Skončily mi příznaky, znamená to, že přijde konec?

Anonymní
4.7.21 11:12

Skončily mi příznaky, znamená to, že přijde konec?

Měla bych dotaz, po 3 letech se nám povedlo zázrakem přirozeně otěhotnět, nikdo to nečekal, protože jsme měli jít příští měsíc na 1. KET našeho už 2. IVF.
Ve ve čtvrtek jsem dostala ledvinovou koliku, hned jsme dostala předepsané léky na bolest (algifen) ten den jsme si vzala i Ibalgin, Endiaron a toho algifenu asi 50 kapek…jenže mě vecer hlodalo svědomí a zkusila jsme si, ani nevím proč těhotenský test, než jsem se ohnula, abych vyhodila obal už tam byli 2 čárky…od té doby testy síly, dělala jsem si i clearblue, protože už jsme byla 48dc a vůbec jsem netušila, kdy se to mohlo stát. Samozrejme mě hned chytla panika, že tím koktejlem léků, jsem tomu pěkně dala… A dnes 3ti den, jsem se ráno probudila a odezneli všechny příznaky, bazální teplota, bolest prsou, jen mě píchá v podbřišku což do teď nebylo…přijde asi samovolného potrat, že? Chtěla jsme se objednat k doktorce hned v patek, ale měla teď ty dva dny volno a budu ji volat podle situace ve středu. Jen by mě zajímalo, jestli je normální, zda příznaky z ničeho nic zmizí a embryo se udrží…zatím nešpiním.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10888
4.7.21 11:22

Jo, může to být naprosto normální. Nemá cenu se k doktorce objednávat, protože s tím stejně nic neudělá, pokud by měl přijít konec, ona to nezastaví. Ani ty léky nemusely nutně ublížit, prvních pár týdnů není embryo vyživováno přes pupeční šňůru, ale ze žloutkového váčku. Zkus se uklidnit, zrovna píchání v podbřišku může být příznak raného těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22717
4.7.21 11:29

Na příznaky nekoukej, někdo je má a někdo ne. Léky taky nutně nemusely udělat paseku, musíš cekat, objednej se k Dr a uvidíš, ten začátek je buď a nebo vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2393
4.7.21 11:31

Já myslím, že vymizení příznaků žádnej potrat značit nemusí. Je o tom X diskuzí. Vůbec se nestresuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31877
4.7.21 11:32

Chápu strach o ten malej zázrak :hug: Nicméně v počátku je to buď a nebo. Lékař sebelepší s tím nenadělá vůbec nic, bohužel. Ale! v těhotenství je to taky tak, že příznaky jeden den jsou, dva dny nejsou, a pak se vrátí v plný síle. Ještě budeš ráda, že to bylo dobré :lol:
Endoaron ani Ibalgin nevadí. Troufám yi říct, že ani ten Algifen v běžném množství zdravě založenýmu těhotenství neublíží.
Držím všechny :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
4.7.21 11:34

Je to 50 na 50,stejne to nijak neovlivnis. Pokud má být konec, tak ti ani doktor nepomůže. Ale zatím to nevzdavej, to že nemáš příznaky nic neznamená, jen by mě asi znervoznelo, pokud klesla bazální teplota. Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
4.7.21 11:35

Je to bud a nebo, stejne musíš počkat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
4.7.21 12:01
@Anonymní píše:
Měla bych dotaz, po 3 letech se nám povedlo zázrakem přirozeně otěhotnět, nikdo to nečekal, protože jsme měli jít příští měsíc na 1. KET našeho už 2. IVF.
Ve ve čtvrtek jsem dostala ledvinovou koliku, hned jsme dostala předepsané léky na bolest (algifen) ten den jsme si vzala i Ibalgin, Endiaron a toho algifenu asi 50 kapek…jenže mě vecer hlodalo svědomí a zkusila jsme si, ani nevím proč těhotenský test, než jsem se ohnula, abych vyhodila obal už tam byli 2 čárky…od té doby testy síly, dělala jsem si i clearblue, protože už jsme byla 48dc a vůbec jsem netušila, kdy se to mohlo stát. Samozrejme mě hned chytla panika, že tím koktejlem léků, jsem tomu pěkně dala… A dnes 3ti den, jsem se ráno probudila a odezneli všechny příznaky, bazální teplota, bolest prsou, jen mě píchá v podbřišku což do teď nebylo…přijde asi samovolného potrat, že? Chtěla jsme se objednat k doktorce hned v patek, ale měla teď ty dva dny volno a budu ji volat podle situace ve středu. Jen by mě zajímalo, jestli je normální, zda příznaky z ničeho nic zmizí a embryo se udrží…zatím nešpiním.
Děkuji

A jak moc ti klesla bazalni teplota?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 12:08

Děkuji Vám všem za odpovědi. Máte pravdu, bude to teď buť a nebo a asi to nemám opravdu jak ovlivnit. Hold počkám a uvidime. :kytka: :)
Po 3 letech už jsme byli zvyklí na všechno, jen když konečně přišel pozitivní test, tak mě to trochu rozhodilo a začala jsem vyšilovat. Musím se zase uklidnit a počkat jak to dopadne.

@Gigi7 měla jsme ještě včera 37.1 a dnes už 36.4.

• Citovat
  • Nahlásit
47
4.7.21 12:24

Najít si dobrého urologa. Já se dvěma ledvinovymi kameny, po kolice a s voperovanym Srebrenické odnosila třetí mimino. Od 4 měsíce jsem brala ATB, občas algifen.
Dítěti je 20 měsíců a je ok:)
Pomohl mi zkušený urolog i skvělý gynekolog.
Dopadne to tak, jak to tvoje tělo zvládne. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
4.7.21 12:27
@Anonymní píše:
Děkuji Vám všem za odpovědi. Máte pravdu, bude to teď buť a nebo a asi to nemám opravdu jak ovlivnit. Hold počkám a uvidime. :kytka: :)
Po 3 letech už jsme byli zvyklí na všechno, jen když konečně přišel pozitivní test, tak mě to trochu rozhodilo a začala jsem vyšilovat. Musím se zase uklidnit a počkat jak to dopadne.@Gigi7 měla jsme ještě včera 37.1 a dnes už 36.4.

Tak to je celkem velký propad teploty no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
4.7.21 13:55
@Anonymní píše:
Po 3 letech už jsme byli zvyklí na všechno, jen když konečně přišel pozitivní test, tak mě to trochu rozhodilo a začala jsem vyšilovat. Musím se zase uklidnit a počkat jak to dopadne.@Gigi7 měla jsme ještě včera 37.1 a dnes už 36.4.

Pokud si merila za stejnych podminek, tak to je docela pokles :/.. merila bych dal a uvidis, jak se to vyvine..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 06:25

Dnes je bazální trochu stoupla ale jen na 36.6, a testy jsou od pátečního rána pořád se stejnou čárkou. Dnes mi dokonce pripadne, že je slabší. Ten první fialový je dělaný jako jediný večer, proto je nejslabší. Asi se to už vyřešilo samo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 18:22

Nechci ti dávat plané naděje, ale testy máš pěkné, měla jsem je nedávno podobné, možná i slabší, teplota mi taky klesla, tak jsem raději už dál neměřila :mrgreen: a je z toho už ultrazvukem potvrzené těhotenství :palec:
Dej vědět, jak to vypadá dál, držím moc palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 23:16

Zbytečně se stresuješ.. přestaň s měřením a testováním..

Chápu, jaké to je po tolika neúspěších.. ale věř mi, že tohle co děláš, škodí jak tobě, tak i dítěti.. stres nepomůže ani jednomu z vás.. hod se do klidu, najdi si nějakou činnost a počkej na návštěvu doktora.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat