Školka Praha 10 Zahradní Město

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hvezdaa
Nováček 6 příspěvků 08.01.17 20:55
Školka Praha 10 Zahradni město

Maminky letos pujdu se synem k zapisu do skolky, v dubnu mu budou tri roky, jsme z Prahy 10 Zahradni mesto. Chci se zeptat Ti co byly minuly rok vzali vam deti do skolky od tri let?

Reakce:

Heddys
Kecalka 389 příspěvků 08.01.17 21:58

Taky se chystam s dcerou k zapisu do skolky na Zahradnim meste, ale jelikoz je prosincova, tak si moc sanci nedavam. Bohuzel tedy nepomuzu, ale doufam, ze Vam nekdo poradi ;-)

jita20
Povídálka 22 příspěvků 82 inzerátů 17.03.17 00:23

Ahoj, tak teď už snad na správném místě. Prosím také o nějaké informace, zkušenosti… Jelikož zrušili dny otevřených dveří a webové stránky některých školek jsou k ničemu.

Zajímalo by mě i jestli jste někdo zkoušel dávat přihlášku a s jakým výsledkem, když vám byly tři až v průběhu roku - jeslti to má vůbec smysl vše vyběhávat (tři nám budou v únoru 2018). Všichni říkají, že je to bez šance.

Druhá věc je, že letos navíc zavedli opět spádové školky. Tudíž předpokládám dostat dítě mimo spádovou školku bude ještě těžší a asi s naším věkem naprosto nemožné.

A jako třetí nějaké zkušenosti - spádovou máme MŠ Mládežnickou s odloučeným pracovištěm Břečťánek (ten se mi teda vůbec nelíbí, ale v naší situaci by byl dobrý i on na ten první půlrok), pak jsou tu další MŠ Chmelová, MŠ Zvonková. Popřípadě školky na Skalce či mezi Zahradním Městem a Skalkou???

Netušíte někdo, jestli je šance v průběhu let pak přehlášení do jiné školky?

Díky každé dobré duši za info

niiina
Kecalka 142 příspěvků 21.03.17 19:11
@jita20 píše:
Ahoj, tak teď už snad na správném místě. Prosím také o nějaké informace, zkušenosti… Jelikož zrušili dny otevřených dveří a webové stránky některých školek jsou k ničemu.

Zajímalo by mě i jestli jste někdo zkoušel dávat přihlášku a s jakým výsledkem, když vám byly tři až v průběhu roku - jeslti to má vůbec smysl vše vyběhávat (tři nám budou v únoru 2018). Všichni říkají, že je to bez šance.

Druhá věc je, že letos navíc zavedli opět spádové školky. Tudíž předpokládám dostat dítě mimo spádovou školku bude ještě těžší a asi s naším věkem naprosto nemožné.

A jako třetí nějaké zkušenosti - spádovou máme MŠ Mládežnickou s odloučeným pracovištěm Břečťánek (ten se mi teda vůbec nelíbí, ale v naší situaci by byl dobrý i on na ten první půlrok), pak jsou tu další MŠ Chmelová, MŠ Zvonková. Popřípadě školky na Skalce či mezi Zahradním Městem a Skalkou???

niiina
Kecalka 142 příspěvků 21.03.17 19:21
@niiina píše:
@jita20 píše:

Tak k zápisu klidně jděte samozřejmě tedy do spádové školky, ale šance na přijetí je mizivá. Pokud by se během roku uvolnilo místo, pak by váše dítko mohlo být přijato v průběhu roku. Šanci na přijetí do nespádové školky mají spíše starší děti, ale zatím těžko říct, jak bude která spádová oblast vytížená.
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >