Školky v Ústí nad Labem - Vinařská, Pohádka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marta009
Povídálka 50 příspěvků 20.01.18 13:28
skolky v Usti nad Labem-Vinarska,Pohadka

Ahoj. rada bych zjistila nazory na skolky v UL. mate nekdo zkusenost se zminenymi vyse? (oml za diakritiku, pisu z mobilu)

Reakce:
Mistee
Kecalka 421 příspěvků 21.01.18 00:42

@Marta009 Ahoj :mavam: Dcerka chodí do Vinařský. První rok komplet probrečela, pak z ní vylezlo, že tam nechce paní ředitelku. Je trochu ráznější, ale fajn. Jinak se jí tam líbí, třídy jsou smíšený, mají různý kroužky, třeba jednou týdně chodí do bazénu(jen kdo chce). Jediný, co mi tam vadí, že občas si děti nikdo nepřebírá(teda loni to tak bylo), učitelka většinou něco dělala nebo zrovna byla někde schovaná, takže jsem musela čekat než se někdo objevil a párkrát se stalo, že dcera za mnou ze třídy ubrečená běžela až dolů a nikdo si toho nevšiml. Jinak většinou si pro ty děti, co brečely, učitelka nepřišla a vesele si u stolečku něco dělala. Takže já pak 10minut dceru přemlouvala, utěšovala a nakonec jsem jí prostě musela dotáhnout až k učitelce, aby si jí milostivě převzala. Třeba neteř chodí do školky v s Všebořicích a v tomhle je tam jinej přístup. Děti přivítají, utěší, pohladí… :( Teď mají novou učitelku a to je dcerka nadšená, to už se s námi ráno ani neloučí :lol: A věnují se jim tam, kromě toho ranního přebírání-i když teď už je to lepší, pěkně

Marta009
Povídálka 50 příspěvků 21.01.18 08:11

Moc dekuju za prispevek. a ta skolka ve Vseboricich se jmenuje jak? tam jsou celkove spokojeni?

Mistee
Kecalka 421 příspěvků 22.01.18 20:58

@Marta009 Ve Všebořicích je Kytička. Akorát je tam zase na třídu víc dětí, Kytička je velká školka. Ve Vinařský jsou jen 2 třídy a smíšený, to mi přijde zase lepší než když je plná třída stejně starých dětí. Tak ať dobře vyberete :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Pleťová maska z předkožek kojenců? To už je přes čáru, říká dermatoložka

V honbě za věčným mládím jsou hollywoodské hvězdy schopny vyzkoušet leccos.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >