Školní batoh Topgal nebo Bagmaster?

395
1.6.18 18:42

Školní batoh Topgal nebo Bagmaster?

Ahoj. Vybíráme do třetí třídy školní batoh pro dceru. Doteď měla aktovku Emipo, ale ta už začíná být malá. Rozhoduji se mezi značkou Topgal a Bagmaster a nedokážu vybrat. Máte někdo zkušenosti s oběma těmito značkami, jaké jsou třeba jejich výhody / nevýhody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
1.6.18 19:50

Syn ma od 5.třídy Topgal, velký, prostorný, bytelné zipy, naprostá spokojenost. Už jsem ho i prala, pořád vypadá jako nový. Jsme s ním moc spokojeni. :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
1.6.18 20:35

Dcerka od 1.- 3. třídy má bagmaster. A veliká spokojenost. Teď do 4. třídy jsem objednala batoh St. Right. Starší dcera ho má dva roky. Je hubená, batoh je lehký. O prázdninách ho dám do pračky a bude jako nový a bude sloužit třetí rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
1.6.18 20:40

Dcerka od 1.- 3. třídy má bagmaster. A veliká spokojenost. Teď do 4. třídy jsem objednala batoh St. Right. Starší dcera ho má dva roky. Je hubená, batoh je lehký. O prázdninách ho dám do pračky a bude jako nový a bude sloužit třetí rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6453
2.6.18 07:32

Mně oba batohy přijdou srovntelně dobré. Takže jsem vybírala podle designu a zvítězil Topgal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
2.6.18 21:06

Také bych řekla, že jsou oba výrobci srovnatelní kvalitou - i cenou. U nás vyhrál topgal - jedeme v něm u všech školních dětí. Teď konečně začíná být trochu výběr ve vzorech, před nějakou dobou to byla bída, ale v kvalitě byli vždycky jednička :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama