Reklama

Školka Pro family Prosek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alavi
Stálice 82 příspěvků 27.09.18 07:34
Školka Pro family Prosek

Ahoj,
nemáte prosím někdo předškoláka v této MŠ? Jak jste spokojeni?
Případně prosím i zkušenost s jinými školkami (státními i soukromými) v Praze 9. Díky!

Reklama

Reakce:

Enmamma
Závislačka 2900 příspěvků 27.09.18 08:17

My jsme asi před rokem nad touto školkou uvažovali. Prohlédli jsme si několik školek, včetně této. Nadchlo mě, že si je možné v této školce pro dítě objednat snídani, tj. může se najíst hned, jak přijde do školky. Učitelky a jeden učitel, které jsem měla možnost vidět mi však nebyly sympatické, to je ale jistě věc osobních sympatií, takže nic proti školce, ale vybavení mě přišlo příliš strohé. Možná měli hračky zrovna uklizené, probíhalo zrovna ranní sezení dětiček v kroužku s učitelem, ale já se neubránila pocitu takového prázdného prostoru. V každém případě jsem nezískala pocit, že za naše peníze dostaneme něco víc než v jiné státní školce. Naopak nás nadchla školka v Novoborské 611, takže od září tam náš kluk chodí.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >