Skončila jsem s ženatým - on to nedává

Anonymní
18.8.21 10:00

Skončila jsem s ženatým -on to nedává

Vím že mě všechny odsoudíte..
Je mně 22. Potkala jsem ho na brigádě při škole. Od května se stýkáme. Jezdíme na výlety, nebo jen tak jeden z nás přijede abychom se viděli, popovídali si spolu. Nikdy jsme spolu nespali, nejvíc co mezi námi bylo bylo max nějaký mazlení, osahávání. On chtěl, já ne.
Tvrdil, jako každý chlap, jak je to doma na h…, že ji nechce a je doma jen kvůli klukovi (11) který až trochu vyroste hned půjde.
Co je na tom pravdy nevím. To ze spal na gauci je pravda, několikrát mi poslal fotku z gauce jak už jde spát, v noci a tak. Ale to je jedno.
Musela jsem to utnout, dřív než bude pozdě, než třeba dojde k sexu. Je hezky že on říká ze jí nechce, ale jeho žena má očividně porad snahu. Protože mi třeba říkal,,No my jsme byli s klukem na výletě a ona furt dej mi ruku, dej mi pusu, vis co já s ni nic mít nechci”.. Takže ona jeho porad chce. A já nechci rozbijet rodinu. A já bych byla ta co rozbila rodinu až by se na to přišlo, na mě by se všichni koukali hnusne, ne na nej. Tak jsem to s nim řešila. A on tvrdí jak to není pravda atd atd… no proste jsem řekla ze už se nechci vídat. A on od te doby jede hrozný citovky,,Je mi strašně”,,Všechno jsem dělal pro tebe”,,Budoucnost jsem chtěl jen s tebou teď už to nemá smysl”,,Mám z toho slzy v očích přišel jsem o všechno tímhle”..
A mě to mrzí… byl na mě hrozne hodnej rozuměli jsme si. Ale všichni nás tu znají. Kdyby se na to přišlo… ani si to nechci představovat. Jeho kluk by asi taky nebyl rad ze mu mladá holka vzala tátu od rodiny.. bylo by tam špatně asi všechno.
A j nevím jestli mu mám ještě nějak odpovídat nebo už neodpovidat na zprávy a nedělat nic?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19565
18.8.21 10:03
@Anonymní píše:
Je mně 22. Potkala jsem ho na brigádě při škole. Od května se stýkáme. Jezdíme na výlety, nebo jen tak jeden z nás přijede abychom se viděli, popovídali si spolu. Nikdy jsme spolu nespali, nejvíc co mezi námi bylo bylo max nějaký mazlení, osahávání. On chtěl, já ne.
Tvrdil, jako každý chlap, jak je to doma na h…, že ji nechce a je doma jen kvůli klukovi (11) který až trochu vyroste hned půjde.
Co je na tom pravdy nevím. To ze spal na gauci je pravda, několikrát mi poslal fotku z gauce jak už jde spát, v noci a tak. Ale to je jedno.
Musela jsem to utnout, dřív než bude pozdě, než třeba dojde k sexu. Je hezky že on říká ze jí nechce, ale jeho žena má očividně porad snahu. Protože mi třeba říkal,,No my jsme byli s klukem na výletě a ona furt dej mi ruku, dej mi pusu, vis co já s ni nic mít nechci”.. Takže ona jeho porad chce. A já nechci rozbijet rodinu. A já bych byla ta co rozbila rodinu až by se na to přišlo, na mě by se všichni koukali hnusne, ne na nej. Tak jsem to s nim řešila. A on tvrdí jak to není pravda atd atd… no proste jsem řekla ze už se nechci vídat. A on od te doby jede hrozný citovky,,Je mi strašně”,,Všechno jsem dělal pro tebe”,,Budoucnost jsem chtěl jen s tebou teď už to nemá smysl”,,Mám z toho slzy v očích přišel jsem o všechno tímhle”..
A mě to mrzí… byl na mě hrozne hodnej rozuměli jsme si. Ale všichni nás tu znají. Kdyby se na to přišlo… ani si to nechci představovat. Jeho kluk by asi taky nebyl rad ze mu mladá holka vzala tátu od rodiny.. bylo by tam špatně asi všechno.
A j nevím jestli mu mám ještě nějak odpovídat nebo už neodpovidat na zprávy a nedělat nic?

Udělala jsi dobře, konečně jedna, co má páteř.
Na jeho citovky bych mu klidně odpověděla, že až ti ukáže rozvodové papíry, můžete začít plánovat budoucnost. Na 99 % se stejně nerozvede, chtěl tě prostě mít jako bokovku :nevim: Takže se určitě neciť nějak provinile, udělala jsi to nejlepší, co jsi mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
18.8.21 10:04

Tak když tak moc chce, ať se nejdřív rozejde, když je to teda tak extrémně na prd doma a pak si můžete spolu v pohodě zacit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
18.8.21 10:06

Pokud seš rozhodnutá, že v tom pokračovat nechceš (což mi z toho co píšeš nepřijde) tak neodpovídej na zprávy. Pokud tě tak chce tak ať se rozvede. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
18.8.21 10:09

Ignoruj ho. Udělala jsi dobře. Jen ti kecal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.21 10:09
@unuděná píše:
Udělala jsi dobře, konečně jedna, co má páteř.
Na jeho citovky bych mu klidně odpověděla, že až ti ukáže rozvodové papíry, můžete začít plánovat budoucnost. Na 99 % se stejně nerozvede, chtěl tě prostě mít jako bokovku :nevim: Takže se určitě neciť nějak provinile, udělala jsi to nejlepší, co jsi mohla.

Těžko říct jestli jako bokovku. Přijde mi že fakt dělal první poslední.. každou volnou chvíli hned psal ze přijede ze mě musí aspoň vidět. Doma skoro nebyl i když já jsem třeba neměla čas tak si našel brigádu a jezdil na brigády. I v ty práci všichni ví ze to u nich úplně asi nefunguje. Ale jakmile začal ze ona to furt zkouší slepit… tak od ty doby jsem začala couvat. :roll:
Necítím se provinilec kvůli tomu co jsem udělala, protože vím ze kdyby se na to přišlo bylo by to šílený, průšvih, ostuda, hlavně bych to odnesla já, 11 lety kluk by z 22 lety macechy nadšený nebyl a co vám budu… já z 11 dítěte taky ne, přeci jen si na tohle ještě nepřijdu úplně ready.. Ale cítím se provinile protože jsem mu očividně hrozne ublizila… vím ze mě měl rad..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.21 10:10
@Dara90 píše:
Pokud seš rozhodnutá, že v tom pokračovat nechceš (což mi z toho co píšeš nepřijde) tak neodpovídej na zprávy. Pokud tě tak chce tak ať se rozvede. :think:

Jsem rozhodnutá :)

• Citovat
  • Nahlásit
2607
18.8.21 10:11

Udělala jsi dobře. Jsi rozumná ženská. Hlavně, když tohle udělal své ženě, mohlo by se stát, že by to udělal jednou i tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
18.8.21 10:14
@Anonymní píše:
Těžko říct jestli jako bokovku. Přijde mi že fakt dělal první poslední.. každou volnou chvíli hned psal ze přijede ze mě musí aspoň vidět. Doma skoro nebyl i když já jsem třeba neměla čas tak si našel brigádu a jezdil na brigády. I v ty práci všichni ví ze to u nich úplně asi nefunguje. Ale jakmile začal ze ona to furt zkouší slepit… tak od ty doby jsem začala couvat. :roll:
Necítím se provinilec kvůli tomu co jsem udělala, protože vím ze kdyby se na to přišlo bylo by to šílený, průšvih, ostuda, hlavně bych to odnesla já, 11 lety kluk by z 22 lety macechy nadšený nebyl a co vám budu… já z 11 dítěte taky ne, přeci jen si na tohle ještě nepřijdu úplně ready.. Ale cítím se provinile protože jsem mu očividně hrozne ublizila… vím ze mě měl rad..

No, co na to říct, hlavní chyba byla si s ním vůbec začínat, když jsi věděla, že je ženatý a dětný. Ale to už nevrátíš. Vycouvala jsi ještě včas :palec:
Pro příště hledej chlapa bez závazků, správně píšeš, že dělat někomu macechu, natož ve tvém věku, je naprd. A dělat ženatému chlapovi milenku je zase tak trochu masochismus :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34490
18.8.21 10:17
@Anonymní píše:
A j nevím jestli mu mám ještě nějak odpovídat nebo už neodpovidat na zprávy a nedělat nic?

Udělala jsi dobře. Utni kontakt. On si najde jinou nanynku na osahávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
18.8.21 10:18

Ježiši no to je chudáček, já z něj mám taky slzy v očích :roll: Prosím tě, provinile by se měl cítit hlavně on. Ty jsi prokázala slušnou dávku sebereflexe a zdravého rozumu. Úplně bych ho odignorovala. Však on se z toho brzo oklepe, to se neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
18.8.21 10:18

Tak jestli to utneš, tak máš můj obdiv. Já byla ve věku toho kluka a bývalá macecha v tvém věku, když mě a mámu kvůli ní otec ze dne na den opustil. Popravdě, útěchou mi bylo, když s ní po 8 letech skoncoval jako tenkrát s náma… Ale to už spolu měli moji nevlastní ségru. Řekla bych od takového chlapa raději dál… Nikdy nevíš, kdy to, co dělal s tebou, zopakuje a příště budeš na místě jeho současné manželky ty. Tak hodně štěstí při rozhodování, jak s ním dál :mavam:

Příspěvek upraven 18.08.21 v 10:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21824
18.8.21 10:19
@Anonymní píše:
Necítím se provinilec kvůli tomu co jsem udělala, protože vím ze kdyby se na to přišlo bylo by to šílený, průšvih, ostuda, hlavně bych to odnesla já, 11 lety kluk by z 22 lety macechy nadšený nebyl a co vám budu… já z 11 dítěte taky ne, přeci jen si na tohle ještě nepřijdu úplně ready.. Ale cítím se provinile protože jsem mu očividně hrozne ublizila… vím ze mě měl rad..

A tobě to neublížilo? Sám sebe a své pohodlí má pořád radši, proto pro vás dva nic neudělal. Kašli na něj, najdeš si lepšího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7916
18.8.21 10:21
@Anonymní píše:

Prosimtě jemu jsi ublížila jen tím, že jsi mu zhrdila jeho ego. On byl celý nateseny, že za chvíli mu podlehne jedno mladé maso a on si po letech nudného manželství a okoukane ženy konečně užije někde jinde. Ty smsky jsou jak od malého kluka ne chlapa do života. Opravdu nemáš čeho litovat. Pokud by to byl chlap co k čemu, tak si vyřeší to co má doma a pak hledá dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
18.8.21 10:25

Pokud by s tebou chtěl opravdu být, už je dávno rozvedenej, udělala jsi dobře, že jsi to utnula, je málo holek co si tohle uvědomí a babraj se v tom x let než zjistí, že tim jen promarnily čas, který se dal investovat jinam… pokud jste se měli opravdu rádi, řekla bych mu, ať se ozve až bude rozvedenej a třrba vás to k sobě ještě potáhne, ale jinak bych mu na to citový vydírání nijak neodpovídala a hlavně se na to neupínala a žila si podle svýho s tim, že když se opravdu rozhoupe, tak se uvidí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat