Školka Praha Zbraslav

327
17.8.10 07:58

Školka Praha Zbraslav

Ahojky, poradíte mi, prosím, jestli je možné sehnat ,,normální,, :roll: školku na Zbraslavi. Manža tam začne od podzimu pracovat a měli bychom se za ním přistěhovat. Ale nechce se mi jít do školky za 15 tisíc a výš. Je nějaká jiná možnost. Máte holky nějaké zkušenosti? Díky moc. Věrka :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3086
17.8.10 08:43

Ahoj.
Pokud jste nebyli v zimě u zápisu,tak je šance téměř nulová.Ale zkus tam v září zavolat,třeba nějaké dítě nenastoupí,ale moc šancí nevidím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
17.8.10 08:49

Ahojky,
tak jestli si to správně pamatuji, tak státní MŠ na Zbraslavi je: MŠ Matjuchinova a MŠ Nad Parkem.
Zkus pohledat na netu, určitě budou mít obě školky www stránky, tak je pročti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
17.8.10 09:28

Bohuzel bych rekla, ze nemas vubec zadnou sanci…Po mnoha stiznostech rodicu museli letos navysit pocty deti ve vsech tridach ve skolkach tady, protoze nevzali tolik deti, ze uz to bylo neunosne… ja letos nedostala jesle, prestoze v zari nastupuju do prace… brali proste jen deti nad dva roky, bylo asi trikrat tolik zadosti nez mist, mozna jeste vic… ve skolkach je to jen o malo lepsi…myslim, ze vzhledem k previsu poptavky nemas sanci ani v soukrome…je tu Rotunda, pak anglicka, jmeno si nepamatuju, ale tam je skolkovne desne vysoke… pak je jeste nejaka nova na Banich, to nevim, tam bys mozna mohla mit jeste sanci, ale netusim, jak se jmenuje…
Je tady tolik deti a skolky, jesle i skola praskaji ve svech, postavili tu totiz dve opravdu velka sidliste a pro deti jen par hrist…
pak muzes zkusit jeste mozna nejakou v okoli v kratsim dojezdu, treba v Chuchli, tam mivali volneji, ale i tak pochybuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
17.8.10 09:30

Jo a jeste, uz dlouho berou jen deti, ktere maji na Zbraslavi trvale bydliste, takze podle me je to bez sance…
kde bude manzel pracovat? ja dojizdim, ale manzel tu pracuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13923
17.8.10 18:40

jojo, na Zbraslavi přímo to je pdole mě úplně bez šance. ale ještě otvírají novou soukromou školku v Lahovicích (nebo Lahovičkách???). měli jsme ve schránce letáček, ale tím že to nepotřebujeme (Klárka chodí už od loňska do školky), tak jsem to moc nestudovala a bohužel si nepamatuju podrobnosti. Je to dost krize… :-( :-( Prcka v břiše jdu v září zapisovat na pořadník do soukromé školky, abych měla záložní plán…
možná zkus ještě v září ty školky obvolat, možná budete mít štěstí. ale moc bych na to nesázela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
20.8.10 06:56

Tak to nevím,nevím :oops: . Čekala jsem, že to nebude zrovna jednoduché, ale že je to až takhle pod vodou 8-o . Tak uvidíme. To víte manža 170 km a my tady v západní vísce… nechce se mi tu zůstávat samotné v baráčku. I tak mocinky děkuji a když zjistím data atd. ozvu se. Ještě jednou holky moc díky. Věrka :srdce: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
23.8.10 21:13

Ano, bohuzel, je to tak… momentalne mam pocit, ze dostat dite do skolky nebo do jesli na Zbraslavi se rovna vyhre v loterii, pro matku na MD, ktera se nechysta do prace, nebo jeste lepe uz nepracuje v dobe zapisu, je to temer utopie. Ja mam jeste pak sanci v jeslich v nemocnici, kde budu pracovat, ale nemam to zrovna blizko a pracuju od sedmi do pul ctvrte… na Zbraslavi bychom se podelili s manzelem a Violka by nemusela travit v jeslich cely den…tak snad pristi rok, to uz budu pracujici a Violka starsi… a jestli se nedostanem pristi rok, muzu se pravdepodobne rozloucit i s nastupem do skolky ve trech letech, tam je situace jeste horsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
28.8.10 10:48

Ahojky, ještě ti poradím, zkus MŠ Opus,je sice také soukromá, ale školkovné je cca 2000,– Kč za měsíc, teda pokud si to dobře pamatuju. Já to měla jako náhradní plán, pokud by nás nevzali do státní. Naštěstí se zadařilo. Pohrabala jsem i telefon 257922744. Tak hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
30.8.10 09:15

Obavam se, ze i tam je to bez sance, ale zkusit to muzes… maji tedy poradnik, kamaradka tam bude zrovna zapisovat sve jeste nenarozene dite :lol: A skolkovne je podle me uz vyssi… tolik, kolik pises, bylo kdyz sla do do skolky Julca, tedy pred tremi lety… ale je pravda, ze se ted rozsirovali, mozna se nejake mistecko najde… zrovna tak se rozsirovala Rotunda, soukroma, drazsi, ale muze se platit jen za nektere dny… tam bych videla sanci mozna o neco vetsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama