Skončení pracovní smlouvy a nemocenská

30.9.20 14:20

Skonceni pracovní smlouvy a nemocenská

Ahoj holky,

mám takový dotaz, dnes mi končí pracovní smlouva a jsem na nemocenské z důvodu rizikového tehotenstvi a krom toho jsem chytla slavný koronavirus od manžela 🤦🏼‍♀️. Vím, že nemocenská nadále pokračuje do mateřské a že konec pracovní smlouvy mám nahlásit na zdravotní pojišťovnu s tím, že jsem stále na nemocenské. Nevíte, zda je ještě nějaká jiná povinnost krom toho? Nerada bych něco vynechala. Máte s tím některá zkušenosti :srdce:? Děkuji mockrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16759
30.9.20 14:55

@Miraclestar Myslím, že stačí se nahlásit na ZP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 17:22

@P4ja děkuji mockrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42909
30.9.20 17:26

Do 8 dnu od ukonceni pracovniho pomeru nahlasit zp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
30.9.20 17:27

Ode mně pojišťovna chtěla papír z OSSZ, tam mi paní vytiskla Od kdy začala PN, Do kdy trvala PN, Kdy byl nástup na PPM a Do kdy bude trvat ;) Takže stačí jen ta pojišťovna, případně si tam cinkni, jak to potřebují :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 17:31

@shadowbabe Dobře, takže písnu mail a případně mi dají nějaké jiné pokyny. Já jen, jestli nemám třeba volat ještě na OSSZ, nebo tak. Tak děkuji 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
30.9.20 22:05
@Miraclestar píše:
@shadowbabe Dobře, takže písnu mail a případně mi dají nějaké jiné pokyny. Já jen, jestli nemám třeba volat ještě na OSSZ, nebo tak. Tak děkuji 🙂

Já právě volala na pojišťovnu s předstihem, protože sem nevěděla co a jak. Paní mi říkala, že to bude stačit pořešit jak půjdu na PPM :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama