Skončila mi podpůrčí doba

Anonymní
13.8.20 18:00

Skončila mi podpůrčí doba

Ahoj prosím vás potřebovala bych poradit. Zbývá mi měsíc do nástupu na mateřskou a přišel mi domů dopis ze socialky že mi 23.7. skončila podpůrčí doba, čili že pak už nemám nárok na nemocenskou dávku :( samozřejmě jsem podala žádost o prodloužení ale stále čekám na nějaké vyrozumění. Můj doktor tam volal a prý mi to teda prodlouží. Ale teď mi přišla nemocenská a je tam právě napsáno zánik nároku na nemocenskou dávku :,( tak nevím jestli čekat na nějaký dopis nebo to nějak řešit. Prosím poraďte stalo se to někomu a popř. prodloužili vám to? Nedokážu si představit že bych byla bez peněz :( budu ráda za každou radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
560
13.8.20 18:03

To probíráš PN už déle než rok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 18:07

@AnnieTRoj ano už to bylo těch 380 dní, ale sečetli mi to dohromady i s nemocenskou za minulý rok, byla jsem taky těhotná ale skončilo to špatně. :( Nevěděla jsem že to sčítají dohromady tak mě to dost překvapilo :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1158
13.8.20 18:42

Je mi lito, co te potkalo, ale myslim, ze bez penez nebudes. Jeden mesic se da vydrzet, otec ditete te snad tu chvili uzivi. V pripade, ze jsi sama se da zazadat o prispevek na bydleni nebo nejakou davku. Zeptej se na urade, ale pochybuji, ze bys nemela na nic narok, pokud budes bez koruny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2790
13.8.20 18:46
@Anonymní píše:
@AnnieTRoj ano už to bylo těch 380 dní, ale sečetli mi to dohromady i s nemocenskou za minulý rok, byla jsem taky těhotná ale skončilo to špatně. :( Nevěděla jsem že to sčítají dohromady tak mě to dost překvapilo :think:

měla bys dostat vyjádření ze sociálky, že ti to na ten měsíc prodlužují. Zavolej si tam a informuj se sama a nespoléhej se na doktorku. Musíš se sama o to zajímat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4293
13.8.20 18:49

Tu žádost podáváš sama, pokud už je to v běhu, tak musíš počkat na vyrozumění. Ten zánik nároku se píše, dokud není rozhodnuto - pak to dostaneš doplaceno. Ve Tvém případě ti to jistě prodlouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3489
13.8.20 19:38

Mám pocit, ze zánik naroku píšou u každé platby dle toho do kdy ta konkrétní dávka je, zkus mrknout do poznamek u predchozich plateb od nich. O neprodlouzeni to nic nerika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 19:53

Tak děkuji za rady nezbývá nic než čekat :think:

• Citovat
  • Nahlásit
5043
13.8.20 19:59

Tak moc nemocn, že jsi rok doma a do toho těhotenství? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2790
13.8.20 20:08
@Anonymní píše:
Tak děkuji za rady nezbývá nic než čekat :think:

na co budeš čekat? Žádost musíš podat ty a ne doktorka a když to nebudeš řešit, tak nic vyřešeného nebudeš mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 21:02
@mamina2017 píše:
na co budeš čekat? Žádost musíš podat ty a ne doktorka a když to nebudeš řešit, tak nic vyřešeného nebudeš mít.
Žádost mam dávno podanou, stačí pořádně číst :palec:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama