Školka Pro family Prosek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alavi
Stálice 83 příspěvků 27.09.18 07:34
Školka Pro family Prosek

Ahoj,
nemáte prosím někdo předškoláka v této MŠ? Jak jste spokojeni?
Případně prosím i zkušenost s jinými školkami (státními i soukromými) v Praze 9. Díky!

Reakce:
Enmamma
Závislačka 3069 příspěvků 27.09.18 08:17

My jsme asi před rokem nad touto školkou uvažovali. Prohlédli jsme si několik školek, včetně této. Nadchlo mě, že si je možné v této školce pro dítě objednat snídani, tj. může se najíst hned, jak přijde do školky. Učitelky a jeden učitel, které jsem měla možnost vidět mi však nebyly sympatické, to je ale jistě věc osobních sympatií, takže nic proti školce, ale vybavení mě přišlo příliš strohé. Možná měli hračky zrovna uklizené, probíhalo zrovna ranní sezení dětiček v kroužku s učitelem, ale já se neubránila pocitu takového prázdného prostoru. V každém případě jsem nezískala pocit, že za naše peníze dostaneme něco víc než v jiné státní školce. Naopak nás nadchla školka v Novoborské 611, takže od září tam náš kluk chodí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >