nějaké zkušenosti - spádovou máme MŠ Mládežnickou s odloučeným pracovištěm Břečťánek (ten se mi teda vůbec nelíbí, ale v naší situaci by byl dobrý i on na ten první půlrok), pak jsou tu další MŠ Chmelová, MŠ Zvonková. Popřípadě školky na Skalce či mezi Zahradním Městem a Skalkou???

Netušíte někdo, jestli je šance v průběhu let pak přehlášení do jiné školky?

Díky každé dobré duši za info

niiina
Kecalka 143 příspěvků 21.03.17 19:11
@jita20 píše:
Ahoj, tak teď už snad na správném místě. Prosím také o nějaké informace, zkušenosti… Jelikož zrušili dny otevřených dveří a webové stránky některých školek jsou k ničemu.

Zajímalo by mě i jestli jste někdo zkoušel dávat přihlášku a s jakým výsledkem, když vám byly tři až v průběhu roku - jeslti to má vůbec smysl vše vyběhávat (tři nám budou v únoru 2018). Všichni říkají, že je to bez šance.

Druhá věc je, že letos navíc zavedli opět spádové školky. Tudíž předpokládám dostat dítě mimo spádovou školku bude ještě těžší a asi s naším věkem naprosto nemožné.

A jako třetí nějaké zkušenosti - spádovou máme MŠ Mládežnickou s odloučeným pracovištěm Břečťánek (ten se mi teda vůbec nelíbí, ale v naší situaci by byl dobrý i on na ten první půlrok), pak jsou tu další MŠ Chmelová, MŠ Zvonková. Popřípadě školky na Skalce či mezi Zahradním Městem a Skalkou???

niiina
Kecalka 143 příspěvků 21.03.17 19:21
@niiina píše:
@jita20 píše:

Tak k zápisu klidně jděte samozřejmě tedy do spádové školky, ale šance na přijetí je mizivá. Pokud by se během roku uvolnilo místo, pak by váše dítko mohlo být přijato v průběhu roku. Šanci na přijetí do nespádové školky mají spíše starší děti, ale zatím těžko říct, jak bude která spádová oblast vytížená.
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >