Školky - jak to je?

779
20.4.21 14:36

Školky - jak to je?

Asi budu mít hloupý dotaz, ale uniklo mi, že opět zavřeli školky? Jsem si 100% jistá, že minulý týden byly školky opět otevřené a teď se řeší, kdy je otevřou? 8o Uniklo mi něco? Jak to je? Ptala jsem se dcery mé známé, jak zvládla testování, tak proto jsem si jistá tím, že v té školce minulý týden byla. Snad pochopíte tento hloupý dotaz, ale v tomhle už se ani prase nevyzná. :zed: Díky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8534
20.4.21 14:39

@meduzka23 jsou otevřené jen pro předškoláky. Teď se řeší, kdy se otevřou i pro mladší děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
20.4.21 14:42

Jsou otevřené jen pro pro předškoláky a od pondělí by meli být otevřené pro všechno děti, ale jen v některých okresech, aspoň podle toho co jsem pochopila. Ale asi jak píšeš…prase, aby se v tom vyznalo. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21070
20.4.21 14:42

Predskolaci chodí, mladší se řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53278
20.4.21 14:43

Byly otevřené pro předškoláky a jsou stále otevřené pro předškoláky, tentokrát výjimečně změna žádná a rozhodnutí trvá už druhý týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
20.4.21 14:44

Holky díky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
20.4.21 16:59

Ještě tam mohou děti zdravotníků, pedagogické a kritické infrastruktury..
Já se zase zeptám na něco jiného - platí tam stejně jako ve škole, že když je ve čtvrtek na testování 1 dítě pozitivní, tak jdou domů všichni? Asi ne, když nemají rotaci, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29511
20.4.21 17:33
@Beckyttine5 píše:
Ještě tam mohou děti zdravotníků, pedagogické a kritické infrastruktury..
Já se zase zeptám na něco jiného - platí tam stejně jako ve škole, že když je ve čtvrtek na testování 1 dítě pozitivní, tak jdou domů všichni? Asi ne, když nemají rotaci, že?

U nás ve školce to platí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
20.4.21 17:47
@micta píše:
U nás ve školce to platí

Takže třeba v 7 tam někdo přivede dítě, počká na výsledek, a když je negativni, tak jde do práce. A když tam pak v 8 je nějaké dítě pozitivní, tak se volá, a musí se jet hned dítě vyzvednout? Nebo se v ten čtvrtek musí všichni dostavit ve stejnou dobu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29511
20.4.21 18:36
@Beckyttine5 píše:
Takže třeba v 7 tam někdo přivede dítě, počká na výsledek, a když je negativni, tak jde do práce. A když tam pak v 8 je nějaké dítě pozitivní, tak se volá, a musí se jet hned dítě vyzvednout? Nebo se v ten čtvrtek musí všichni dostavit ve stejnou dobu?

Jo, je to jak píšeš. Ve čtvrtek prostě nikdo neví, jestli se nebude vracet do školky pro dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
20.4.21 18:43
@micta píše:
Jo, je to jak píšeš. Ve čtvrtek prostě nikdo neví, jestli se nebude vracet do školky pro dítě.

Tak to je blbé… Mě právě zajímalo, jak je to v praxi.. Díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat