Školka v Berouně - kterou vybrat?

180
1.2.16 13:42

Školka v Berouně - kterou vybrat?

Zdravím Vás :mavam:
Obracím se na Vás s dotazem, která školka v Berouně je podle Vás dobrá. Nebo respektive lepší. Bydlím na sídlišti a já konkrétně se rozhoduji mezi MŠ Sluníčko a MŠ Pod Homolkou. V březnu je zápis, mám dceru narozenou v prosinci, takže si nedělám moc naděje, že by jí vzali hned od září, ale třeba od toho prosince nebo nového roku. Každopádně to chci zkusit, ale nevím, kterou z těchto dvou školek si vybrat. Na každé z nich se mi líbí něco jiného, samozřejmě bych ráda šla tam, kde budu mít i vyšší šanci, že dceru přijmou. Budu šťastná za každou, radu, postřeh a informaci, kterou mi poskytnete.
Děkuji Vám a přeji krásný den! :kytka: Doubra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
1.2.16 14:26

Lol, budes rada, jak te vemou alespon nekam:D pokud chces nastup az od prosince, je dobre si skolku proste platit, idkyz tam dite nechodi. tady je takova tlacenka, ze by jinak nebyla sance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
1.2.16 14:33

Já beru nástup kdykoli mi nabídnou, když to bude od září, tak pro mě jedině dobře, už teď chodím na poloviční úvazek do práce, ale od toho prosince budu muset na plný, ať se děje co se děje a bohužel možnost hlídání babičkama nemáme. S tím placením počítám. Nevíš náhodou, jestli je možné zapsat se v obou školkách? Nebo můžu jenom v jedné a napsat tam další alternativu v případě, že nás nevezmou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
1.2.16 14:35

Tak na zápis muzes jit klidne do deseti skolek a pak si vybrat (pokud se teda lestos nemenil zakon), je pak slusnost napsat do ostatnich skolek, at s vami nepocitaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
1.2.16 21:15

Zkusím se poptat ještě v okolí. Nejraději bych byla, kdyby měli nějaký den otevřených dveří, ale na jejich stránkách o něčem takovém není ani zmínka třeba i z let minulých. Člověk by se poptal přímo u zdroje. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
25.2.16 20:20

Ahoj, taky se ted chystáme k zápisu do školek v Berouně, synovi budou v prosinci 4, ale problem je, že trvalý pobyt máme v Praze. Nedávno jsme se přestěhovali do nedaleké obce Berouna, kde školka není, tak chci zkusit Beroun, jinou možnost asi ani nemáme. Myslíte, že je nějaká šance, že nás vezmou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
25.2.16 21:24

@dencina Ahoj, šance je vždycky, jen záleží na lidech no. Věkově by měl být synek v pohodě, jen to bydliště. Zkusila bych školku Na Homolce, tam mají velkou kapacitu, tak by mohla být šance. Anebo potom Sluníčko. Jo a ještě Tovární, tak je přímo v centru Berouna. Tak záleží co preferujete, jak to máte s dojezdem do práce atd. Přeju hodně štěstí. Já jak se to blíží, tak začínám mít čím dál větší bobky. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
25.2.16 21:59

@Doubra1 jj, Homolku asi zkusíme případně to Sluníčko, stejně budem muset dojíždět, budu ráda když nás vemou kamkoliv, když nejsme z Berouna. Ještě dotaz ohledně přihlášky, ta se dává v den zápisu nebo nějak dopředu? A je k tomu potřeba lékařský potvrzení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
29.2.16 13:57

@dencina Jak to je s přihláškou a lékařským potvrzením upřímně nevím, každý mi říká něco jiného, tak se zítra chystám jít do školky regulérně zeptat, abych něco neprošvihla. Napíšu ti, co zjistím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
29.2.16 17:15

@Doubra1 bezva, děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
3.3.16 09:35

Vzhledem k tomu, že je malá nachlazená a k tomu trochu průjmuje, tak jsem do školky nešla, ale nedalo mi to a napsala jsem tam a dnes mi přišla tato odpověď:

Dobrý den, u zápisu se vyplňuje tzv. zápisní list a pak teprve dostanete žádost do MŠ, která obsahuje i lékaře. Tu žádost do určitého termínu odevzdáte do MŠ. S pozdravem D. Fuksová ______________________________________________________________________________
Dobrý den, ráda bych dceru zapsala do vaší MŠ, proto mě zajímá, jestli si pro přihlášku mám přijít dříve a mít ji s sebou u zápisu již vyplněnou? A dále jestli u zápisu musíme mít potvrzení od dětského lékaře? Nebo jestli na to potvrzení máte také nějaký svůj formulář, který bych si mohla vyzvednou?
Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
3.3.16 17:00

@Doubra1 Díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
17.3.16 18:04

@dencina - Ahoj, tak do které školky jste nakonec šli k zápisu? My do Sluníčka, byli jsme tam cca ve 14.20, před námi asi 12 lidí a odcházeli jsme v 15 hodin a fronta až na schodiště… 8o Tak jsem zvědavá, jak dopadneme, moc šancí si nedávám. D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
24.10.16 09:48

@Doubra1 Ahoj, se omlouvám, že sem neodpověděla jsem tu o te doby prvně dnes. Nakonec nás nevzali nikde :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama