Reklama

Skoro 3 měsíční vypije jen 60-90ml UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 11:43
Skoro 3 měsíční vypije jen 60-90ml UM

Ahoj holky moje dcera je na UM beba AL 110, problem je v tom že mi poslední týden vypije a jedno krmení jen 60ml když se hodněěě zadaří tak 90ml…ale zase chce casteji treba uz po hodině a pul až 2 hodinach má hlad… :nevim: cHTELA BYCH JÍ DÁT 150ML TŘEBA NAJEDNOUZ ALE PROSTĚ UŽ pak nechce natahuje ji s toho takže s tím nic neudělám moje otázka je zda to nevadí jí dávat 60ml už po hodině a pul? Nemuže jí s toho treba bolet břísko jinak v noci spí krásně v 21 dostane poslední 90ml a spí až do 6 rána…

Reklama

Reakce:

Ostružka
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 5 inzerátů 16.12.16 11:52

@Saries Ahoj, nedělej si s tím starosti :*, můj chlapeček to měl úplně stejně, vždycky si tak dudnul a hotovo, v noci se kvůli tomu budil po 40 minutách. O nic nejde, dej jí to, jak má chuť. Jestli je zdravá a nebolí ji bříško, není proč to řešit.

mogia
Povídálka 46 příspěvků 16.12.16 12:03

No ja nvm, ja bych se bala aby ji to brisko nebolelo…UM by se melo davat minimalne po 2,5h spis po tech 3…jinak nezalezi na tom kolik ji je, ale kolik vazi…synovi budou taky 3 mesice a donedavna pil tu 90,ted mu davam 100 ale spis na natlak tatinka :-) ma ted neco kolem 4kg…kdybych ho mela krmit dle navodu na krabici, tak je z nej vepr :-)

nicmene jestli ji po tech 2 hodkach krmis a brisko ji neboli, tak bych to taky asi neresila

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 12:17

No právě že je vsude psano po 2,5 hod min.. ale to proste bych musela byt někdy s pulhoinovym nekdy s hodinovym rvoucim, hladovym miminkem :-/… no vazi dost určitě 5,5kg :-O

mogia
Povídálka 46 příspěvků 16.12.16 12:31

A urcite rve hlady? neboli ji prave to brisko? nebo neco jinciho? me malej rve od rana do vecera, pac hodne trpi na prdiky a je vubec drazdivej..takze si dokazu predstavit, ze kdyby dle meho min jedl, myslela bych si ze ma hlad :nevim:

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 16.12.16 12:56

@Saries my tedy dva a půl měsíce a taky tak. někdy jen třicet. tka holt mu dám klidně za hodinu znova. a jsem klidná, neb náš prvorozený vzal falšku až v devíti měsících, jak jsem řpestala kojit a do roku a čtvrt nevypil víc jak 90 ml (podotýkám, že za celý den snědl cca 10-15 lžiček všeho dokupy a mlíka se přes den nedotkl). akorát v tu noc pak těch 90 pil co dvě hodiny, no. :zed:
stran řvaní taky tak. křičeli oba, první kojený, druhý i jako kojený i ted na UM. prostě se chtěli nosit, při nošení vyprdět, bavit a tak

Kriss Tina
Závislačka 4721 příspěvků 16.12.16 13:03

Malej je taky nejedlík, těch 150ml nevypije ani skoro ve 2 letech :D já dávala tak 100ml a vždycky mi něco nechal. pokud víc nevypije nenutila bych, ale um bych nedávala častějc jak po 2 hodinách, víte že brečí hlady? Možná jí beba nesedla a bolí jí bříško…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2320 příspěvků 16.12.16 13:37

Ahoj, ja bych ji nechala, at si vezme jak chce ;)

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 16.12.16 21:47

Právě poznám když jí bolí bříško to si většinou přítahuje nožky k sobě a jak je v lehatku tak jde jak by fakt celkem dost do sedu tak poznam ze ji brisko boli no… a ma hysterčáky… Beba ji určitě sedí… používale jí už 2 měsíce a až tedka mi dělá toto s jídle…Navíc už se hodně pohybuje přetaačí se se zad na bříško a když je na zádíčkach tak se za pul hodky dokáže přetočit kolem své osy i 3×…takze si myslím že to bříško není :-/ Jako příbírá pěkně jsem s toho takové divná první dcera kojená bez problému 7 měsícu surar uz pak byl potřeba fakt jako málo…No tedka večer mi v pruheru pul hodky snědla 120 tak možná se to už pomalu upravuje…taky mě napadlo zuby?? Že by proto méně papala? fURT SI STRKA ryky do pudy nejlépe obě „kouse“ si dolní ret… Jaj holky je to tržké s těma mimčama je 100variant co by jim fakt mohlo byt :)

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 21:51

@Saries Tak prostě bude chtít jíst málo, ale častěji. Pokud ji z toho nebude bolet břicho, tak bych jí dala.
Dcera pije skoro ve dvou letech 180 ml. Když má víc, tak to ani nedopije, nebo bleje z přežrání. Syn vypil 120 až někdy dost po půl roce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama