Školky - zákaz vycházení

Anonymní
24.5.21 13:05

Školky - zákaz vycházení

Teď přišel e-mail od ředitelky MŠ, že z důvodu vyhrožování útokem anonymu mají ve školce zákaz vycházení, i na zahradu, takže děti budou celou dobu uvnitř. Jako co to je za blbost, může to vůbec takhle nařídit? :think: Konečně dobré počasí a nemůžou jít s dětmi ani na zahradu? Máte to někdo taky tak? Vždyť ten anonym, to už je tak 3 týdny zpět, nebo je něco nového? Jako zvažuju, že dítě opět stáhnu domů, protože aby při pěkném počasí lezli po zdi ve vydýchané třídě, to přece nedává smysl. Anonym se předpokládám týká nějakých nevyřízených účtů a ne zapadlé vesnické školky, ne?. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1305
24.5.21 13:07

My měli email dva týdny zpět, a tenhle pátek další.. dneska zatím nic.. co to je za magora by mě zajímalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
24.5.21 13:08

Vypadá to, že někdo vyhrožuje každý týden. Učitelkám (nebo spíš vedení školky) se nedivím. Nechtějí si pak nic vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
24.5.21 13:09

Třeba vaše říďa vybírá email jednou za tři týdny. Jako, je to pitomost na entou. Naopak v prostorách školky by se měli zdržovat co nejméně, pak jim nehrozí nebezpečí, tak hurá do lesa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
24.5.21 13:11
@Nicole 1234 píše:
Vypadá to, že někdo vyhrožuje každý týden. Učitelkám (nebo spíš vedení školky) se nedivím. Nechtějí si pak nic vyčítat.

A jéje, no tak to potom už nemusí vystrčit nos nikdy. Jednoho magora chytnou a druhý to vezme za něj. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
24.5.21 13:12

Teď jsem to četla, je to stejná výhrůžka jako před dvěma týdny, ale znovu. Původního pachatele očividně nechytli a teď to zase zkouší.

Nejspíš to bude zase jen planý poplach, ale musí to brát vážně v každém případě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19330
24.5.21 13:14
@Aquarius79 píše:
Třeba vaše říďa vybírá email jednou za tři týdny. Jako, je to pitomost na entou. Naopak v prostorách školky by se měli zdržovat co nejméně, pak jim nehrozí nebezpečí, tak hurá do lesa.

Pleteš se, email dorazil znovu minulý čtvrtek. Oproti tomu před 3 týdny už absolutně nikdo nic neřešil a děti byly venku. A v tomhle krásným počasí, kdy je předpověď absolutně mimo a střídám tričko se zimní bundou bych občas i uvítala, kdyby radši tvořily než nutně lezly ven :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
24.5.21 13:18

U nás v pátek zase směly děti jen na zahradu a hlídají tam dva policajti. Moc příjemné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
24.5.21 13:24

U nás nějak 2-3 týdny zpět nesměly děti 2 dny ven, ani na zahradu. Všude plno strážníků. V pátek to stejný. Dnes děti ven mohly. Tak jsem zvědavá, co zítra. Nám teda nikdo nedával vědět. Kdyby o tom se mnou jeden rodič nenavázal řeč, ani o tom nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14546
24.5.21 13:28

My jsme ještě týden v karanténě, ale vím, že to bylo před 3 týdny a teď ve čtvrtek/pátek, psala mi kamarádka. Minule venku byli a teď čt, pá nemohli.
O dnešku nic nevím… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
932
24.5.21 13:30

U nás první anonym-hlidajici uklízečka mezi dveřmi. Ven normálně sly :D minulý pátek už ani uklízečka. Teď také nic. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13670
24.5.21 13:30

@annali kde jsi to cetla, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
24.5.21 13:34

@Elen8 Na novinkách, je to zpráva už z pátku. Odkaz je tady: https://www.novinky.cz/…vry-40360847

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13670
24.5.21 13:36

@annali aha, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2929
24.5.21 13:41

Jo, před těmi třem týdny jsem stáhla děti ze školy a školky, minulý čt+pá zase hlášení útoku, tak to už děti šly normálně. Ale já se to vždy dozvěděla tady na e-miminu, pak tedy byl odkaz na internet. Ze školy/školky se ani jednou nikdo neozval.
Tyjo, dneska ráno, když jsem dávala syna do školky, tak jsem překážela pánovi při vjezdu do baráku, byla jsem ve školce asi 5 minut. Ten tam došel, byl tak otrávenej a nasr…, jestli bych nemohla odjet. Já ještě z auta synovi mávala, jsme tak navyklý a on už naštvaně, jestli můžu už jet. Tak jestli nevolal on :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat