Skoro 30 let a bez přítele

Anonymní
18.5.20 12:32

Skoro 30 let a bez přítele

Ahoj je mi skoro 30 let a ještě jsem neměla přítele, tedy jsem ještě panna.
Nějak jsem si ani nikoho hledat nechtěla, mám za sebou 13 let trvající šikanu (díky zdravotnímu stavu) takže i psychika byla nic moc.
A i když jsem pár kamošek měla s kterými jsem chodila ven na zábavu, tak přítel žádný (asi když viděli jak vypadám tak nechtěli). Neřekla bych o sobě že jsem hnusná v obličeji i pěkná, dlouhé vlasy, blond, ale kožní problémy (takže jak se někteří vyjádřili měli strach že je to infekční) až minulý rok jsem zjistila příčinu a proč to mám a jak se toho zbavit.
Ráda bych měla dětí a přítele, ale mám strach jak se na to bude tvářit on že jsem ještě nikoho neměla a vyspat se s někým jen kvůli sexu nechci. Znám dvě co měli sex pravděpodobně v 30 letech (jsou sice velmi blízké osoby, ale zeptat se jak se na to tvařil chlap je blbý )
Jaký je váš názor a co chlapovi říct aby neutekl hned že jsem divná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2859
18.5.20 12:55

Ahoj, divná nejsi, nespěchej a nenech se do ničeho tlačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25026
18.5.20 12:56

Tak především tohle jsou intimní informace, které o sobě člověk nevykládá na první dobrou. Navíc už jsi něčím prošla, nějakým duchovním vývojem, tak předpokládám, že si nenabrnkneš primitiva, který by se ti vysmál.
Je to hlavně o výběru partnera. Budete se prvně poznávat, komunikovat spolu. Až budeš cítit, že jste naladěni na stejnou vlnu a sdílíte podobné hodnoty, nebudeš mít takový ostych se mu otevřít. On skoro každý má svoji pandořinu skřínku, nesmíš si z toho v hlavě udělat takového strašáka. To že jsi ve 30ti panna neznamená, že nejsi kvalitní člověk. Važ si sebe samé a svých hodnot, uvědom si, že máš co nabídnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
18.5.20 13:15
@pe-terka píše:
Tak především tohle jsou intimní informace, které o sobě člověk nevykládá na první dobrou. Navíc už jsi něčím prošla, nějakým duchovním vývojem, tak předpokládám, že si nenabrnkneš primitiva, který by se ti vysmál.
Je to hlavně o výběru partnera. Budete se prvně poznávat, komunikovat spolu. Až budeš cítit, že jste naladěni na stejnou vlnu a sdílíte podobné hodnoty, nebudeš mít takový ostych se mu otevřít. On skoro každý má svoji pandořinu skřínku, nesmíš si z toho v hlavě udělat takového strašáka. To že jsi ve 30ti panna neznamená, že nejsi kvalitní člověk. Važ si sebe samé a svých hodnot, uvědom si, že máš co nabídnout.

No tak hlavně mu to neříkej, předem. Ať si na to příjde sám a když to nebude osel, bude si vážit, že směl být první. Komu se to poštěstí. Neřeš nesmysle, příroda je mocná čarodějka a praxi si nacvičíte spolu. Klid, pohoda, vánek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17781
18.5.20 13:19
@Anonymní píše:
Ahoj je mi skoro 30 let a ještě jsem neměla přítele, tedy jsem ještě panna.
Nějak jsem si ani nikoho hledat nechtěla, mám za sebou 13 let trvající šikanu (díky zdravotnímu stavu) takže i psychika byla nic moc.
A i když jsem pár kamošek měla s kterými jsem chodila ven na zábavu, tak přítel žádný (asi když viděli jak vypadám tak nechtěli). Neřekla bych o sobě že jsem hnusná v obličeji i pěkná, dlouhé vlasy, blond, ale kožní problémy (takže jak se někteří vyjádřili měli strach že je to infekční) až minulý rok jsem zjistila příčinu a proč to mám a jak se toho zbavit.
Ráda bych měla dětí a přítele, ale mám strach jak se na to bude tvářit on že jsem ještě nikoho neměla a vyspat se s někým jen kvůli sexu nechci. Znám dvě co měli sex pravděpodobně v 30 letech (jsou sice velmi blízké osoby, ale zeptat se jak se na to tvařil chlap je blbý )
Jaký je váš názor a co chlapovi říct aby neutekl hned že jsem divná?

plno diskuzí se tady dá propojit
https://www.emimino.cz/…erky-371913/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25026
18.5.20 13:25
@Kadet Biegler píše:
No tak hlavně mu to neříkej, předem. Ať si na to příjde sám a když to nebude osel, bude si vážit, že směl být první. Komu se to poštěstí. Neřeš nesmysle, příroda je mocná čarodějka a praxi si nacvičíte spolu. Klid, pohoda, vánek.

tvůj příspěvek beru, ale asi jsi popletl adresáta. Třicet už mi není 8), a panna nejsem dlouhá léta :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
18.5.20 13:32

Jak už tu bylo řečeno, není to info, o kterém bys mluvila hned na prvním rande…pokud se začneš s někým vídat a přijde řeč na minulé vztahy, tak bych to uzavřela tím, že jich moc nebylo a že si vlastně nikdy neměla pořádný vážný vztah. A když postupně dojde na intimnosti, tak bych se zmínila o tom, že jsem teda nikdy neměla sex, ale tomu klukovi to v té době už bude jedno, protože zřejmě bude zakoukaný a naopak to třeba bude brát jako něco roztomilého či romantického…byť chápu, že je to těžké, tak v tom nevidím vůbec žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
18.5.20 15:14
@pe-terka píše:
tvůj příspěvek beru, ale asi jsi popletl adresáta. Třicet už mi není 8), a panna nejsem dlouhá léta :mrgreen:

Ano nepozornost, omlouvám se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
18.5.20 16:04

Že nemáš přítele chápu, ale že jsi panna ne :lol:. Jedine si najít takového kterému to nebude vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 16:16

S tímto nemám osobní zkušenost, ale prenesenou. Můj přítel byl panic skoro 30ti. Teď je mu 35, sexuální partnerka jsem jeho pátá, ale zatím jsem jeho nejdelší vztah, máme za sebou dva roky, samozřejmě jako chlap se nechlubí, že měl sexuální skluz :lol: Ale věř, že neskutečně dozrál. Teď je to skvělý partner a plánujeme budoucnost a již si žádná stigmata nenese…to pro zažehnaní paniky:))

No…zrovna rada nespěchej naprosto rezonuje se současnou módou, kdy se tvarime, že smrt neexistuje a že jsme vyzráli nad přírodními zákony.
Ve 30ti dnes ženy děti mají anebo vědomě i nevědomě snaží pracovat na tom, aby je měly, pokud je tedy chtějí. To znamená najít si chlapa, se kterým se dá žít a to většinou nevyjde hned napoprvé. Nehledě na to, že čím déle je člověk panna nebo panic, tím víc se zvětšuje jeho komplex, dělá si z toho diagnozu a zároveň se to promítá částečně do jeho vystupování.
Ale jak už tu někdo zmínil, to že jsi panna, z Tebe nedělá horšího člověka!!! Ale je potřeba si uvědomit, že někdy do života musí vstoupit kus pragmatismu. A pokud chceš někdy rodinu, prostě jednej. Něco změn. Začni se cíleně seznamovat a trénovat komunikaci. Najdi si dobrého terapeuta, který Ti pomůže dozrát.
Ono to půjde a věci se začnou dít i samy, ale musíš tomu jít naproti. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 19:45

Já jsem nějaké sexuální zkušenosti měla (převážně se ženami), ale o panenství jsem přišla až ve 24. letech se současným mužem. Několikrát už mi mezi řečí řekl, že je moc rád, že mohl být první se vším všudy, že jsem si všechno vyzkoušela teprve s ním a nemám žádný kostlivce ve skříni a špatný zkušenosti. Ani já bych neměnila, jsem naprosto spokojená s tím, že jsem našla úžasnýho chlapa pro život, v sexu si krásně vyhovujeme a absolutně nemám pocit, že bych si nic neužila - užívám si to teď a vždycky k plný spokojenosti. Nepotřebovala jsem vyzkoušet nespočet penisů, abych se mohla usadit. :mrgreen:
Takže podle mě je to o partnerovi, navíc s takhle citlivou věcí se nesvěřuje každýmu na potkání, ono to oťukávání a postupný budování důvěry má něco do sebe, já na naše začátky moc ráda vzpomínám. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
645
18.5.20 19:50
@Anonymní píše:
Já jsem nějaké sexuální zkušenosti měla (převážně se ženami), ale o panenství jsem přišla až ve 24. letech se současným mužem. Několikrát už mi mezi řečí řekl, že je moc rád, že mohl být první se vším všudy, že jsem si všechno vyzkoušela teprve s ním a nemám žádný kostlivce ve skříni a špatný zkušenosti. Ani já bych neměnila, jsem naprosto spokojená s tím, že jsem našla úžasnýho chlapa pro život, v sexu si krásně vyhovujeme a absolutně nemám pocit, že bych si nic neužila - užívám si to teď a vždycky k plný spokojenosti. Nepotřebovala jsem vyzkoušet nespočet penisů, abych se mohla usadit. :mrgreen:
Takže podle mě je to o partnerovi, navíc s takhle citlivou věcí se nesvěřuje každýmu na potkání, ono to oťukávání a postupný budování důvěry má něco do sebe, já na naše začátky moc ráda vzpomínám. :srdce:

ono taky záleží, jak dlouho jste…A pokud Vás nikdy ani nenapadlo, jaké by to bylo zkusit jinde, tak jste spíš výjimka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 20:16
@mývalova žena píše:
ono taky záleží, jak dlouho jste…A pokud Vás nikdy ani nenapadlo, jaké by to bylo zkusit jinde, tak jste spíš výjimka.

A proč? Taky mám jen jednoho sexuálního partnera a měnit nechci. Sex jako činnost mi nepřipadá až tak zajímavá, důležitější je pro mně to spojení a intimita s konkrétním člověkem. A když ho poznáš, není třeba měnit. Kdyby mě nechal, nemyslím, že bych hledala někoho jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
645
18.5.20 20:23
@Anonymní píše:
A proč? Taky mám jen jednoho sexuálního partnera a měnit nechci. Sex jako činnost mi nepřipadá až tak zajímavá, důležitější je pro mně to spojení a intimita s konkrétním člověkem. A když ho poznáš, není třeba měnit. Kdyby mě nechal, nemyslím, že bych hledala někoho jiného.

protože než jsem měla více partnerů, tak jsem mluvila stejně jako Ty:)) Za a si myslím, že žen, které nemyslí na sex a někým jiným je obecně minimum a vůbec to nevypovídá o kvalitě vztahu nebo nemusí, a můj první přítel pro mně taky byl top a měla jsem pocit, že mi nejde ani tak o sex, jako o tu intimnost…než jsem poznala někoho, kdo ve mně dokázal vyvolat spalující vášeň. Naštěstí nám to nevydrželo, ale důvody byly jinde.
Tohle není rejpání, ale holý fakt, chlapů nemusíš mít milion, zároveň Ti různé zkušenosti dávají vždy nějaký úhel pohledu. Je krásný, když to někomu vyjde hned napoprvé a je spokojený, ale já osobně vím, že pokud bych zůstala s prvním přítelem, dost věcí v životě bych nepochopila…nejde totiž jen o akt samotný, ale i o okolnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
18.5.20 20:32

Než že by vadil jeden sexuální partner, ale myslím si že zakladatelka bude mít problém někoho najít, chlapi věkové kategorie 30+ jsou přebrání, nebo jedině zajíčka :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat