Skomírající vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Matousd
Nováček 1 příspěvek 02.04.18 22:43
Skomírající vztah
:zed:

Příspěvek upraven 04.04.18 v 10:47

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5157 příspěvků 02.04.18 22:47

Myslím, že má jinýho…

elena321
Nováček 9 příspěvků 02.04.18 22:51

Musíte si uvědomit, že stav zamilovanosti a stav lásky, nebo-li toho, že někoho opravdu miluju je rozdíl. Kouzlo zamilovanosti vždy po kratší či delší době vyprší a začnou se ukazovat nedostatky a chyby druhé polovičky. Pokud to je opravdu láska a ne pouhá zamilovanost, která již tedy vypršela, zůstane s tebou, bude tě tolerovat a nadále respektovat. Možná by to chtělo nějaké oživení vztahu, možná jste v příliš velké rutině. Prostě jsi ji nejspíš zevšedněl a ona na to není zvyklá a nedokáže se s tím srovnat, protože už to není tak pěkné, jako kouzlo zamilovanosti :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 02.04.18 22:55

Nemá někoho jiného? :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 02.04.18 22:56
@Karleon píše:
Myslím, že má jinýho…

Ja si taky myslim, odmitani polibku atd.neni o ztrate zamilovanosti..

brumdinka
Nadpozemská drbna 25232 příspěvků 02.04.18 22:57

Promiň ale napadlo mě to samé, co holky…tohle je divný a hodně…i kdyby jí nakrásně přešla zamilovanost, což po třech letech přejde…tohle tam fakt není…

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 02.04.18 23:19

Přesně tohle jsem zažíval minulej rok touhle dobou :D. A čím to bylo? Byla blbá a neuvědomovala si, že tohle chování může po čase zapříčinit rozchod. Byla blbá a nevážila si toho, co měla, dokud o to definitivně nepřišla.

Verun83
Echt Kelišová 8238 příspěvků 33 inzerátů 03.04.18 06:50

Keca, ze te miluje. Nemiluje.

Zrejme uz je na obzoru nekdo jiny.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 03.04.18 08:05
@Matousd píše:
Dobrý den, už jsem velmi na dně ze vztahu s mou milovanou partnerkou.
S přítelkyní jsme spolu skoro 3 roky. Bohužel mi před týdnem oznámila, že už tak měsíc už ke mně necítí náklonnost, či co. Považoval bych to za krizi.
Když jsem se ji na to ptal, tak mi řekla, že mě stále miluje, jen už ne s určitým „kouzlem“.
Nechce mi dávát pusy, držet mě za ruku, ležet hned vedle mě, žádné tyto sladké věci. Říkám ji, že to spolu zpravíme, že to zase bude jako předtím, ale ona mě neustále odbývá, že už si myslí, že to takhle zůstane.Pomocte mi prosím, nikdo jiný pro mne není důležitější. :(

A to je chyba! Přesně takhle to být nemá. Nikdo nechce závislého partnera, který visí na tom druhém.

Trinetka
Závislačka 4575 příspěvků 03.04.18 08:13

@Matousd Tak zamilovanost fakt vyprchá přibližně kolem roka, pak to má nahradit stabilnější láska, souhra, porozumnění si a kdeco potřebné pro vztah.. Jako, pokud jí nenadbíhá jinej, zkusila bych vylézt ze stereotypu, naplánovala něco co bežně neděláte, romantickou večeři v krásným podniku, společnou procházku při západu slunce, předtím jí dát třeba květinu, stačí jedna růže.. A podobně.. Otevřít vínko a kouknout na nějakej filmík, zajít do kina.. Těžko říct, co běžně děláte a co by to trochu oživilo.. Nebo se jí zkus nějak zvláštněji a déle věnovat v posteli.. To musíš ty sám popřemýšlet..
Já teda ale říkám, že v určitých fázích vztahu je třeba změna nebo spíš nějaký krok dál.. Někdo se vezme, začne stavět bydlení, udělá si dítě.. Ale chce to změnu..

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 03.04.18 08:24

@Trinetka „chce to změnu“…on už byl vyměněn, jen o tom ještě neví :mrgreen:

Esmeralda75
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 03.04.18 13:02
@sakulek píše:
Přesně tohle jsem zažíval minulej rok touhle dobou :D. A čím to bylo? Byla blbá a neuvědomovala si, že tohle chování může po čase zapříčinit rozchod. Byla blbá a nevážila si toho, co měla, dokud o to definitivně nepřišla.

Ahoj, můžu se zeptat, jak jsi byl dlouho s ex a to nikoho teda neměla, jen si tě přestala vážit? Já taky měla rozchod, bylo to strasne divný, myslela jsem že si za mě našel jinou, vypadá to že ne. Proto se ptám. To vím že každej to má jinak, ale je to pro mě takový furt nepochopitelný no.Holt někomu není člověk dost dobrej…

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 03.04.18 13:08

Na práci na vztahu musí být dva, jenže tobě ten jeden chybí. Sorry, tohle na nějaké vzkříšení nevypadá.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 03.04.18 18:44

@Esmeralda75
Rozchod po čtyřech letech, rok a půl jsme spolu bydleli. Za tu dobu dva rozchody, oba z mé strany. Vždy po rozchodu si sypala popel na hlavu, omlouvala se za svoje chování, brečela, psala, volala. Skočil jsem jí na to jen po tom prvním.

Jestli chceš, napiš mi zprávu a popiš, co se stalo u tebe. Když budeš mít zájem, popíšu ti já, co se dělo u mě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama