Školní batoh pro extra maleho prvnacka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alena36
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 08.01.18 16:09
Školní batoh pro extra maleho prvnacka

Nemáte nekdo zkusenost s timto batohem pro prvni tridu batohy.heureka­.cz/stil-junior-flower-dreams/. Dcerka bude mit tak 17 kg a pod 110 cm.

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13173 příspěvků 08.01.18 16:14

Kupovali jsme Topgal, dcera tedy v létě měla 115 cm a necelých 18kg. Jo, tys tam dala přímo odkaz, nevšimla jsem si :oops:, s tím zkušenost nemám.

Kakachna
Extra třída :D 10465 příspěvků 08.01.18 16:15

@alena36 Na takovou berušku malinkou mi přijde zbytečně obrovský. Přijde mi, že by ji převažoval dozadu. Zkus školní batoh od Boll. Ten má 18 litrů a nastavitelné, jak vysokou jsou popruhy na zádech.

čarodějka1311
Kecalka 474 příspěvků 08.01.18 16:19

Vždyť je v popisu uvedeno, že je to batoh pro první stupeň, nebo velkého prvňáčka. Ale háčkuju se, téma mě dooost zajímá.

oliš
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 08.01.18 16:39

Ahoj, moje dcerka byla stejných rozměrů, měli jsme aktovku Emipo

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61951 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 16:44

@alena36 Já taky volila aktovku, máme tuhle https://www.papirnictvioskarek.cz/…ouze-0-65-kg je to snad to nejlehčí co se dá sehnat.

kotyk
Echt Kelišová 7785 příspěvků 08.01.18 16:50

Emipo a ještě menší dělá Herlitz.

sarty
Kecalka 193 příspěvků 08.01.18 17:44

Taky se rozhlížíme, syn je předškolák a bude mít narozeniny, tak si vybere motiv, já vybírám značku. Má 18 kg a 111 cm, hledám co nejlehčí a samozřejmě musí vyzkoušet, jak mu bude sedět na zádech. Docela se mi líbí Beckmann.

katek78
Ukecaná baba ;) 1051 příspěvků 08.01.18 18:35

Měli jsme a stále máme (drobná druhačka) Herlitz z řady loap, mají menší aktovky řady smart

alena36
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 23.01.18 10:23

Já našla tuhle, lehčí snad už neexistuje

https://www.hamashop.cz/…0-65-kg.html

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama