Školka - vlastní zkušenosti - Brno-Sever

1203
9.3.16 14:47

Školka - vlastní zkušenosti -Brno-Sever

Ahoj holky, potřebuji poradit o výběru školky. Podala jsem přihlášku na MŠ Tišnovská a Zemědělská v Brně, dcerka je předškolák a do školky ji dávám aby nebyla v 1 třídě úplně neschopná, a podávala jsem i na mladší, ale pokud mi tu mladší nevezmou, tak se věšet nebudu. Spíše mi jde o to kterou vybrat, prý ji musí podle zákona vzít, ale na Tišnovské se mnou mluvila ředitelka jak s retardovanou, nemám z toho dobrý pocit i když se mi školka líbila, na Zemědělské zase byly moc milí, i když školka nevypadala tak dobře. Z vážných důvodů musím mít školku co nejblíže, a na Merhautovu mám obavy protože je propojena s Vranovskou, což nemusím. Můžu Vás poprosit o názory jak to v těchto školkách chodí. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3381
9.3.16 18:57

@mamule42 Pokud hodláte jít potom do školy na Zemědělku tak ji dejte určitě tam. Předškolní příprava je tam dobrá, pro předškoláky je ve školce angličtina na kterou navazuje výuka od první třídy ZŠ. Učitelky jsou moc hodné, jen je tam asi méně výletů a tak než na Tišnovské ale nemám srovnání :nevim: Každopádně bych si zjistila do které ZŠ patříte spádově. Pokud jinam než na Zemědělku a chcete na ni tak byste mohli mít problém. Po spádových jdou přednostně děti z vlastní MŠ a je tam dost nával… Na těch stránkách el. zápisu do základních škol se dá najít ta spádovost a jsou tam i počty kolik dětí se kam hlásilo tak si můžeš udělat obrázek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
9.3.16 19:16

@Ainy Děkuji,bydlíme od školy kousek, tak tam doufám patříme. Počítám s tím že by dcerka tam šla do 1 třídy, tak jsem chtěla aby to pro ni nebylo cizí. Jenom mě trochu mrzí, že tam nemají vlastní koutek venku na hraní, a musí chodit na jinam.Ale zase se tam holkám líbilo víc, zástupkyně byla hrozně příjemná a učitelky taky. Udělali mi holky ostudu na Tišnovské, když jsme si tam šli vyzvednout rozhodnutí, že tam nebudou chodit, že se jim tam nelíbí, tak mě bylo trapně :oops:.Ze Zemědělské mi ještě nic nepřišlo tak uvidím, jestli vzali obě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
9.3.16 19:26

@mamule42 Jestli je vzali se můžeš podívat na stránkách zápisu :nevim: Jinak my bydlíme taky kousek a přesto patříme jinam, dál :lol: Ta zahrada je v poho, je to 100 metrů po chodníku to děcka zvládnou. Ten dům u té zahrady patří taky škole, bývala tam družina ale teď tam nic není je potřeba nějakých oprav a asi nejsou peníze nebo co :nevim: S tou Tišnovskou neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
9.3.16 19:59

@Ainy Já se fakt potento, proč nebydlím v sudém čísle baráku, lichý neberou, máš pravdu, že tam nemusíme patřit :cert: To si fakt dělají srandu.Tak pokud tam bude holka chodit do školky, tak snad mám naději. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
9.3.16 21:33

@mamule42 Tak pokud patříte na Merhautku tak je to asi jasná volba…my zas na nam. Republiky :roll: Ale obě děti se mi ze školky na Zemědělce do školy dostaly. Ale „cizí“ nespádoví byli letos asi bez šance :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
9.3.16 21:50

@Ainy Zjistila jsem že patříme na Janouškovu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
10.3.16 16:13

@mamule42 Janouškova je v pohodě. Akorát mi to tam přijde takové „z ruky“. Aspoň teda pro nás..A jak jste dopadli? Vzali vás teda na tu Zemědělku nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1203
10.3.16 18:56

@Ainy Tak na internetu to vypadá, že mě vzali obě holky do školky na Zemědělskou, tak budu ráda, když starší holka by pak tam šla ze školky rovnou do školy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3381
11.3.16 16:58

Tak už jsi se rozhodla? Jen me ještě napadlo, že je budeš mít každou v jiné třídě jsou tam velkáči a maláči. Blbé je na tom hlavně to, že mají každá třída svůj vchod a šatnu tak tam budeš běhat jak tydýt :lol: A potom prvňáci jsou rovnou v jiné budově než školka. Tak zatím se měj :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama