Skoro 4letý se neumí vysmrkat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:38
skoro 4lety se neumi vysmrkat

Ahoj, nevim co už delat, muj syn se prostě neumí vysmrkat, smrka porad dovnitř, vysvetluju mu to porad, ale prostě to nepochopí, je chudák celej zahlenenej, nEvim jak mu pomoct, je dost blbe mu kupovat odsávačku jak malému miminku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 19.10.14 11:45

Když děti nechtějí smrkat (a v tomhle věku je to u nich jen o lenosti, ne neschopnosti), pohrozím právě odsávačkou a najednou vysmrkají i to, co tam nemají :mrgreen: Takže bych klidně investovala.

BohunkaP
Extra třída :D 14970 příspěvků 19.10.14 11:45

No, tak já bych právě tu odsávačku na vysavač koupila… ono ho to namotivuje nejvíc, protože mu to nebude příjemné.

Čtyřleťák není mimino a bude rozumět vysvětlení „Pepíčku, nedá se nic dělat - kdo nesmrká, tomu se nos musí odsát luxem.“

Předpokládám, že takové to učení stylem foukání nosem do polystyrenových kuliček, nosem zhasneme svíčku, papírové kapesníčky pověšené na sušáku a děláme jim vítr, a takovéhle nějaké, to určitě neustále zkoušíte… takže jde jenom o tu větší motivaci z jeho strany.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 19.10.14 11:46

Taky jsem odsavala a pak jak nechtel smrkat, pohrozila jsem s ni a hned to slo :)
Nas to treba umi krasne sam, ale je linej :roll:

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:47

Ahojky. Asi fakt nezbyde než pořád vysvětlovat, ale hlavně i ukazovat. Můj přítel furt smrká, a malá to prostě odoukala od něj a umí se vysmrkat od dvou let. Pořád zkuste ukazovat. Jak to, jak smrkáte, tak pak i ten kapesník. Já vím, že je to nechutné, ale aby to dítě pochopilo, že musí do toho kapesníku něco dostat :mrgreen:

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:48

Jo to je taky dobrej nápad s tou hrozbou odsávačky. Tak taky kamarádka naučila.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 19.10.14 11:53

Mojeho malého to smrkání zase náramně baví a chce smrkat i když nemá co. :roll: :mrgreen: Smrká už tak od necelých dvou let a naučil se to prostě jen ukazováním a vysvětlováním. To s tou odsávačkou je ale dobrý nápad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 11:57

Nepomáhá ukazovat, ani hrozba odsavacky, on to prostě nechape, asi ji budu muset koupit, ale nevím teda kde by ji mohli mit?

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 19.10.14 12:01

No tak můj?45 letý je taky líný smrkat, a co hůř, on si radši dobrovolně přinese odsávačku, a nechá se vysavačem odsát :zed:

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 19.10.14 12:02

V každý lékárně.

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 19.10.14 12:03

@slavuska1 Tvůj čtyřicetipětiletý? :D Tak hlavně, že není línej jít pro lux a odsát se. :mrgreen: :mrgreen:

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 19.10.14 12:04
@Anonymní píše:
Nepomáhá ukazovat, ani hrozba odsavacky, on to prostě nechape, asi ji budu muset koupit, ale nevím teda kde by ji mohli mit?

V lékárně, stojí kolem tří stovek.

BohunkaP
Extra třída :D 14970 příspěvků 19.10.14 12:07
@Anonymní píše:
Nepomáhá ukazovat, ani hrozba odsavacky, on to prostě nechape, asi ji budu muset koupit, ale nevím teda kde by ji mohli mit?

No, tak jestli jste doteď neodsávali, tak to samozřejmě nechápe, jak by mohl?

Je to pro něj planá výhrůžka, které vůbec nerozumí.

Pokud bys odsávačku na lux nesehnala v lékárně, tak ji bude mít prodejna se zdravotnickými potřebami.

milatka77
Stálice 91 příspěvků 19.10.14 12:37
@Anonymní píše:
Ahoj, nevim co už delat, muj syn se prostě neumí vysmrkat, smrka porad dovnitř, vysvetluju mu to porad, ale prostě to nepochopí, je chudák celej zahlenenej, nEvim jak mu pomoct, je dost blbe mu kupovat odsávačku jak malému miminku.

Já jsem syna učila tak, že jsem natrhala papírový kapesník do misky a on potom foukal nosem do misky tak, aby papírky pěkně vylétly.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 19.10.14 12:41
@NikynaU píše:
@slavuska1 Tvůj čtyřicetipětiletý? :D Tak hlavně, že není línej jít pro lux a odsát se. :mrgreen: :mrgreen:

mi vypadla čárka :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >